0 oy
78 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (449 puan) tarafından
Arkadaşlar 20 aylık bebeğimizi sünnet ettireceğiz doktor genel anestezi önerdi ama biz lokal daha iyi olur diye düşünüyoruz tabi çocuğu tutabilirsek. Sünnet yaptıranlar bu konuda tecrübelerini yazabilirler mi. Bir de sonrasında bezleme de sıkıntı yaşadınız mı?

Teşekkürler 

7 Cevaplar

0 oy
(3,739 puan) tarafından
Benimki 11 aylıkken oldu genel anestezi oldu çok rahatti 1 haftada iyileşti sana tavsiyem hergun suya otutturt
(202 puan) tarafından
Dikisli mi oldu acaba klipsli mi? Suya oturtmanin iyilesmeye mi faydasi oluyor? Biz de bir ay sonra yapicaz 1 bucuk yasinda oglum.
(3,739 puan) tarafından
Dikisi yoktu hemde çok faydasi oldu bence genel anestezi altında yapın
-Reklam-
0 oy
(202 puan) tarafından
Biz de bir ay sonra yapicaz. 1 bucuk yasinda suan. Onerilen genel anesteziymis cunku zabdetmesi zor oluyormus. Ben de hic istemiyorum ama sunnetin duzgun yaoilabilmesi ve cocugun psikolojisnn bozulmamasi icin daha dogru sanirim genel anestezi. Ben de strese girdim valla simdiden. 
0 oy
(12,856 puan) tarafından
Bebeğiniz çok büyük psikolojisi bozulur lokal yaptırmayın zaten 9 aydan sonra isteseniz de lokal yapmazlar karton bardak koyun mutlaka
0 oy
tarafından
20 aylık bebek etkilenebilir psikolojik olarak lokal benim 8 aylık bebeğim bile etkilendi dokundurmadı aylarca
0 oy
(119,268 puan) tarafından
kuzey 18 aylik dr lokal yapmadi genel oldu allah yardimcin olsun
0 oy
(954 puan) tarafından
Ben de düşünüyorum 20 aylık şuan ama çok hareketli geçen aşısını zor yaptırdık bence genel anestezi daha iyi
0 oy
(930 puan) tarafından
15 gün önce yaptırdık evde 2 yaşını bitirdi yeni hastanede pansupan sünnetçilik yapan adam tuttuk evde yaptırdık çok şükür iyi geçti lokal igne ile uyuşturup yaptı hissetmiyor bile tek igne vurulunca agladı emzirdim hemen sustu küçük çocuklara narkoz iyi degil yazık 
(449 puan) tarafından
Nasıl tuttunuz yapılırken
(930 puan) tarafından
Anlık bir şey zaten aşı oİur gibi
(449 puan) tarafından
Bize doktor 20dk süren bir işlem dedi de o yüzden sordum
(930 puan) tarafından
İgne vurulunca anlık
(449 puan) tarafından
Yok ben sünnet sırasında nasıl tuttunuz diye sormuştum

İlgili sorular

0 oy