0 oy
177 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (225 puan) tarafından
Kizlar var mi boyle yasayan 

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bennnn 

Zorlanmadı üç dakkada doğum oldu ama çocuğun kolunu kırdılar doğum esnasında 
(594 puan) tarafından
O.haaa nasıl yaa onu nasıl becerdiler Allahim sen uzak et
tarafından
Bilmiyorum nasıl oldu 10 cm açıklığa kadar beklettiler aynı gün hem devlete hem özele gittim aynı gün iki farklı hastane de kilosuna 3300 dedi. İki gün sonra özelde doğum yaptım 3950 ile. Ve çocuğumun sol kolu göstermek gibi olmasın felçli gibiydi asla hareket ettirmiyordu. Daha dikişli halimle hemen doktora götürdüm film çekildi kırık var dediler ama ağrı sızı olmaz bebeklerde kendi kendine iyileşir dediler şükür kendi kendine kaynadi
tarafından
Oy Rabbim yasatmasin bir daha canım
(594 puan) tarafından
Ay çok geçmiş olsun ya
tarafından
Sagolun canlar amiinnnm ☺️
-Reklam-
0 oy
tarafından
Nasıl yani canim
0 oy
(1,016 puan) tarafından
Bennn resmen cehennemi yaşadım ilk postlarımda yazılı ... Oğlum doğum kanalında çabuk geldi 9cm azılmam oldu hemen ama oksijensiz kaldı oğlum. 
0 oy
tarafından
Tam anlamadım demek istediğini ama beni son ana kadar zorladilar hatta bir ebe midir nedir daha fazla zorlarsam birsey olacak dedi tam anlamadım en sonunda acil sezryana alındım çünkü kalp atışları yavaşlamış ti
0 oy
tarafından
dogumum 5 dk sürdü  omzu takıldı mecburen makas attilar omzu çıkmasın diye 
(1,698 puan) tarafından
Aynısını yaşadım..
0 oy
(594 puan) tarafından
Kızımı  cok zor doğurmuştum yani aşırı sancı vardı ama ikinma hissi hiç yoktu sancı gelince ikinmaya çalışıyodum 2 buçuk saat sürdü ikinma süresi kızım Doğduğund morarmışti artık doktor karnıma çıktı öyle doğurabildim
tarafından
Oy kuzum o kadar olana kadar neden sezeryan yapmadılar
(594 puan) tarafından
Sezaryen istememistim ama keşkede isteseymisim epidural yaptırdım oda doğum anında ise yaramadı hiç 4 doktor girdi doğuma hiçbiri inanmadı epiduralli olduğuma resmen o kadar kötüydü ya kafası çıkmadı çocuğun Bi türlü kesi attılar sonunda ve Bi doktor karnıma çıktı da anca öyle dogurabildim defalarca dedim sezaryene alın diye ama kafası geldi nerdeyse burdan sonra alamayız dediler.. :[
0 oy
(671 puan) tarafından
Benim ikinci çocuğum nefessiz kalmıştı boguluyordu doğduğunda mosmor doğdu dorduncude boynuna kordon dolanmisti 
0 oy
(4,944 puan) tarafından
Çarşamba günü bir tanıdığım dogum yaptı once normale zorlamislar 6 cm açıklıkla cocugun başı görünmüş ama annenin çatısı dar olduğundan doğmamış bir türlü sıkışıp kalmış icerde sonra sezeryana aldılar neyse .. yasayamadi vefat etti.

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 332 göst.
7 Haziran 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 115 göst.
4 Eylül 2023 Aile kategorisinde Merirem (2,445 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 204 göst.
2 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Esmosum (7,668 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 61 göst.
14 Ekim 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Burcuyunus (8 puan) tarafından soruldu

378,823 soru

11,339,179 cevap

34,803 kullanıcı

...