0 oy
162 göst.
Diğer kategorisinde (1,466 puan) tarafından
Kızlar 2 aylık yegenim var dogdu  dogali  annesini  doğru dzgn  emmiyor  yani emiyor da  memeye yaklasinca  agliyor  kiyameti  kopariyor  sagip  veriyor  içiyor  1 aydır bole yeterli kilo  alamadi  sütü  var annesinin  mama da vermek istemiyor bugun emziryor  ortaligi  yikiyor  inanın bana ver bakalım beni emicek  mı dedim normald3 bole seylere  çok karsiyim  o kizim  için demisdi  yok  demisdim  ama çocuk krizlere  giriyor  bi deneyelim  dedik  beni emdi sonra hemen pesine  annesini  verdik  ağlıyor sonra benim kizimida  o emzirmek  isdedi  benimkide  agladi  emmeden  sonra da acaba bende mi bisey var dedi aglicakdi  neredeyse  bende yok benimki  tok  ondan  emmedi  dedim niye bole acaba niye emzirdiniz  demeyin  kızlar ablam sonucda  annemiz  yok birbirmzden  başka kimsemiz  yok sadece denedik  1 aydır annesini  emmemek  için cirpiniyor

6 Cevaplar

+1 oy
(6,202 puan) tarafından
Sutunun tadina baksin
(1,466 puan) tarafından
Tadindanmi  acaba diyosun ama aynı şeyleri yiyoruz
(6,202 puan) tarafından
Sutunun tadindan olavilir dedigim gibi bi tadina baksin ya da sutu tazyikli geliyo.Gogsunu sıksın sertce fiskiriyosa tazyiklidir o yuzden biraz sagsin sutu sonra emzirsin
-Reklam-
0 oy
(14,046 puan) tarafından
Çok üzüldüm ya gerçekten face de emzirme akadamesi var bı onlarla konuşsun bence 
(1,466 puan) tarafından
Ücret aliyorlarmi
(14,046 puan) tarafından
Yok canım herkes konuşuyor onlarla baya iyiler baya yardımcı oluyorlar
0 oy
tarafından
Aci felanmi yiyorki canm sütün tadida onemli
(1,466 puan) tarafından
Yok canım benle aynı şeyleri  yiyip  iciyor
tarafından
Sagarakta bi yere kadar canm ya

Bak benm oglumda beni emmiyodu 1 ayda anca emmeye başladi ben cok istekliydim pes etmedim uyudukca verdim uyandikca verdim zorla tutarak kafasini emzirdim

Malesef sagarak en fazla 6 ay verir süt

Yetkili birinden destek alsin durumu varsa özel hastaneden emzirme hemşiresi ile egitim alsin
0 oy
(1,158 puan) tarafından
Yani bilemedim ama acaba meme ucu kucuk oldugu icin falan olabilir mi benim oyle oldugu icin oglum emmemisti cok ugrasmistim olmadi 
(1,466 puan) tarafından
Benimkinden daha buyuk:(
(1,158 puan) tarafından
Anladim canim bir emzirme danismanina falan danisin isterseniz belki bir yardimi olur gercekten zor bende cok ugrasmistim cok iyi anliyorum
0 oy
(3,137 puan) tarafından
Ablanız temizlik yaparken ağır deterjanlar mi kullanıyor çamaşır suyu vs veya parfüm ? Bebeğin koku alma bizimkinden kat kat fazla rahatsız eden bir koku varsa emmeyebilir
0 oy
(578 puan) tarafından
Benim bebeğimde öyleydi doktora gidiyorum diyor ki biseyi yok atak 4 kere falan gittim sonra doktoru degitrdim kulağına baktı akıntı var dedi enfeksiyon var dedi damlasini kullandık yavrum emmeye başladı beni kulağına bile dokundurmuyordu bı doktora gidin bence sütüm vardı benimde  hemde aşırı vardı onunla alakası yok elimle sagio kaşıkla veriyordum

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 94 göst.
30 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 227 göst.
25 Nisan 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 436 göst.
18 Ekim 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 768 göst.