0 oy
509 göst.
Diğer kategorisinde (225 puan) tarafından
Ust katimda oturuyor ama misafir gibi gelip gidiyor.annem var yanımda herşeyimi yapıyor sag olsun.e bugunun yarini da var bakalim kendinin birseye ihtiyacı olunca ben de yapmam kizlari yapsin.

50 Cevaplar

0 oy
tarafından
Az buçuk etti hiç etmedi diyemem. Bulaşıkları yıkadı çorba yaptı yemeği de bir kendi bir oğlu yedi. Yemek güzel yapamıyor pek. Kahvaltı da işte hazır da ne varsa onu yapar koyardı ortaya da bir yumurta yapardı. Temizlik konusunda da yüzünden temizlerdi hiç toz felan almıyordu 1 haftalık lohusayım sezeryanlı halimle yerleri kendim sildim elime bez alarak. Kendi de izledi. Sen yapma demedi. Çamaşırlar öyle ipi beklerdi 3 gün 
-Reklam-
0 oy
(1,022 puan) tarafından
Allah kısmet ederse doğumum Aralık'ta yaşayıp göreceğiz:)) kaynanam hamarattir Allah için elinden hersey gelir ve yapar da hamile olup olmamam durumu degistirmez diye düşünüyorum kiskancligi cekememezligi yok öyle..
0 oy
(3,167 puan) tarafından
Benim ailem uzakta ondan dolayı kayinvalidem herşeyi yaptı sağolsun
0 oy
tarafından
Allah razı olsun cok iyi baktı 10 gün .yataktan çıkmadım çünkü izin vermedi cikmama . Her saat yemek çay ayağıma getiriyordu kızımın elbiselerini yikiyordu odamı topluyor du 
0 oy
tarafından
 Yok bacım ne yardımı torunları doğmuş adamlar bir yukarı çıkıp geçmiş olsun gelmedi torunlarını görmeye gelmedi 1 ay gelmedi ya düşün alt katımda oturuyo annem doğumunda yanımda oldu 3 gün durdu gitti evd etek başıma idare ettim napim eşimde yardımcı oldu Allah kimseye muhtaç etmesin cnm valla eşim var Allahdan düşenin dostu yok herkes kendini dusunuyo yeni doğum yapmışım eşim bana diyor hadi aşağı inelim torunlarını götürelim dgoum yapan benmiyim onlarmi belli değil ayaklarına ben indim ha böyle birşey olamaz halen de unutmam o günleri içimde öyle ukte kaldiki anlatamam ya :((
0 oy
tarafından
Kaynanam baktı 2 ay Allah razı olsun banyoma falan yardım etti  kendi annem bir kere geldi 2 3 sat babamla başkada görmedim şimdi yine hamileyim 2 ay kalcan burda diyo beniöde kalasım yok yazık şeker hastası 50 yaşında kadına kendime çocuguma eşime hizmetçi olcak diye istemiyorum
0 oy
(1,772 puan) tarafından
Allah razı olsun hastanede de yanımdaydı evde de hem annem hem kaynanam hatta eve geldim kovit olduğumu öğrendim kadıncağız burda kalım bende karantina da yardımcı olurum diye teklif etti 
0 oy
(373 puan) tarafından
Ayy sinir kadin konusmuyorum. Misafir benim icin o.ne gelip gider ayni yerdyiz cocugumu telde soruyo .gel gor cok merakliysan
0 oy
(49,756 puan) tarafından
kendi annem gelmedi durduk yere küslük çıkardı kaynanam birkac gun geldi yapti sonra oda bıraktı 
0 oy
tarafından
Doğumuma 1 ay kala onlara gittik 1 ay beraber yaşadık sagolsun hiç bi iş yaptırmadı doğumdan sonrada 1 hafta kaldık beraber benim kendi ailem şehir dışında oldugu için hemen gelemedi 1 hafta sonra annem geldi kendi evime geçtim ama hala daha misafir falan gelcek olursa bna gelir yardım eder cocukla ilgilenir ben hazırlık yaparım falan :)

İlgili sorular

0 oy
32 cevap 517 göst.
1 Haziran 2021 Aile kategorisinde Emine314 (225 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 398 göst.
13 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Defnedamla (293 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 97 göst.
6 gün önce Diğer kategorisinde Nurtopum (689 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 49 göst.