0 oy
65 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Geçen buna benzer konu açtım 14+5 de pıt pıt hareket hissettim karnımda bu bebek mi diye çoğu kişi hayır imkansız dedi bana ilk gebeliğim olduğu için ama doktoruma sordum bebek hareketi hissedenler var bu haftada dedi, :) şimdi 16 haftalık olduk yemek yedim uzandım böyle bağırsak hareketi gibi seğirme gibi bişey oldu sağ kasıklarımın orda bebek hareketleri her seferinde farklı mı olur anneler yoksa ilk pıt pıt şeklinde hissettim ya hep pıt pıt mı hissetmem gerekiyo :)) 

2 Cevaplar

0 oy
tarafından
Çok heyecanlıyım lütfen, yazın :))
-Reklam-
0 oy
tarafından
Hafta ilerledikçe daha da netleşiyor canım hareketleri bende çok erken hissetmeye başladım 12-13 haftalık kadardı doktora anlattım hissettiğim şeyi bana evet bebeğini hissediyorsun dedi segirme tarzindaydi sonra zaman gectikce pıt pıt atıyor sonra da tepikliyor direniyor çıldırtıyor :Dd 
tarafından
Yani her seferinde farklı hissettirebiliyor öyle mi :))
Bugün afedersin hani tuvaletin gelir yani gazın olur da, bağırsaklarında hareketlenme olur ya, öyle bişey şu an kasıklarımda hissediyorum seğirmeyle birlikte :)) bebeğim çok hareketliydi benim doktorum ondan erken hissedebilirsin annesi demişti :)
tarafından
Aynen canım büyük ihtimal bebeğin hareketidir :)

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 464 göst.
0 oy
4 cevap 123 göst.
7 Aralık 2023 Aile kategorisinde Tenha bitirim (9 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 32 göst.
7 Aralık 2023 Aile kategorisinde Tenha bitirim (9 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 102 göst.
16 Kasım 2023 Aile kategorisinde Tugcee.r (37 puan) tarafından soruldu