+1 oy
477 göst.
Diğer kategorisinde (5,376 puan) tarafından

Yuppiiiiiiii ihuuuuuuu çok mutluyum şuan 79.7 geldim Allahım bu nasıl bir sevinçtir 70 leri gördüm çok şükür inşallah darısı 60 lara oyy oyy tutmayın beni :D :D

19 Cevaplar

0 oy
(4,689 puan) tarafından

Gözün aydın kız:D

(4,689 puan) tarafından
Kız valaha seni çok iyi anlıyorum insan bir seviniyor sanki dünyalar onun
(5,376 puan) tarafından
Aynen canım ya aynen inşallah devamı gelir :)
(4,689 puan) tarafından
İnşallah ve şarkısı benim başıma da
(5,376 puan) tarafından
Aminn inşallah sen kilolu musun canım kaç kilosun ki
(4,689 puan) tarafından
Kız boyuma göre kiloluyum 155 boy 64 kg ;(
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kilolu değilim ama doğumdan kalma minik Bi göbeğim var nasıl gider o ya banada söyle gözün aydın bu arada rabbim gönlüne göre versin inşallah 
(5,376 puan) tarafından
Yememeye çalışıyom bn kuzum göbeği bilmem sporla gider heralde
(3,832 puan) tarafından
Sadece göbeğin de varsa kardiyo çalışmanın yeterli
(1,586 puan) tarafından
Streç film sar canım iş yaparken güzel eritiyor
tarafından
Deneyim dediklerinizi dediğim gibi kilom yok ilk oğlumda sardım ikincide boşladım bzen ondan kalma saolun kızlar teşekkür ederim
0 oy
tarafından
Çok iyi ") darısı bana inşallah bend eo kadar diyet yapıyorum yapıyorum 90 dan aşağı göremedim henüz aglayacam ")
(5,376 puan) tarafından
Evet canım kuzenim çok kilo vermişti bu çaydan dedi bn o yüzden inandım denemek istedim o toplamda 15 kilo vermiş 1 ayda 10 kilosu gitmişti diyo ama bnde hiç bi etki yapmadı ben yemiyorum yani aç duruyom yoksa iştahım fln kesilmedi gözümün önünden dönerler geçiyo bu saatte bile :D aslında sağlıksız dediğin gibi ya ama son çareydi artık bıktım kilodan
tarafından
Al bendende o kadar ")) kör boğaza hakim olamiyom bir türlü aklıma sürekli tatlı geliyo yemek çeşitleri geliyo "D jajdhsjshjajahshsjahshsishisjs
(5,376 puan) tarafından
Yaa çok seviyorum yemek yemeyi inanki bazen aman diyom manken mi olcan ye gitsin sonra bakıyorum sağlık sorunları çıkıyo bu yaşta bisürü bi yürüsen nefes alamıyon çok terliyosun ne bilim herkes zayıf ben neden böyleyim bu seferde hep bi pişmanlık oluyo kıyafet bile bulamıyorum ne güzel giyinirim aslında ne kadar güzel şeyler var ama kilodan o istediklerim bna yakışmıyo yani olmuyo mecbur istemediğin sadece vücuduna olan şeyi giyiyosun
tarafından
Ayenn öyle ya ama kilo vermemde o kadar zor ki gitmiyor bir türlü aşırı zorlaniyorum =/ ne olacak böyle bilmem ya
(5,376 puan) tarafından
Bnde aynı ya valla bilmiom belki işe yarıyofur çay bi nebze
0 oy
tarafından
Sende bu azim varken 50 leri de görürsün sen çiçeğim emin ol şu an lendim vermiş gibi sevindim ama beee❤️❤️❤️
(5,376 puan) tarafından
Yaaa bitanem tşk ederim valla çok mutlu oldum kız ♥️♥️♥️ 60 lar yeter boyum 168 öteki türlü çok zayıf olurum kadın dediğin acık etli butlu olur ama dimi :D
tarafından
Bana sorarsan aşkım 67 68 derim çünkü ben iri yürüdüğünde sap gibi durmayan insanları çok beğeniyorum hatta bu kadar hevesli olmasan 70 de kal derim yemekte salça kadında kalca demişler hahdhahshs❤️❤️❤️❤️
(5,376 puan) tarafından
Hu huuuuu :D ♥️♥️♥️♥️aynen bebeğim 70 fln iyi oluyo bana aslında ama çok çabuk kilo alan biriyim yani 65 olsam tam iyi olur çünkü biraz kaçırsam hemen kilo alıyom 5 kilo öyle yedekte dursun :D inşallah devamı gelir ya bakalım hayırlısı.. Kız zaten üstüm ince benim bacak kalçadan bol bşy yok bnde :D
0 oy
tarafından
Gözün aydın canım ❤️
(5,376 puan) tarafından
Saol busem ya yaşasın ayy horon tepesim var :D ♥️♥️♥️
tarafından
Haydi gir horona tubam gel beraber ahahha
(5,376 puan) tarafından
Gel aşalum aşalum samsunun dağlarini aha ben geleyrum aç bana kollarini :D :D
tarafından
Ver sesi tubam ahahahah cansın ❤️
(5,376 puan) tarafından
♥️♥️♥️♥️
0 oy
tarafından
Kaç kilodan düştün o kiloya ve kaç günde darısı bana doğumdan sonra kaldı göbek
(5,376 puan) tarafından
84.6ydım canm 1 ay oldu şuan.... 92yle doğurmuştum 85 e düşmüştüm hemen ama öyle sabittim hiç veremiyodum
tarafından
Ya bende 92 ile doğuma girdim 80 kiloya düştüm veremiyorum üç ay oldu
(5,376 puan) tarafından
Benim oğlan 2 yaşında canm sen vermişsin yine iyisin bnde sabit kalmıştı artık
tarafından
Doğum yaptım bir hafta sonra 10 kilo verdim ama ödem çöktü bende. Şimdide yiyorum yani bebeğe süt olsun diye. Göbek sevdası yüzünden dolandirildim :))
0 oy
(3,832 puan) tarafından
Ohh ohh azmin zaferi hadi maşallah 
(5,376 puan) tarafından
Saol canm benim ♥️inşallah devamı gelir :)
0 oy
tarafından

Darısı bize hahaa:D

(5,376 puan) tarafından
Hadi inşallah :)
0 oy
tarafından

Ay bende canim 79 kiloydum 68 dustum hedef 65 ti ama 60 en ideali kilonun bol bol kilo vermeler:)

gözün aydın:)
(5,376 puan) tarafından
İnşallah canım sen iyisin ya ben 70 olsam bile yeter yani aslında
tarafından
Vermişken durdurma kendini tam gaz devam ☺️ canım
(5,376 puan) tarafından
Evet ya inşallah kuzum :)
0 oy
(2,897 puan) tarafından
Diyet mi yapıyorsun tüyo ver kiz
(5,376 puan) tarafından
Evet canım az yemeye çalışıyom ekmek yemiyom aslında bilinen şeyler bşy yaptığım yok sadece bi çay içiyorum ama bnde işe yaramadı iştah kescekti güya bn zorla tutuyom kendimi
(2,897 puan) tarafından
Ben daha hamileyim ama 70 lere gelmek üzereyim sonrasını düşünüyorum daha şimdiden
(5,376 puan) tarafından
Ben 80 le hamile kaldım canm 12 kilo almıştım 92yle doğurdum 1 haftada drekt 7 kilo gitti 85 oldum sonra öylece kaldım daha verememiştim hiç oğlum 2 yaşında şuan büyüdü bu doğum şeyi fln değil bildiğin lömbür lömbür et yağ :D
0 oy
(550 puan) tarafından
Nasl verdin cnm ne sporlar yaptn
(5,376 puan) tarafından
Yok kız ne sporu az yemeye çalışıyom ekmek yemiyom :)
0 oy
(44,696 puan) tarafından

Senin postuna girdim reklam diye bunlar cikiyo :D 

image

(5,376 puan) tarafından
Allahım ya reklam bile diyet yap diyo :D
0 oy
tarafından

Ahahaaa kizzzz o sevinci ben bilirim .. bende 67 çok şükür altmisi gördüm yaaaa:Ddarisi sana 

(5,376 puan) tarafından
Ayyy Aminn ağzın bal yesin kız :D
tarafından
Kilo yapıyor kuzum bal almiyim:)))
Sen 82 mıydın yanlış hatirlamiyirsam 85 miydin
(5,376 puan) tarafından
84.6ydım :D kız gramlar bile önemli benim için hahha :D
tarafından
Bu konuda tek değilsin kuzu :))))
0 oy
(119,342 puan) tarafından
Puuhahaha bende 45
Hahahahah
tarafından
Sevdaaaaa hatırlıyor mu bacı bundan bı iki ay önce bende kilolular grubuna girmek istiyorum diyirdun hava atıyordum zayifsin diye  ..
Bı kaç ay sonra. Biz zayıf sen tombik olcan :)))
Puuhabahaa valla beni almadiniz gruba bende daldim icinize
tarafından
Zorla girdin napalim bı kaç ay sonra seni baş listeye yazcam :))
Puhahahah tm yaz
0 oy
tarafından
Gözün aydın tubiş☺️
(5,376 puan) tarafından
Saol bebeğim ya ayyy çok mutluyum :)
tarafından
Sende saol cnm☺️
0 oy
tarafından
Darısı bana olsun tubişim :) 
(5,376 puan) tarafından
İnşallah bidenem ya :)
0 oy
(3,794 puan) tarafından
Neler yapiyon kilo vermek icin . Bende 78 kiloyum 60 olmak istiyom 
(5,376 puan) tarafından
Az yemeye çalışıyom ekmek yemiyom canm bi de çay içiyorum
(3,794 puan) tarafından
Ekmek bende ayda haftada bi kez yerim çok yemem hatta hiç yemem desem yeri . Ama yemeği çok yiyom işte atistirmalik çok yerim ya . 15 kilo versem yeter . Ne çayı iciyon.  Istah kesici etkisi varmi
(5,376 puan) tarafından
Kaç kilosun kuzum özlex tea diye bi çay ya çok bi etki olmadı ben de ama kuzenim bi ayda 10 kilo vermiştim ben dedi.. Bnien zorla yememeye çalışıyom yani iştahımı pek kesmedi açıkçası
(3,794 puan) tarafından
78 deyim kiz aslında Yemeyince hizli kilo veriyom ben ama işte yemeği çok yiyom pasta çikolata hazir şeyleri biraksam ev yemeği bu kadar kilo aldırmaz di
0 oy
tarafından
bnde geri başlamak istiyorum ama o ilk baştaki azim gelmiyo ya. bnde 90dan 75 kiloya düşmüştüm simdi 78 kiloyum yine :((
(5,376 puan) tarafından
Oo ne kadar düşmüşsün kuzum pes etme ya biraz ara ver yine devam et evet çok yapınca sıkılıyo insan ama valla o kadar düşmülsün 70 ol bari süper olur
tarafından
cnm tam 1.5 ayda verdim ama cok azimliyim simdi varya yemek die oluyorum nerdeyse baslamam lazim ama nasil
0 oy
(550 puan) tarafından
Kuzu ya 70 oluncada zayif durmuyo insan benim boyum 166 70im ama sevmiyorum kendimi bende 64 olmak istyorum insallah oluruz ya

İlgili sorular

0 oy
23 cevap 1,131 göst.
0 oy
3 cevap 382 göst.
24 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 329 göst.
+2 oy
7 cevap 450 göst.
7 Temmuz 2023 Tatil-Seyehat kategorisinde Nur ay_ (3,093 puan) tarafından soruldu

380,110 soru

11,379,246 cevap

34,864 kullanıcı

...