0 oy
874 göst.
Aile kategorisinde (655 puan) tarafından
İlk önce cevap veremedigim için kusura bakmayin lütfen 2 çocuk var anca girip okuyabiliyorum 

Eşim eve geldi whatsabina baktım demiştim bu numarayı arayan arkadaşını arattım eşime numarasini bulup neyse eşin konuşuyor ses te disarda 

Eşim cumartesi yaptığın şeyi anlat sen birşeylere bakmistin telefonumdan filan dedi oğlan anlatmaya başladı 

Kusura bakma emmoglu sarhoştum silmemis miyim ben onu filan dedi inşallah yenge görmemiştir filan diyor 

Şarjım bitmişti benim dedi internetten numarasına baktım numarayı bulunca da whatsabina girip onlara mesaj attım sonra da mesajı silip engelledim numaraları dedi ben şok oldum 

Çünkü 4 senelik evliyiz ilk defa eşimin böyle bir olayına şahit oluyorum 

Ben dayanamadım bağırdım arkadaşına BİZ SENİN YUZUNDEN BOSANİRSAK G.OTUNE KİNA YAKARSİN SEN NE BİCİM İNSANSİN DA EVLİ ADAMİN TELEFİNUNDAN BOYLE SEYLER YAPİYORSUN DEDİM 

Oğlan da hakkını helal et yenge özür dilerim filan dedi suratına kapattım telefonu 

O gün olay şöyle olmuş 

Eşim ve arkadaşları alkol almış neyse bu oğlan da telefonu istemiş gitmiş başka yerde uğraşmış telefonla eşim ne yaptığını filan görmemiş 

İnandım mi eşime karşı evet inandım sana dedim ama arkasındayım işin cunku ne olursa olsun içime kurt düştü gene de eşimi takip edeceğim bir yanlisi filan olur mu diye 

Hakkınızı helal edin cevaplarınıza bakıyorum hatta numarayı arastiranlar varmış Allah hepinizden ragzi olsun gönlünüzden geçeni yaşamayı nasip etsin Allah'ım 

16 Cevaplar

+1 oy
(9,288 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Hani oğlanın interneti yoktu şimdi de sarjı mı bitmiş.. kulliyen yalan hep arkadaş dahil ederler zaten boyle olaylarda.. ilerde tekrad üzulme diye yazıyorum inanma sakın gozunu 4 aç ve takipte ol
(655 puan) tarafından
Aynen öyle takipteyim zaten bir şeyini daha görürsem son nokta olmuş olur bu yaptıklarının kanıtı da var bende zaten
(9,288 puan) tarafından
Aynen sakın silme canm gizle dosyaları. Hiç bişey yokmuş gibi bu olayı unutmuşsun gbi takipte kalmaya devam et ki o da surekli diken üstunde olup herşeyi temizlemesin telinden. Hata yapmasına izin ver kısacası :) eğer anlattıkları yalansa zaten çıkar yine kokusu
(655 puan) tarafından
Seni seciyorum sen tam da anlatmak istediğimi yazmışsın herşeye bir süre gozyumacagim ki saklı gizli yapmasın bende birşeylere ulasayim
(9,288 puan) tarafından
Inşallaj gormezsin ilk ve son olur ama varsa da Rabbim gostersin ne diyim hayırlsı hakknda ;(
-Reklam-
+2 oy
tarafından
Aman sende inandın mı buna, kim kimin telefonunu alıp birşeyler yapar ki, insan sarhoşta olsa evli adamın telefonunu istemez yada arkadaşınınkini istemez, kendi telefonundan yapar
(655 puan) tarafından
İnanmış gibi yaptım ki birşeyler cevirirse bulabileyim diye hepsinin kanıtı var bende bir daha birseyini görürsem o zaman herseyin son noktası olur
tarafından
Sarhoşta olsa insan unutma güzelim benim herkes kendi telefonundan yapar ne yaparsa :) eşin baya iyi senaryo yazıyor
(655 puan) tarafından
Baya baya iyi rol yapıyor bunu da bu gün öğrenmiş oldum
+1 oy
tarafından
Aklında dursun unutma inanma ..
(655 puan) tarafından
Hayır inanmadım sadece eşime karşı inanmış taklidi yaptım bakalım zaman neyi gösterecek
0 oy
tarafından
Sarhoş adam numaraları ezberinde nasıl tutmuş hayret :)) neyse bencede çok ta ipini salma 
(655 puan) tarafından
Yok kuzum eşime karşı inanmış gibi yaptım ki birşeyler cevirirse bulabileyim diye
0 oy
(748 puan) tarafından
Allah yardimcin olsun o adamlada gorusturme esini allah o arkds cevrelerinden kurtarsin esini de sana cevirsin yonunu canim 
(655 puan) tarafından
Allah ragzi olsun kuzum eşime de dedim onunla gorudmeyeceksin birdaha diye
0 oy
(7,098 puan) tarafından
Alkol tüm kötülüklerin anasıdır 
(655 puan) tarafından
Kesinlikle öyle
0 oy
(4,725 puan) tarafından
Valla bu hayata bir daha gelirsem erkek olmak istiyorum.

Ne güzel yaaa. Her b.oku yiyip arkadaş yaptı diyorlar 

Kadın yapsa, ya ölüyor yada adı çıkıyor o.rospu diye. 

Vallahi erkek olmak istiyorum. Bu adaletsizliği başka türlü anlayamam.
(655 puan) tarafından
Aynen öyle arkadaşı da ben yaptım diyor önceden konuşup planlamadiklarini nereden bileyim ki ama şimdilik inanmış gibi yapıp sakın kalacağım bakalım başka şeyleri de çıkacak mı ortaya
0 oy
(930 puan) tarafından
Allah yanıltmasın kimseyi şeytana ugratmasın
(655 puan) tarafından
Amin kuzum inşallah
0 oy
tarafından
Ahh Ahh. Affedeceksin ve inanacaksin demistim.İnsallah mutlu olursunuz kuzum .
(655 puan) tarafından
Hayır inanmadım kemalim yapmaz demiyorum çünkü her erkek yapar kanlarında var onların sadece inanmış gibi yapıp birdahaki olayini bekliyecegim bakalım bu sefer kimin üzerine atacak suçu
Herşeyin kanıtı duruyor bende
0 oy
tarafından
Genelde olumsuz konuşmam ilişkiler ile ilgili ama lakin güzel tiyatro yapmışlar. İnandım mı? Ben inanmadım :(
(655 puan) tarafından
Asla bende inanmadım çok güzel organize olmuşlar evet ama takipteyim bakalım başka ne b.oklari çıkacak ortaya
0 oy
tarafından
Lisede kuzenim yazmış ya da yapmış 

Evlenince arkadaş telefonu istemişti 

Hiç değişmiyor..
(655 puan) tarafından
Hiç değişmiyor değişmez de kuzum
0 oy
(278 puan) tarafından
Bence arkadaşı önceden ogretlemis gibi geldi eşin bana vala ararsa böyle böyle de felan diye
(655 puan) tarafından
Öyle zaten dünden beri baya tedirgindi eşim cunku önceden konuşulup yapılan birşey
(278 puan) tarafından
Allah yar ve yardımcın olsun herkesin başına gelebilir gelir de yani zor kötü bi şey hakkın da hayırlısi olsun ömür boyu da sürekli tedirgin yaşamak kadar kötü bı şey olamaz
0 oy
tarafından
Hep aynı senaryo arkadaşım yaptı.Ve sende inandın ama bu işin peşini bırakma derim
(655 puan) tarafından
İnanmadım inanmış gibi yaptım ki başka şeylerini de ogrenebileyim bordürü kanitim var hepsi duruyor bende bir şeyini daha bulayım ki donuna kadar alayım
tarafından
İnşallah yanılırız canım ama arkadaşımın eşi de aynı dediğn şekil gibi yaptı arkadaşı aradı dedi ben yaptım vs. Arkadaşımda inandı sonradan aldattı baya onu ama biz söylemedik çünkü eşi o kadar kurnaz biri ki hemen ikna ediyordu onu
0 oy
(85 puan) tarafından
:))/iyi oyun yapmış eşin güzel taktik iyi oyuncu olurlar
(655 puan) tarafından
Aslında evet bunu paraya dokse köşeyi doneriz
0 oy
tarafından
İnsAllah doğrudur ama bana mantıklı gelmedi hadi o sarhoştu eşinin telefonu ne alaka ya yıl olmuş 2021 eskiden herkeste cep telefonu yoktu şimdi tuşlu kullanan varla yok arasında bişey kendi telefonu neredeymis eşin neden vermiş  ??? 

Ayrıca eşin yapmıştır demiyorum ama erkeklerle ilgili her aldatma postunun %70 i ben yapmadım arkadaş bakmış haberim yoktu vs. bahaneleriyle inandırmaya çalışıyorlar sen hemen inanma yinede Allah korusun böyle bisy başıma gelse ben asla buna inan-mam ..
(655 puan) tarafından
İnanmıyorum inanmış gibi yapıyorum kuzum şimdilik evet arkadaşının dün interneti yoktu bu gün şarjı bitmiş oldu olay nasıl olduysa

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 1,644 göst.
14 Şubat 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 1,847 göst.
0 oy
61 cevap 1,990 göst.
3 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Kursunes (79 puan) tarafından soruldu
0 oy
43 cevap 1,950 göst.
20 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Dilaray1404 (309 puan) tarafından soruldu