0 oy
116 göst.
Diğer kategorisinde (805 puan) tarafından
Kizlar varmı asi olup olumsuz bebeği etkilenen gebelikte

2 Cevaplar

0 oy
(165 puan) tarafından
Bende bakayım yorumlara ya bebek istiyoruz eşimle o yüzden aşı olmamı istemiyor eşim yan etki VS yapar diye bebekte şayet bu ay adet olursam aşı olacağım 
(805 puan) tarafından
Yarin gidicem dra izin verirse yarın olucam çarşamba yolculuk yapicam
(2,444 puan) tarafından
Şifa olur inşallah canım
(165 puan) tarafından
1. Dozu oldum da ben ikinciyi olmadım keşke onu da olsaydım geciktirmeden yoksa aynen durumlar iyiye gitmiyor o yüzden olmak istiyorum bende aşımı ilk 3 ay neden yasak aşı acaba canım
(2,444 puan) tarafından
Bebeğin gelişimi için ilk 3 ay önemli canım. O yüzden aşı bazen ateş yapabiliyor. Bebeği etkilememesi için ilk 3 ay önemli
(165 puan) tarafından
Anladım canım teşekkürler bakalım adet olursam olacağım aşımı
-Reklam-
0 oy
tarafından
Hamileyken aşı olmayı pek önermiyor doktorlar iyi veya kötü eskisi bilinmiyor herşey olabilir doğumdan sonra olursan daha iyi bende 22 haftalık hamileyim daha aşı falan olmadım hiç 
tarafından
Sakıncalı demedim hamileler üzerindeki etkisi henüz bilinmiyor . İyide olabilir kötüde olabilir ani gelişen bir komplikasyon da olabilir . Yani tam olarak hamileler asi olursa şu olur diyemiyorlar anladınmi .
(2,444 puan) tarafından
Anlamadım canım 2 doz aşımı oldum bebeğim gayet sağlıklı ben de öyleyim çok şükür. Bu aşıyı olmayıp hamilelikte covidi ağır geçiren ve bebeğinin ciğerleri etkileneni de duydum gördüm. Ayrıca biontech tüm çalışmaları tamamlanıp onaylanan bi aşı oldu artık. Evet eskiden bilinmiyordu ama artık 12 yaşa kadar da indirdiler aşıyı bi zararı olmadığı için.
tarafından
Allah iyilik versin eşimde hastanede çalışıyor kadın doğum dahiliye iç hastalıkları vs. Butun doktorlar doğurduktan sonra aşısini olursa daha iyi olur şuanda hamileler üzerindeki etkisi bilinemiyor demiş bizde onun üzerine henüz benim asimi yaptırmadık . Doğumdan sonra yapılırsa daha iyi olurmuş tabi hamileyken kötü olur demiyorum ama ani bir rahatsızlık gelişme durumuda varmış . Sen işini kış tut yaz çıkarsa bahtina demişler . Ben kendi adıma öyle yaptım .
(2,444 puan) tarafından
Hayırlısı olsun. Sağlıkla alın kucağınıza bebeğinizi
tarafından
Amin çok saolun

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 186 göst.
3 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Duru. F. 12354 (3,180 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 222 göst.
1 Eylül 2023 Moda kategorisinde yusra25 (12 puan) tarafından soruldu
0 oy