0 oy
110 göst.
Diğer kategorisinde (7 puan) tarafından
Yenidoğan sunnetini ne zaman yaptırdınız. Tecrübelerinizi paylaşır mısınız 

5 Cevaplar

0 oy
(12,856 puan) tarafından
3 aylıktı akşam üstü 18.30 da sünnet olduk ertesi gün hiç bir şeyimiz kalmamıştı sadece ilk gün huzursuzluk oldu o kadar 
(7 puan) tarafından
Allah bağışlasın :) özelde mi yaptırdınız
(12,856 puan) tarafından
Evet canım Amin çok sağol
-Reklam-
0 oy
tarafından
Dogumun ertesi gunu hastanede yaptirdik. Gobek bagi dusmeden pipisi iyilesmisti. Hicbirsey anlamadi, cok kolaydi, 5 gun boyunca pipi ustune gazli beze hametan surup koyarak pansuman yaptik o kadar. Kesinlikle tavsiye ederim.
(7 puan) tarafından
Allah bağışlasın canim. Hastane ve ucreti ne kadardi
tarafından
İstanbuldayim ben, gayrettepe florance nightingale'de dogum yaptim sunnet de orda oldu, 3500 tl idi 5.5 ay once.
(7 puan) tarafından
Teşekkür ederim hayirli evlat olsun ins
tarafından
Amin canim sagolasin hepsi insallah
0 oy
(7 puan) tarafından
10 günlükken yaptırdım çok şükür rahat geçirdi doktor göz kremi verdi 5 gün sürdüm iyikide yenidoğankeb yaptırdım 
(7 puan) tarafından
Allah bagislasin hayirli olsun
0 oy
(2,969 puan) tarafından
23 günlüktü. Ilk cisini yaparken ağladı sonrasinda rahatti. Ilk geceyi atlatinca kolay gecti diger gunler bezli olmasi iyilesmesini kolaylastiriyor
(7 puan) tarafından
Allah bagislasin ins canim
(2,969 puan) tarafından
Sağolasın canim. Insanin gozunde büyüyor ama korkma kolay atlatirsiniz insallah. Rabbim acılarını göstermesin
0 oy
(48 puan) tarafından
6 aylikken oldu  bende dogar dogmaz yaptiracktim dr onermedi biraz yaparken cisini acidi okadar agladi az kremlerini bol ve duznli kulllandim gecrtincok sukur suan 9 aylik oglum sunnet kilodu aldim rahat etsin diye cok fazla harektlnmeden yaptrmaj en dogrusu
(7 puan) tarafından
Allah bagislasin canim
(48 puan) tarafından
Amin canim cumlemizinkini❣️

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 100 göst.
0 oy
7 cevap 144 göst.
16 Haziran 2022 Diğer kategorisinde sazh (5,108 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 45 göst.
27 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Gayegaye (8 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 80 göst.
31 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Berna bora (449 puan) tarafından soruldu

380,085 soru

11,378,598 cevap

34,864 kullanıcı

...