0 oy
57 göst.
Diğer kategorisinde (860 puan) tarafından
Emziren anne ve çalışan anneler bebeğiniz memeye düşkün mü nasıl bebeğiniz sizden ayrı duyuror ben Bir ay sonra çalışmayı düşünüyorum ama bebeğim memeye düşkün 10.ayjmjz bitti bana akıl verin nasıl bensiz durucak

2 Cevaplar

0 oy
(2,014 puan) tarafından
1 ay sonra bende başlıcam :( kızım emmeyi bıraktı ama bendem başka kimseden mama içmiyor, annem bakacak alıştırma yapcaz 10 gün önceden, benimde tek düşüncem bensiz uyumazsa diye uykuya çok düşkün annem anlamazsa diye içim içimi kemiriyor Allah yardımcımız olsum
(860 puan) tarafından
Aynen bende eşime yardım etmek istiyordum ama sanki kızımı da birakicam diye vicdanım rahat değil mesleğin ne
(2,014 puan) tarafından
Avukat yanında çalışıyorum ben, benimde vicdanım hiç rahat değil ama çalışmayıncada olmuyor. 6,5 aylık olcak ben bıraktığımda aşırı üzülüyorum :( bi arkadaşım 3,5 aylıkken bıraktı onun oğluda sizin bebişiniz gibi memeye düşkündü 1 hafta biberona alıştırmaya çalıştılar sonra alıştı, işyerinde 2-3 saatte bi sütünü sağıp akşamları termos çantayla eve getiriyodu. Ertesi gün onu içiriyolar. Ama tabi o küçük olduğu için belki çabuk alıştı sizinkide umarım kolay alışır :( çalışan anne olmak çok zor hergün vicdan muhasebesi yapıyorum
-Reklam-
0 oy
(734 puan) tarafından
Kızım 3ayliktan beri çalışıyorum.İs yerinde sagiyorum getiriyorum ben yokken sagdiklarimi veriyorlar.Baslamadan biraz sağıp buzluğa atmıştım.Gunduz biberonla besliyorlar işten çıkınca da emiyor yine

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 57 göst.
14 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Yeni.bir.anne (1,072 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 225 göst.
4 Ocak 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde clk38 (1,371 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 80 göst.
28 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Kurabiye0 (195 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 34 göst.
31 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Asel hira (860 puan) tarafından soruldu

380,259 soru

11,384,935 cevap

34,884 kullanıcı

...