0 oy
167 göst.
Diğer kategorisinde (220 puan) tarafından
Kizlar gorumcemin  1 ay sonra düğünü var dün akşam elbise sipariş ettim.bugun haber geldi ki kayinvalidesinin babası vefat etmiş.dugunude sessiz (yani evden gelip alıp götürecekler ) yapacaklarmış.kina gecesi de kız tarafı tek.kinaya elbisem var.dugun için almıştım 200 e. Sayfaya geri yazdım dedim böyle böyle iptal edin dedi kargoya verilmiş tamam dedim kargo parasını EFT ile size göndereyim ama elbiseyi almayacağım boş yere.dedi iade yok kargonuzu teslim almayın madem öyle dedi.yok dedim haktir kargo parasını size atayım.oylr yapamıyoruz dedi.tek şansınız kargoyu almamak parasını biz veririz dedi.uzuldum çok :( ama ben teklif ettim bu hakmidir hala?? Bide elbiseye vereceğim parayı pandemiden dolayı durumumuz iyi değil gorumcemin yakasına takarım dedim :( napayım kizlar ya içim rahat degil

2 Cevaplar

0 oy
(9,238 puan) tarafından
Adamın gonlu var kzum sana kotu bişey dememiş sonuçta nasl diyorsa oyle yap..
(220 puan) tarafından
Kargonuzu almayın bıze geri gelsin dedi ama canım kargo parasını geri gidince onlar verecek .dedim EFT atayım dedi öyle olmuyor.hak olmaz demi :(
(9,238 puan) tarafından
Sen odeme yapmış mıydn yoksa kapıda odeme mi yapacaktın
(220 puan) tarafından
Kapıda ödeme canim
(9,238 puan) tarafından
Iyi bari en azından senin paran fln kalmamıs olur :) oyle olsa kabul edemeyiz iade yok mecbur alacaksinz fln derlerdi. Hem kargo parasnı veriyim die teklif etmişsin kabul etmemişler. Uzulme bişey olmaz
(220 puan) tarafından
Aynen canım onlarda zahmet ediyor sonuçta ama öyle olmuyormuş kargonuzu almayın dedi tek
-Reklam-
0 oy
(775 puan) tarafından
Firma kabul ettiyse hiç sorun etme sen üstüne düşeni yapmışsın zaten  doğru düşünmüştüm yakasına takarsın parasını keşke yakın olsan da ben elbise versem böyle durumlarda gitmek için 1 kerelik alıyoruz öylece duruyor
(220 puan) tarafından
Aynen canım napayım kinaya elbisem vardı otekileri hep biyerde giymiştim dedim düğüne alayım mecbur :( böylede olunca dedim yakasına takarım o parayi

İlgili sorular

+1 oy
43 cevap 1,302 göst.
10 Haziran 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 79 göst.
0 oy
7 cevap 175 göst.
25 Mart 2021 Aile kategorisinde Papatya43 (524 puan) tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 853 göst.
26 Mayıs 2019 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu