0 oy
176 göst.
Diğer kategorisinde (27 puan) tarafından
Eşimle tam 7 yıl geçirdik bu 7 yıl içinde çok şey gördüm. Her geçen gün uzaklaşıyoruz bir birbirimizden.en ömemliside aldatıldım ***** yerine konuldum. tutun toplamın'da  1 yıl mutlu olmuşumdur. Diyeceksiniz neden duruyorsun hala. Çünkü çocuklarım küçük biraz büyümesini bekliyorum. Ailem arkamda değil. Annem bana diyor çocukalrını bırakıp gel. Oyski çocuklarım yaşama sebebim. Benim Annem ANNELİĞİ sadece büyütmekle  öğrenmiş. Her sene kutlardım bu sene hiç içimden gelmiyor. 

3 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Bende boyle zor zAmanlar gecirdim 2 cocuk icin 5yil sabrettim sonra şiddet uyguladı ve o gün boşanma davası açtım çocukları vermedi velayet onda kaldı ve ben 3ay içinde anlaşmalı boşandım ve farklı sehirlerdeydik ona rağmen gittim çocuklarımı her hafta sonu gördüm eve gittiğimde o evden giderdi ama 1 ay olmadan kafasına dank etti her eve geldiğimde evde çiçekler bulurdum gitme diye yalvarmalari başladı getirdi çocukları bana bıraktı ben hiç dönme taraftarı olmadım başlarda sonra kuzularıma yine dayanamadım bana gelince baba diye ağlardı orda anne diye tekrar geldi annemden babamdan istedi tekrar evlendik ne sözler ne ozulrer ama şükür 4yili bitiriyoruz tekrar evleneli hiç bir skintimiz kalamdı ikinci baharım diyorum maşallah ama benim annem bBabm destekçim di bi müddet ayrılığı denesenizmi diyorum çok zor evet amma çocuklarda onda kalsın tabu istediğinde görme şartıyla 
-Reklam-
0 oy
(7,972 puan) tarafından
Geçmis butun kotü yillarinizi telafi edeceginiz bi yıldönumu olur insallah Allah eşine akil fikir ihsan etsin
(27 puan) tarafından
Teşekkür ederim cnm hiç sanmıyorum
0 oy
tarafından
Rabbim kolaylık versin. Kimse yaşamadan karşındakini anlayamaz. Allah sabir versin. 
(27 puan) tarafından
Amşn çok sağol cnm

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 285 göst.
16 Şubat 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 123 göst.
15 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ozlemyc (405 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 87 göst.
13 Kasım 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 99 göst.
14 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Babygirl babyboy (1,347 puan) tarafından soruldu

382,018 soru

11,436,963 cevap

35,004 kullanıcı

...