0 oy
1,617 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (7,402 puan) tarafından

Merhaba hanımlar. Benim 2 gebeliğim oldu ve cok yogun kahverengi lekeler cikti yüzümde normalde hic bise yoktu hep hamilelikte oluyor. Bi kaç şey denedim ama fayda etmedi. Instagram da tesadüf bi krem gordum bide bunu deneyim dedim.ve ciddi sekilde lekelerimi azaltti. aşırı koyuydu rengide açıldı. simdi herkes yüzüne ne yaptın diyor. Basta cok düzenli kullandim ama sonradan aksattım. Tamamen düzenli kullanırsam baya fayda eder inşaAllah. Şimdi 2 kutu daha sipariş verdim. Kendim bizzat deneyip fayda gördüğüm için tavsiye etmek istedim. Sizde bakın araştırın deneyin insaAllah fayda gorursunuz:angel:

image

8 Cevaplar

0 oy
(895 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Emzirenler kullanbiliyrmu acaba cnm
(7,402 puan) tarafından
Ben Emziriyorum kullaniyorum canim hatta dun sipariş  verir ken hamileler kullanabilir mi diye sordun evet dediler
(895 puan) tarafından
Hadi bakalim hayirlisi.bu tarz kremler kullnailirkn gunese cikmak pek iyi degil.genelde kis aylarini onerirler cnm.sifa olsun hepimize ins
(7,402 puan) tarafından
Saol canim. Zaten gece yatarken şurup sabah yüzünü yıkıyorum canim direk güneşe temas etmiyor. Dışarı çıkarken de mutlaka güneş kremi sürüyorum bu şekilde faydasını gordum
-Reklam-
0 oy
(461 puan) tarafından

image

image

bende kesinlikle bunları tavsiye ederim bu sabunda muhteşem otesi
(7,402 puan) tarafından
Saolasin canim
0 oy
(5,559 puan) tarafından
Gerçekten memnun kadınız mı reklam için mi yapıyor sunuz lütfen yanlış anlamayın o kadar çok şey kullandım ki artık tereddüt ediyorum 
(461 puan) tarafından
Ganonun sabunları satış rekoru kiriyo dene derim
(7,402 puan) tarafından
Canim benim haklisin tereddutte ama inan reklam icin değil.ben bile tesadüf gordum hep karşıma çıkıyordu bi deneyim dedim. asla kullanmadığım bir ürünü reklam icin önermem. Allah tan korkarım .
(5,559 puan) tarafından
Anladım çok sağol o zaman bende deniyim
(7,402 puan) tarafından
InsaAllah fayda görürsün canim
(5,559 puan) tarafından
İnşallah :-)
0 oy
(14,081 puan) tarafından
Benim hafif çil var yüzümde etki eder inşaallah bi bakayım fayda verirse yazarım buraya 
(7,402 puan) tarafından
InsaAllah  fayda eder  canim.
0 oy
(1,555 puan) tarafından
Hani çıkmiyo internette hangi siteden aldın
(7,402 puan) tarafından
0 oy
(1,072 puan) tarafından
Fiyat ne kadar
(7,402 puan) tarafından
70 lira canim
(1,072 puan) tarafından
Çile etki ediyor mu
(7,402 puan) tarafından
Öyle yazıyor canim çilede etkisi varmis. Benim cilim olmadığı icin kesin gider demiyorum ama doğum lekesine etki etti ondada etkili dır insaAllah.
(1,072 puan) tarafından
Sağol canım
0 oy
(86 puan) tarafından
Gerçekten benleri geçiriyor mu ya
(7,402 puan) tarafından
Geçiriyor dur insaAllah canim bizzat bilmiyorum ama denemek lazım ben icin
0 oy
(467 puan) tarafından
Canım bende bugun bu krem ve serumdan sipariş verdim hatta yeni Bi post açmıştım ordada sordum işe yarıyormu bu krem bana biraz bilgi verirsen çok iyi olur 
(7,402 puan) tarafından
Canim ben 1 kutu bitirdim koyu renk lekelerimi baya acti 2 kutu daha aldim. Ama duzenli kullanmayi aksattim ya. Hastalandim somra kizim hastalandi derken bu ara ihmal ettim. Duzenli kullanimda kesin sonuc diyorlar. Gece yatmadan sürüp sabah yikiyorum. Oyle daha etkili olacağını demislerdi
(467 puan) tarafından
Canım orda Bi sürüşte bile etkili diyor sence öylemi gerçekten benım çillerım var kurtulmak istiyorum
(7,402 puan) tarafından
Bir sürüşte etki etti desem yalan olur canim. Yani benim lekelerim tamamen gecmedi basta cok düzenli kullanıyordum. Ama fark edilecek sekilde rengini acti cok koyu kahve lekeydi. InsaAllah sana hemen etki eder

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 500 göst.
18 Ekim 2020 Aile kategorisinde ❣2 Prenses Annesi ❤ (531 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 316 göst.
8 Ekim 2019 Güzellik-Bakım kategorisinde Gizem (89 puan) tarafından soruldu
+1 oy
13 cevap 300 göst.
9 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Eeebbrrrruuuuuu (671 puan) tarafından soruldu
+1 oy
8 cevap 411 göst.
19 Ocak 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

377,356 soru

11,292,698 cevap

34,711 kullanıcı