0 oy
205 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (2 puan) tarafından
Merhaba hanimlar özel hastanede kulak deliniyor mu kızım 1 buçuk yaşında kulaklarını delmek istiyorum 

6 Cevaplar

+1 oy
(1,661 puan) tarafından
Kayanna bugün banada söyledi yapalımmı diye ama zaten takamaz takmaz ki çekişdirir kulağını pek gerekli bulmuyorum
(2 puan) tarafından
Ne kadar küçük o kadar çabuk iğleşir küpeler küçük zaten amaç delmek
(1,661 puan) tarafından
Bir aparst var tak diye deliyir iyne gibu acıyor çok kolay iyleşmeside çok zaman almaz bence
(2 puan) tarafından
Satılıyor mu
(1,661 puan) tarafından
Bilmiyorum ki canım ben Azerbaycanlıyım kayınvalidemin çalışdığı hastanede yapıyor bence sende kuaförlere falan sor oralarda da yapılır zannımca
(2 puan) tarafından
Bakalım inşallah
-Reklam-
0 oy
(1,314 puan) tarafından

Benim kizim da 1 yasında çok istiyorum annem kaynanam bile küpeler almis 

Ama benim kizim kulaklarına dokunarak uyuyor doktor dokuma duygusu yüksek dedi o yüzden kulakları deldiremedik hiç birzaman da deldiremicez sanırım :'(

(1,314 puan) tarafından
Yok ilk doğduğu günden beri aynı doktorumuz dokuma duygusu yüksek dedi anne karnında çok karnına dokunmuşsun onu sevmişsin kızında dokuma duygusu yüksek dedi
(2 puan) tarafından
Aaa hadi cnm kız ben de dokuz aylık hamileyim elim hep karnımda
(1,314 puan) tarafından
Bende hep oksuyordum şarkılar söylüyor konuşuyordum doğdu müzik hastası bir oynak bisey çalsa hemen oynamaya başlıyor alkışlıyor kendi eşim benim kimi bulursa kulaklarına direk dokunuyor çekiyor okşuyor oda öyle uyuyor ne yaparsan onu benimsiyor bebekte olsa
(2 puan) tarafından
Doğru valla benim kızımda saçımla oynayarak uyuyor
(1,314 puan) tarafından
Işte buyuzden annelerde dikkat etmesi gerek
0 oy
(607 puan) tarafından
Hastaneler küpe delmiyor. Ozellerinde deldigini sanmıyorum. Eczaneler ve kuyumcular deliyor. Bende 1 yaşında deldirdim şuan 14 aylık olacak cekistirmiyor hemen alıştı
(2 puan) tarafından
Evet ne kadar küçük o kadar kolay iglesir kuyumcuların dediğini bilmiyordum eczane ler şimdi yapmıyorlar
(607 puan) tarafından
Ben gümüşçü de deldirdim , zaten ilk takılan küpe antiseptik ozellikteyms sanırsam dezenfekte edilmiş
0 oy
(7,189 puan) tarafından
Gümüşçüler deliyor 
0 oy
(1,292 puan) tarafından
Hastaneler delmiyor. Eczacılar ve gümüşçüler deliyor. Ama hepsi delmeyebilir bikaç tane eczaneye sorduk en son bir tanesi deldi 
0 oy
(1,921 puan) tarafından
6 aylikdi kizim annem ver gezdirim parka goturum dedi aldi gitti yarim saat so ra geldi kulaginda minnos kupeler cook tatli hic aglamamis eve gelincede agkamadi 1 defa krem surdum takilan kupeleri 1 hafta cikartmadim sonra altin almis annem inlari taktik eczanede deldirmis 

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 152 göst.
0 oy
1 cevap 41 göst.
4 Ocak 2024 Güzellik-Bakım kategorisinde Dilara16 (233 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 196 göst.
0 oy
2 cevap 106 göst.
24 Ağustos 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde Acemi annee (530 puan) tarafından soruldu

379,210 soru

11,351,536 cevap

34,822 kullanıcı

...