0 oy
85 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (25 puan) tarafından
Herkese iyi günler. Size bişey danışmak istiyorum. Kızım Eylül 1 de 1 yaşına giricek. Neredeyse 2 aylıktan beri baş parmağını emiyor. Ama öyle böyle değil yani. Emzik verdim tutmadı (tabi ben tutturmayı bilmiyormuşum onuda sonradan öğrendim) eline çorap geçirdim çıkardı. Yara bandı taktım çıkardı. Bi şekilde parmağını emmeye devam etti. Doktora sordum acı biber sürün Bi şekilde unutturun dedi aklıma yatmadı sürmedim. Başka Bi doktora götürdüm oyalayın dedi. Oyalasamda Bi süre sonra o parmak ağza giriyor yani. Gece uyurken bile emiyor. Çözümü olan bebeği bu şekilde olup bıraktırabilen var mı? Lütfen yardım edin. 

2 Cevaplar

0 oy
(7,881 puan) tarafından
Ben yarabandiyla kapadım öyle bıraktı ama oğlum çok kötü yapmisti eme eme yara yapmisti parmağı 
(25 puan) tarafından
Ufakken denedim 5 dakikasını almadı sökmek.
-Reklam-
0 oy
tarafından

Bıraktırma ya bak ama nasıl bıraktırirsin bilmem parmağına acı sur desem olmaz inan çok bilincsizim ben ikinci sınıfa kadar emdim şuan tavşan gibi dişlerim :angel:

(25 puan) tarafından
Ay gerçekten mi. Napıcam bilmiyorum kafama takıyorum artık.
tarafından
Gerçekten ben de kardeşim de 1 yaşına kadar emdim kardesimin dişleri çarpık Allah'tan benimki çarpık değil sadece tavşan gibiyim aynı

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 54 göst.
22 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Kaavi (2,421 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 78 göst.
25 Ekim 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kubra_87 (511 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 86 göst.
16 Ağustos 2024 Diğer kategorisinde Svl gnc (44 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 69 göst.
7 Nisan 2024 Diğer kategorisinde ASEL ESRA (1,563 puan) tarafından soruldu

392,760 soru

11,745,769 cevap

35,730 kullanıcı

...