0 oy
170 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Eşimle aram biraz bozuk hnagi zikir iyi gelir 

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Vel kaytu aleyke muhabbeten minne günde 41 kere
tarafından
Tskr ederim kardeşim
-Reklam-
0 oy
(326 puan) tarafından

Ya vedüt kuzum anasının adını de işte örneğin, dilek oğlu Mustafa ya vedüt çek sürekli ve dua et aranızı düzelmesini sana karşı nazik olmasına bide Bismillahirrahmanirrahim” “Allahümme elif beyne kulubina ve aslih zate beynina ve'hdina sübüle'sselami ve necnina mine'z-zulümati ile'n-nuri ve cennibe'l fevahişe ma zahare minha ve ma betane.” Manası: “Allah'ım kalplerimizi birleştir. Aramızı düzelt ve bizi kurtuluş yollarına ilet.

tarafından
İsallh düzelir tskr ederim bacim
(326 puan) tarafından
İnşallah canım benim
0 oy
tarafından
allahümme ya vedud zikri çek cnm
tarafından
Tskr ederim cekicem hepsinide
0 oy
(65 puan) tarafından
Ben size şunu söyliyim eşimle ufacık Bi sıkıntı da yaptığım ara ara da tekrarladığım benim geçim muhabbet kaynağım olan bakara suresi ni hiç beklemeden deneyin sonuç harika gerçekten açın evde bakara yı bütün odalarınız dan duyulsun veya telefondan açıyorsanız telefonu her oda da dinletin. 
tarafından
Eşim resmen beni gözünden silmiş artık
(65 puan) tarafından
Eşim bana bakarken sanki kurt görmüş gibi bakıyordu yani sizden fazlası vardı eksiği yoktur inanın yalvarasım geliyo aile içi sıkıntılı gördüğüm herkeze bakara dinleyin diyerek deneyin 3 gün tesiri bizzat yaşadım
tarafından
İsallh.  Bacimm

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 379 göst.
0 oy
10 cevap 411 göst.
17 Ocak 2020 Diğer kategorisinde ☻❣îpek❣kozalağı ❣☻ (12,264 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 339 göst.

374,631 soru

11,204,772 cevap

34,506 kullanıcı

...