0 oy
88 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Cuma günü doğum yaptım ne kadar ugrassamda bebeğim memeyi emmiyor sütü çay kasigina sıkıp öyle ağzına tutsam yiyor ama diğer türlü ortalığı inletiyor saatlerce ugrasmama rağmen bir türlü emziremiyorum agladigindada kayınvalidem dayanamayıp kucağımdan alıyor her defasında iki ağlasa kucağımdan çekip alıyor gittik hazır mama aldık hazır mamayı yedi ama bir türlü emmedi kaşığa Sika Sıka göğüslerim acıdı ne önerirsiniz çocuk yılan sokmuş gibi cigiriyor komşular bile soruyor ne cigiriyor bu çocuk diye 

2 Cevaplar

0 oy
(2,704 puan) tarafından

Emmiyorsa sütünü sağıp verseydin canım 

tarafından
Kaşığa sıkıp öyle içiyorum canım oda doyurmuyor sagmiyor ki makine sadece ucundan tomurcuk çıkarıyor pompa almış gelmiş eşim wee nin kini
-Reklam-
0 oy
(10,972 puan) tarafından
Sagıp vermekten Baska care yok. Benşm kızımda sagıp verince içerdi. Ama memeyi agzına dayayonca zehir veriyorsun gibi katılırdı. Seninle hiç bir baglantısı yok canım bunu unutma kimi cocuk memeyi emmiyor. 2. Si de daha hemsire in ilk denemesinde somurdu memeyi. Allahtan az bir sütüm vardı ilkte. 7 aylık simdi memeyle uyuyor. Yani seninle asla bir baglantısı yok canım
tarafından
Yalnız olmadigima sevindim şekerim inan oturdum ağladım artık duruma zorlu hamilelik zorlu doğum geçirdikten sonra bebeğin de zor karakterde olması psikolojimi bozdu hangi makineyi kullanıyorsun eşim wee nin pompasını almış ama çıkmıyor süt tomurcuk yapıyor bir deneyeyim belki çoğalmıştır
(10,972 puan) tarafından
Sürekli dene canım eşin bestlac damla alsın birde onu kullan. Ben elektrikli pompa kullanmıştım. Ah ah birde insana wtraftekiler yetiyor. Yok tutmayı bilmiyorsun yok gögüs ucun mu yok. Yok sütün acı. Bemde cok agladım ilk. Sütleri tahlilde bile yolladım. Sütüm sekerli cıktı. Bir bayan vardı orada  kızını emzir dediler görmek için hemsireler cocugun daha memeyi agzına götürdüm cocuk kaptı doyurdu uyudu. Yani cocuklarda birsey var. Sen mumkun olduguna kendi kucagında tut.
tarafından
Kaynana çok evhamlı hemen ağlasın kendi kapıyor çocuğu sütü olsa emzirecek o derece kıyamıyor ver diyorum sussun öyle vereyim diyor çocuk top gibi aramızda gidip geliyor bende vazgeçiyorum çocuğu falan almıyorum artık mama yapıp yedirin diyorum nede olsa emmiyor uykumdan uyanamiyorum .. komşu çok fena 80 yaşında kadın ayolll o neden ağlıyorki diyor bakamiyor musun diyor gitmiş yengemmin evine bunlar çocuğu çok ağlatıyor bakamiyor git bak bakalım demiş yengem geldi ıhlamur yaptı mama yaptı yedirdi kundakladi uyuttu benim çocuğum gibi değil sanki benden başka herkes hakimiyet kurdu ustunde

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 37 göst.
2 gün önce Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Fatmaa (1,758 puan) tarafından soruldu
0 oy
32 cevap 1,124 göst.
0 oy
6 cevap 161 göst.
1 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Rabisko (1,466 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 64 göst.
25 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Rabia_ikra (5,368 puan) tarafından soruldu

380,181 soru

11,381,662 cevap

34,875 kullanıcı

...