0 oy
347 göst.
Diğer kategorisinde (70 puan) tarafından
Kızlar şimdi şöyle ev temizliği yapmak istiyorum evim çok kirli değil ama havası değişsin istiyorum bir yandan da diyorum ki kalsın doğuma yakın temizleyip öyle doğum yapayım kararsız kaldım halılar beyaz en ufak bir şey de leke görünüyor ne yapayım sizce

12 Cevaplar

0 oy
tarafından
Haftan kaç           
(70 puan) tarafından
Daha 3 aylık canm çok var daha:)?
tarafından
Ohoooooo 10 kere de temizlik yapılır bin kere de, doğuma kadar  :)
(70 puan) tarafından
Gebeliğim güzel geçmediği için bnde biraz zor oluyor 11 aylık bebek de olunca
tarafından
Yapılır bacım. Hele çocuklu evde temizlik daha sık olur. Bol kanamalı bir hamilelik geçirdim. Kızım 2 yaşındaydı. Bütün temizliğimi de yaptım Doğuma öyle gittim. İyi düşün. Herşeu iyi olur sen de yaparsın. Yapamayacağını düşünürsen zaten o iş olmaz. Güzel düşün güzel olsun :*
(70 puan) tarafından
Gaza geldim yarın başlıyorum derin temizliğe
-Reklam-
0 oy
(5,376 puan) tarafından

Kaç haftalıksın anneme kalsa sen yaoma yaparız daha var diyodu Allahtan yapmışım suyum bitmiş acil sezaryen oldum :D

(70 puan) tarafından
Bnim annem de yorma kendini der ama evin havası değişsin istiyorum daha çok var bide
0 oy
tarafından
Kaç haftaliksn ki canımm . Ayrıca bırak olduğu gibi kalsın Allah göstermesin bı şey olsa evim temizdi demek seni rahatlacak mi . Bebeğini ve kendini düşün. 
(70 puan) tarafından
Eltim yan yana oturuyoruz Allah var yukarıda kendisi temzilik nedir bilmez evi kir pas götürüyor onun evini görünce bnde temizlik yapma hissi artıyor
tarafından
Öyle pis ev görünce  benim evim daha temiz diye içinin rahat etmesi lazım kız :)) hem doğumuna varmış daha cooook temizlik yaparsın sen öyle düşünürsen
0 oy
tarafından
Evin çok kirli ise işini yap bitir eğer çok kirli degilse üsten yap bide doğumdan sonra yaparsın
tarafından
Gelen gidenin olursa doğumdan sonraya bırak benim gelen gidenim olur o yüzden doğumdan sonra yapacam, bi kere üsten yaparsın 6 aylıkken
(70 puan) tarafından
Yok canm valla çok misafirim olmaz ama eltimin çocukları var 7 24 bnde ler ve çok yaramaz çocuklar onları görünce evimden soğuyorum
(70 puan) tarafından
Hep kirletiyorlar çok şımarık çocuklar kırıp döküyorlar sürekli
tarafından
Eltine söyle valla ilk başta kızmazsan evini b. Ok götürür,
(70 puan) tarafından
Onun da hoşuna gidiyor temizliği sevdiğimi bildiği için söylesem de boş o kadar lafdan anlamaz
0 oy
(3,729 puan) tarafından
Kız daha 3 aylikmis yap tabi temizliğini. Doğuma kadar kaç kere yaparsın
(70 puan) tarafından
Evet daha çok var ama 11 aylık bebeğim var canm onun için kararsız kaldım bide rahatsızlanırsam flan iler ki aylarda yapamam diye korkuyorum
0 oy
(580 puan) tarafından
Önümüz kış kışlık kıyafetlerin çıkmadıysa onları hazırla yıka çekmeceler düzensizse düzenle mutfak dolaplarini sil düzenle halıları yikat koltuklarını sil. Sordun diye yazdım. Tehliken ağrın vs yoksa tabi yavaş yavaş yapabilirsin :)
(70 puan) tarafından
Çok kötü gaza geldim yarın başlıyorum canm :))
(580 puan) tarafından
Ben 9 ayima kadar temizlik yaptığımı bilirim:) çocuk doğunca sadece onunla ilgilendim kimseyede ihtiyacım olmadi. Başka çocuğunda varsa eşinin kendinin kışlıkları önce hallet sudan geçir derim. Kolay gelsin:)
0 oy
(59 puan) tarafından
Ben 36 haftaya girdim yemek bile yapamıyorum bugün bir hanımefendi çağırdım işlerimi yapsın diye :)
0 oy
(308 puan) tarafından
Haftana bağlı ya doğuma daha varsa yap tabi ama az kalmışsa bekle bidaha bidaha uğraşma 
0 oy
tarafından

kız daha 3 ayliksin 100 kere ev temizlenir temizle gitsin pismi kalicak evin:D

0 oy
(7,791 puan) tarafından
Yap canim dip kose bi yap simdi 7-8 aylikken de birdaha yap sonra günlük temizlige devam et diguma kadar..
0 oy
(16,506 puan) tarafından
Doğumun yakın tarıhteyse bekle 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 196 göst.
13 Ocak 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Hayal1907 (301 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 356 göst.
3 Aralık 2023 Diğer kategorisinde eylul_ (1,382 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 540 göst.
25 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Mevah (1,505 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 281 göst.
2 Kasım 2022 Moda kategorisinde Minik1mucize_ (383 puan) tarafından soruldu

382,310 soru

11,446,421 cevap

35,021 kullanıcı