0 oy
178 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Güüüüü nayyyyyyy dinnnnnnnnn kuzularrr , napiyorsunuz bakalim ??? 

❤️☺️ Ben hala yatakta debelenmece.

12 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kahvaltı yaptık çocuklarla oturmacaya devam içim sıkılıyo bu gün babamı özledim 
tarafından
Ayyyyy kuşummm ben de özlüyorummm yakisikli babami ❤️
Nerde seninki ?
tarafından
Evinde ") ama uzun zamandır görüşmedik aramız 15 dk onlar köyde oturuyor ama belediyeye bağlandı mahalle oldu benim olduğum yerede yakınlar ama işte o da bende hastayiz asi olmuştuk sanırım Onun yan etkisi oldu kaç gündür ateşleniyor gidecektim yanına bende kötü olunca gidemedim =/ ama dayanamicam galiba aklım öyle onda oda beni  düşünüyor muş kurban olduğum 3 çocukla ne halde kim bilir diye
tarafından
Yaaaaaaaaaaa .Ahh şu babalar ❤️❤️❤️  surekli akli sende canim benimmm yaa .Benim yakisiklim da hep beni dusunuyor hep.Namazlarindan sonra hep dua edermis benim icin ❤️
tarafından
Allahım basımızdan eksik etmesin ya iyi ki varlar benim babam olmasın vallahi perperisan olur kalırım ortalarda ❤❤❤❤❤❤❤❤❤
-Reklam-
0 oy
tarafından

Günaydın canım eşim törene gitti uyanmakla uynamamak arası koltukta usulca oturuyorum bende :ermm: oğlum evi talan ediyor :D

tarafından
Ayy benimki de gidecek simdi :D dun ne guzel sevinmistik tatil diye, degilmis ☺️
tarafından
Bize tatil yok özelikle törenler de canım ahahahah millet yapsın tatil ahah
0 oy
(715 puan) tarafından
Gğnaydın şerife iştahsızım dünden beri ya bir lokma yemedim :( üşüttüm herhalde 
tarafından
Aa niyeee ? Kiyamammmmmm❤️ gecmis olsun kusummm .İhlamur varsa kaynat iyi gelir .
(715 puan) tarafından
Yapacam birazdan teşekkür ederim canım
0 oy
(4,689 puan) tarafından

aynı durumdayız ama ben uyucam yine 
tarafından
Uyu tabiii  kusummmm☺️❤️
(4,689 puan) tarafından
O zaman bana tatlı uykular kuzum☺️❤️
0 oy
(705 puan) tarafından
Günümüz 6 da başladı ühüuüuuü :(( eşimide göreve çağırdılar ona moralim bozuldu bugün için plan yapmıştık 
tarafından
Ayyy yaa hepimiz ayni dertten muzdaribiz .Benimki de cagirdilar ne guzel heveslenmistim tatil diye ☺️ ❤️ belki erken gelirler bakalim.
(705 puan) tarafından
İnşallah ❤️ senin eşin asker mi
tarafından
Evet kusum ❤️☺️ senin?
tarafından
Evetttt seni cok iyi anliyorum ccoook .Asker ve polis esi olmak asiriiiii zor ya .Benimki de simdi brans sinavina hazirlaniyor.Bir de teğmenlik icin ,(yani subaylik) tekrar egitime gidecek nasipse ama aslaaa gitmesini istemiyorum.Nefret ediyorum ayri gayri kalmaktan .Ogretmenim ben, calisiyordum .simdi hamilelikte izin yapiyorum.Ona taktim kafayi evde olunca hahaahah :D esime yani
(705 puan) tarafından
Bende evde kala kala kafayı eşime takıyorum o yüzden full kpss çalışıyorum. :)) Bebişim tepemde ben soru çözüyorum başarırim inşallah
0 oy
tarafından
Gunaydinnnnnnnn yatağın içinde debeleniyorim bende ❣️belim ağrıyor bacağıma kramp giriyor offf 
tarafından
Yaaa kiyamammmmmmm❤️ masaj yapacak birisi var mi ? Yapsin hemen rahatlar
tarafından
Kaynanama masaj yaptirmicagima göre yokk
tarafından
Bshahshshshsshhsshshshsh amaannn yapsin ya cagir ❤️
tarafından
Cagirsam yapar kız ama yok iatemem
0 oy
(868 puan) tarafından

Hayırlı sabahlar canım kizima kahvaltı yaptırdım bende :) Kendim de 1,2 saat sonra yaparim:)

tarafından
☺️ afiyet, bal , sifa olsun ❤️❤️❤️
0 oy
(15,823 puan) tarafından
Günaydınlar günaydınlar bize gün ayali çok oldu hiç uyumadım desem yeri
tarafından
Ayyy bebisler yuzunden mi ? Kiyamammmmmmm ❤️ bu
(15,823 puan) tarafından
Evet evettttt agliycammm valla :(
tarafından
Yaaaaaa ❤️ hala mi uyumuyor?
0 oy
(2,969 puan) tarafından

Günaydın cağnımm bedenim ayakta ama ruhum yatakta :D

(2,969 puan) tarafından
Ya ben zerre sevmezdim uyumayi ama cocuk olduktan sonra aşık oldum uyumaya ahahaha❤️☺️
tarafından
❤️☺️ 2 ay sonra o kervanda ben de varim hshshshsh  :D
(2,969 puan) tarafından
Oy oy oy senin askerlik yeni başlıcak desene ahajshahsh :D
tarafından
Ömür boyu surecek askerligin ilk adimlarini atacagim ahhsshshshs :D
(2,969 puan) tarafından
Evet bacim Allah simdiden kolaylik versin :))
0 oy
(13,021 puan) tarafından

Günaydınnnnn. 8 de uyanan kızım ve uyanmaya çalışan ben :angel:

tarafından
Oyyy erken uyanmis fistik ❤️
(13,021 puan) tarafından
Sever teyzesi :D ❤️
0 oy
(15,999 puan) tarafından
Kahvalti yapıyorum. Kahvaltidan sonra oglani yatıracam sonra ya Allah is başına 
0 oy
(5,376 puan) tarafından
Günaydın canooo güya tatildi eşim yine işe gitti ya ömertoşum uyandı şimdi emişiyoryz baş başa kaldık yine :) 
tarafından
Benim esim de gitii , sevinmistik tatil diye ☺️❤️ Torene cagirdilar .Ben de napayim muge anli izliycem ahhahsh
(5,376 puan) tarafından
Hiç sorma kız üff ama çabuk biter tören heralde gerçi akşamda yemek varmış gazilere fln inşallah ona gitmez sıkılıyo insn tek ya aman :)
tarafından
Aynen ya gitmesinler ☺️❤️ ya tamam cok onemli bir gun ama sicagin bagrinda da beklemeleri cok kotu .Sonra bi  geliyor yuzu kipkirmizi shshshhs pancara donmus :D benim esim bembeyaz bir de .Bulgar gocmeni.yuzu yaniyo artik :D
Evet sklmaz mi ? Cok sklyorum ben de
(5,376 puan) tarafından
Aynen kız benmkide sarı hemen kızarır narin karı olsan hiç çekilmezdin diyom hahhah :D

İlgili sorular

+1 oy
15 cevap 543 göst.
16 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Zelihaanne (815 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 239 göst.
28 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Aysegul&20 (3,416 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 92 göst.
23 Şubat 2024 Diğer kategorisinde MinnosunAnnesii (971 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 461 göst.