0 oy
225 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,372 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

(((Bayanlar egzersiz i açken mi tokken mi yapıyorsunuz))))

Dünkü açtığım posta istinaden acil kilo vermem lazım o yüzden uyguladığınız kürdür karışımdır ne varsa bana söyleyin ya uygun olanı ben de kendime uygulayım 10 kilo verirsem malum robot süpürge gelecek aha aha ☺️

Sağ olsun Dünkü postun altına da arkadaşlar epey öneride bulunmuş ama ne kadar çok öneri o kadar iyi bir de dünkü ne emzirdiğimi yazmamışım o yüzden kesin olsun diye ayrı bir post açma gereği duydum

6 Cevaplar

+1 oy
(6,047 puan) tarafından
Bende gece yatmadan yoğurt pul biber ve limon karışımı yapıp yatıyorum. Bı hafta on gün sonra o kadar fark oluyor ki birde direkt yağlardan gidiyor. İki hafta her gece ye yat sonra 1 hafta ara ver sonra yine iki hafta yap. 
(6,047 puan) tarafından
Yürüyüş oluyor evet ama sıkılaşma için egzersiz şart.
(1,372 puan) tarafından
O doğru kesinlikle
(102 puan) tarafından
YouTubedan açiyorum zumba dansını  bebeğimi alıyorum karşıma yerini yapıp ben dans ettikçe o bana gülüyor
(6,047 puan) tarafından
Bende dedim ya 20 kilo vermiştim 3 sene önce o zaman bende zumba yapiyordum kızım o zaman 2bucuk yaşındaydı beraber yapıyorduk. Cokda eğlenceli oluyor baya da terliyor insan
(102 puan) tarafından
Ayy hic sorma  benim tek sıkintım terlediğim  zaman vücudum aşırı kaşınıyor
-Reklam-
0 oy
(849 puan) tarafından
Ben emzirirken otomatik verdim tüm kiloları doğuma 76 girdim şuan 63 um bebeğim 50 günlük daha

Dukan birası güzel zayıflatıyor deneyebilirsin
(6,047 puan) tarafından
Onu emzirenler yapamıyor sanırım.
(1,372 puan) tarafından
Bira bu kız ben içmem ☺️☺️☺️☺️ben de ilk hamileliğimde doğumdan sonra hiç kilo almadım hatta verdim bile ama ikinci beni mahvetti malum karantinaya da denk gelince
0 oy
(13,099 puan) tarafından
Şimdi okudum postunu da Nisan da nasipse 2 çocuklu olacağım robot alacağım ama eşim bana 10 kilo ver alcam dese kırılırdim:)
(1,372 puan) tarafından
Kız kırılmam Ben öyle şeylere ya zaten o alır alacak da biliyorum bunu ama ben abur cubura çok taktım bu aralar ve de ağrılarım olmaya başladı dizlerim çok ağrıyor  dışarı çıkamayınca tembelleştim yani o da teşvik olsun diye diyor yoksa şimdiye kadar hiç zayıfla dememişti. Yok zaten daha önce de yaptığım bir şey de emzirince insan şöyle bir duruyor acaba ne yapsam uygun olur diye. Zaten eski kiloma dönme mi istiyor ikinci çocuk biraz kilo aldırdı bana çok tombik de görünmüyorum ama biraz göbek ödem derken kilo artışı oldu
0 oy
(8,969 puan) tarafından
Of ben de çok istiyorum kilo vermek ama boğazımı tutamıyorum :(
(1,372 puan) tarafından
Yok ya ben istedim mi zamanında çok vermişliğim var kiloyu eşim de birkaç kez dedi biraz zayıfla doğumdan sonra çok kilo aldım falan ben hiç sallamadım ama şimdi robot süpürgeyi de çok istediğimi görünce dedi madem çok istiyorsun biraz zayıflarsan alacağım
0 oy
(4,221 puan) tarafından

Kız verdikten sonra robot gelince tkrr kılo alırsın bol hareket lazm sana :Pşaka bı yana bende emzırıyorum cnm yedıgım dikkat ediyorum leslıe yap yeter zaten emzırmen sana ekstradan kalori harcatıyor zayıflaman daha kolay

(4,221 puan) tarafından
Hıc spor yapmadan sadece yediklerime dikkat ederek 4 kılo gıtmıs bu ay.. Sımdı leslıe yapıcm baslıyorum :)
(1,372 puan) tarafından
Ay gerçekten yemek çok önemli ilk hamileliğimde doktor şekeri kestirmişti bana ve de normal doğum yapacağım gazıyla hamile olduğum halde günlük yürüyüş yapardım bol su içerdim hiç kilo almadım ilk hamileliğimde doğumdan sonra da yürüyüş yaptım borca korseyi ihmal etmedim falan eski kilomdan daha da zayıf hale geldim bildiğin 20 kilo vermiştim hamilelikten öncekine bakarak. Ama ikinci hamilelikte saldım kendimi iyice hiçbir şeye dikkat etmedim dışarı çıkamadım Corona olunca ama artık harekete geçme zamanı
(4,221 puan) tarafından
Bende ilkinde cok zor gecırdım hamılelıgı hastanede yattım böbrek agrısından kılom umrumda degıldı cnmın derdine düştüm cok kılo aldm eski kıloma ulasamadan yanı veremedim 5 yıldır tkrr 2.ye hamıle olunca kılolu hamıle kalınca aldı basını gıttı.. Sımdı 1 yıl olacak hamile olmadan oncekı kılomun altındayım 10 kilodan fazla gıttı 6 ayda, ara ara bırakıp basladm sımdı tkrr devam edıyrm
(1,372 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım.
(4,221 puan) tarafından
Cok sagol cnm ❤️
0 oy
(410 puan) tarafından

Kilolarını bana ver kurtul :D

(1,372 puan) tarafından
Olsa ya öyle bişey sen de zayıflıktan mı dertlisin ☺️☺️
(410 puan) tarafından
Evet zayıflıktan dertliyim Dengesiz Kilo veriyorum almakta çok zor oluyor

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 177 göst.
14 Ocak 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde emyy (5,132 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 341 göst.
4 Ocak 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde emyy (5,132 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 318 göst.
10 Kasım 2020 Diğer kategorisinde Neslihan hepileri (220 puan) tarafından soruldu

381,011 soru

11,406,705 cevap

34,944 kullanıcı

...