0 oy
438 göst.
Diğer kategorisinde (73 puan) tarafından
Kızlar simdi haberlerde izledim isten çikip annesine giden eş kusurlu sayilip bosanma nedeni imis ve tazminat hakki doguyormus evini ihmalden hadi gozumuz aydin:))))

13 Cevaplar

0 oy
tarafından

Dur kız deme öyle  kalbime inmesin  

Her gün anamdayim  :D

(73 puan) tarafından
İsten once anneye giderlerse buyuk kusur:))(
(313 puan) tarafından
Girerken bende böyle düşünerek girdim :D neyseki ihmal etmiyoruz evi
-Reklam-
0 oy
tarafından
Evettt kuzum ☺️❤️ 

Şunu da ekleyeyim .

Eğer eşiniz bir sorununuzu baska biriyle paylasir ve sizi rencide ederse bu da tazminat hakki dogurur ❤️☺️ 

Es kusurlu sayilir .Cunku aile birligini bozmus olur .
(73 puan) tarafından
Olmasi gereken o
tarafından
Aynen bebegim❤️
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Her gün gidip anne nasılsın demesi neden kötü olsun ki. 

Babam iş xikisi babanneme uğrar bı eksiğin varmı der ewe gelirdi on dk lik is...
tarafından
Desin tabin❤️☺️ onda sorun yok biz de deriz .Anneler bas taci❤️ Ama bazi erkekler var şok oluyorum.Burda da gordum.Annesine gidiyor uyumaya ya da yemege .Annesinin eteginden ayrilamayan , bagimli bireyler icin bu yasa.
tarafından
Aynen öyle serifecim bazıları abartıyor burda okudum çok var öyleleri
tarafından
Ben dün kaynanama okudum diyorki demekki karısının yemeğini beğenmiyor ☺️☺️ ondan gidiyorlar ne işleri var diyor hergun hergun
(9,247 puan) tarafından
Minikanne senin kaynana kiskancmi
tarafından
Yok kız kıskanç değil
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Önce hakedene hakettiği ceza verilsin de kocaların anasına gitmesi kusur kalsın
0 oy
(3,419 puan) tarafından
Ewet bende gördüm en güzeli valla 
0 oy
(545 puan) tarafından
Bizim ev müstakil iki katlı biz üstte kaynanamlar alt katta oturur eşim işten gelirken bı camlarına vurur ne yapiyosunuz der görür yani ne var bunda görsun sonra zaten çıkıp evine geliyor yine. Bizler de ilerde kayınvalide olucagiz yani hiç sorun etmem annesiyle arasındaki bağ beni daha mutlu eder bende oğlumla o bağı yaşayayım isterim ilerde 
0 oy
(1,314 puan) tarafından
Benim eşim ailesi köyde memlekette 4 yıldır evliyim kendisi 6 ayda bir gider köye ailesini gormeye gelir bizden kısar çocuğuma ablalar kendi çocukların kıyafetlerini verir giydiririm oda ordan artırdığı ile ailesini gormeye gider 
0 oy
tarafından

O zaman ben yandım her gün anama iniyorum :D

0 oy
(73 puan) tarafından
Kizlar gecerken ugrama degil sakin:)))) isten cikip annesine gidiyor saatlerce oturuyor ise kendi evini ihmal ediyorsa. Yoksa allah askina kim kizar gecerken anneye ugramis hal hatir sorup eve gelmiş hepimizin annesi var aşk olsun size:)))
0 oy
tarafından
Onlaramı sorucaz ne zaman anamıza gidelim diye ota boka herşeye karışıyorlar 
(73 puan) tarafından
:))))))
0 oy
(10,874 puan) tarafından
Bu gecersen cam tıklamayla degil bacılar. Ne erkekler at iş cıkısı annesine gidip yatmaya eve geliyor. 
0 oy
(3,041 puan) tarafından
Eşin eve sürekli yemeğe misafir çağırması da kusur boşanma sebebi. Eviniz lokanta değil esinizde aşçı degil demiş hakim bey:)) bunlar bile evlilikde kusur sayılıp boşanma sebebi olabiliyorken. Bin katını çekip evliliği yürütmeye çalışanlara üzüldüm nedense. 
(73 puan) tarafından
Öylede caresiz cok insan var :((
(3,041 puan) tarafından
Malesef:(( Sebebi de hep büyükler bence. Biz neler çektik sabrettik başlığı altında gelen tonlarca nasihat. Bu zihniyet değişse evlilik anlayışı da değişir.
(73 puan) tarafından
Bizlerle degisecek istw
(3,041 puan) tarafından
İnşallah. Geçen bişey izledim adam kızını kısıtlamaya çalışıyor dışarısı kötü falan diye. Annesi de ordan kızını kısıtlayarak koruyamazsın. Oglunu iyi yetiştir de hiç değilse bir kız evladını korumuş olursun diyor. O kadar doğru ki.
(73 puan) tarafından
Cok guzel soylemis

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 238 göst.
8 Mayıs 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 341 göst.
7 Aralık 2020 Tatil-Seyehat kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 131 göst.
22 Mart 2024 Aile kategorisinde GnlRenat (10 puan) tarafından soruldu