0 oy
144 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Kızlar selammm her sorumu cevaplıyorsunuz çokk teşekkürler öncelik ile birşey demek istiyorum ben sizlere bir bayan dogum yapmış dkişini hisetmiyormuş uyuşukmuş da benimde öyle ve 1 sene oldu hala hisetmiyorum hatta dedim acaba benim elim ya ondan mı öyle geliyor eşime ellettim o zamanda elleniyo gibi olmadım yani çok kötü bir durum degilmi bazen uzanınca tekrar karnım açılmış gibi hisediyorum su tutunca aşırı garip oluyor sizdede öyle bir durum oluyormu oldumu yada :\ hatta temizlenirken dikişimi kesmişim fark etmedim sonra kan görünce anladım doktor baktı ve ödem toplamış kendiliginden geçer ama asla dar giyinme etek giyin dedi mecburiyetten pantalon giyyorum çünkü etekle herkes altımı görüyor gibi hisediyorum yani yanlılmı yapıyorum ya

3 Cevaplar

0 oy
(534 puan) tarafından
Aynen ben de hissetmiyom canım 3 ay oldu benim de bi ablamın 3 sene oldu hala hissetmiyomuş maalesef :'((
(534 puan) tarafından
Bayılmayanlar görüp bayılır diye falan mi ki acaba ahahah
tarafından
Hahshahshaha Allah iylini  versiiin kız çok güldüm Allahta seni güldürsün hahsha
(534 puan) tarafından
Hepimizi caniiiim ♡
tarafından
Birde dogum hane için yapılmiş o ayna yani amaçlarını anlayamadım;)))
(534 puan) tarafından
Valla ben de bilemedim canım neden böyle bişey var :Dd
-Reklam-
0 oy
(2,443 puan) tarafından
Etekle nasıl herkes altını görüyor? Altına tayt giyersen görmezler. Ve evet benim 2 sene oldu hala uyuşuk. Hatta hamileyim bazen kaşınıyor. Kaşıyorum ama orayı hissetmiyorum. 9 senelik sezeryanlı olan da hala uyuşuk diyor malesef orda can kalmamış gibi düşünceksin artık
tarafından
Cnm uzu etekle bile öyle hisediyorum hahah galiba piskolajik ;)))
(2,443 puan) tarafından
Bence de psikolojik canım ben de etek giyiyorum ama altına muhakkak tayt giyerim. Içim rahat oluyo o yüzden
tarafından
Haklsn cnm bnm

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 553 göst.
16 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Berfin Hiranur (1,084 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 246 göst.
13 Şubat 2023 Aile kategorisinde Birkoalaannesi (496 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 72 göst.
7 Eylül 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde esrabzdg (5 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 321 göst.
1 Nisan 2022 Diğer kategorisinde 175766 (280 puan) tarafından soruldu

384,820 soru

11,510,834 cevap

35,171 kullanıcı

...