0 oy
620 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
6,5 aylık oğlum onsuz duramıyorum yatıyorum kalkıyorum o eşimle bile yatmıyorum oğlumla yatıyorum yok bi yerine bişey olacak yok şu bu derken hatta en büyük zararı kendim vermeye başladım tırnağını keserken etini kestim bazadan aşağıya düştü falan ondan çok ben ağlıyordum annem yanında yatırmak istiyor ben vermiyordum hayır ben alıştım onsuz yatamam falan diye bi kaç kere ayrı yatmayı denedim yarım saat geçmeden tekrar yanıma alıyordum  ne biliyim 5 dakika görmesem özlüyorum yanımda olsun istiyorum uyurken ya bende yanımda yatıyorum ya telefondan fotoğraf video öyle vakit geçiriyorum kızlar lütfen lnçlemeyin ben sadece bu durumu nasıl aşabilirim  ya da aşılacak bi durum yok herkes mi benim gibi merak ettim ben ben psikolojik bi durum olarak adlandırdım peki siz ne diyorsunuz

24 Cevaplar

0 oy
(2,360 puan) tarafından

Aynı bende vallahi :ermm: gece kaçıp cocuklarin yaninda yatıyorum surekli kavga döğüş bosanma derecesine geldik.  Çok korkuyorum sanki ben onlarin yaninda olmasam gece deprem olacak veya yangin cikacak başka birsey olacak ta ben başka odada oldugum icin kurtulucam onlara bisey olacak hep bu korku var içimde panigim tutuyor tansiyonum yüskeliyor . Gerçekten elinde değil bunu bir türlü aşamadım . Sanirim ayrılıcaz 

tarafından
İnşallah yuvanız yıkılmaz canım ama biz o noktada değiliz Allah'a şükür eşim normal karşılıyor bişi demiyor inşallah senin eşinde seni anlar
(2,360 puan) tarafından
Yok ya sürekli kavga çıkarıyor   ://
-Reklam-
0 oy
tarafından
Benim bebeğim daha da yanımda uyur çünkü geceleri emmek için kalkar benim de ilk çocuğum. Bence psikolojik bişey değil
tarafından
İçimi rahatlattınız bide şuan diş çıkarıyor çok huysuz
tarafından
Doğrudur. Benim kızda diş çıkaracak çok huysuz
0 oy
(3,118 puan) tarafından

Psikolojik bence ya bilmiyorum ben kızım uyuyunca hemen temizliğe başlarım hatta biraz daha uyusun diye dua bile ederim oturup kahve keyfi yapayım diye:D

tarafından
Ya tabiki bende yapıyorum temizlik yemek senin dediğini bende diyorum biraz daha uyusun şurayı da temizliyim falan markete de çıkıyorum normal işlerimi yapıyorum yine
0 oy
(36 puan) tarafından
Bu kadar bağlı olmak seni çok yıpratır. Ben 2 yaşına kadar odamızda yatırdım ama beşiğinde uyurdu. Sonra artık odadan çıkması lazım dedim ve ayırdım bir ay sonra hastalanınca geri almak zorunda kaldım. 4 yaşına kadar bizimle aynı odadaydı. Ama eşimde bende artık paranoyak olmuştuk her kıpırtısına uyanıp birşey mi oldu acaba diye kalkıyorduk. Ne biz uyuyor ne de çocuğu uyutuyorduk en son baktım olmayacak delirme moduna geçtik tekrardan ayırdım odayı. Sende yavaş yavaş yapabilirsin. Önce beraber yatmayı bırakıp bebişi yatağına alıştır sende kendi yatağında yat. Sonra arada babasıyla dışarı gönder o sırada sende kendine kahve yap eline kitap al oku yada TV de birşeyler izle. Kafanı başka birşeyle meşgul et. Sonra da odayı ayırırsın. Birden oda ayırmak hem sana hem bebeğe zor gelir ama bunu alıştırarak yaparsan daha kolay olur. Birşey olacaksa sen yanındayken de olacak yanında olmasanda. 
tarafından
Evet ama beşiği küçük sağa sola dönemiyor ve bir türlü uykuya dalamıyor uyutup koyduğum da bu sefer aşırı terliyor ve yine uyanıyor
(36 puan) tarafından
Terleyince üstünü değiştir geri uyut yeniden yatağına yatır. Terlediğinden değil sizi yanında hissetmediği içinde uyanıyor olabilir. Benim oğlum aşırı terleyen bir bebekti üstünü değiştirip tekrar uyuturdum. Birde yarım saate bir emmeye kalkan bir bebek ve ayrıca çok gazlı bir bebekti. Siz ısrarcı oldukça oda düzene girecek

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 476 göst.
0 oy
9 cevap 279 göst.
0 oy
19 cevap 614 göst.
24 Şubat 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 501 göst.
11 Ağustos 2024 Diğer kategorisinde Yasmin6547 (733 puan) tarafından soruldu

400,719 soru