0 oy
103 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (2,443 puan) tarafından
Kızımda 35ten sonra nst bağlanmıştım. Bu sefer 31 haftalığım doktor nst istedi. Yarın gidicem nst için ama erken mi acaba yoksa doktor bişeyden mi şüphelendi? Hiç şikayetim de yok sadece baş aşağı geliyor dedi ama ben zaten sezeryanlıyım. Yani tedirgin oldum başka bişey demedi doktor. Böyle erkenden giren oldu mu nst'ye?

5 Cevaplar

0 oy
(119,561 puan) tarafından
ben 37 baglanmistim
(2,443 puan) tarafından
Evet ya bana da erken geldi. Doktor ilkinde neden sezeryan oldun dedi acaba bişeyden mi şüphelendi bak iyice kurt düştü içime
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben 34 haftamda baglanmistim
(2,443 puan) tarafından
Bana da biraz erken geldi ya tabi doktor böyle.uygun gördüyse orası ayrı ama neden diye soramadım işte
0 oy
tarafından
Bugün doktordan geldim 34 de isteyecem nst dedi belki durumuna göre de değişir canım her gebelik bir olmuyor sonuçta. Ben ilkinde 28. De istemişti yani şimdi 34 Allah izin verirse . 
(2,443 puan) tarafından
O zaman neden 28de istedi acaba canım? Bana da sordu neden sezeryan oldun falan diye. Ozele gittim bu zamana kadar kaç farklı doktora gittim hiçbiri sormamıştı. Bu sorunca bi garibime gitti. Bi de tahlil falan istedi yeni yaptirmış olmama rağmen. Içime şüphe düştü o yüzden
tarafından
Sancılarım vardı canım o haftalarda o yüzden istedi nst yi.  Zaten aradan çok geçmeden de acil.sezeryana alınmştm . Ama her gebelik farklı oluyor gerçekten . sıkıntı yapma sen içini ferah tut .zamanında gelsin inşallah yavrun
(2,443 puan) tarafından
Inşallah canım çok sağol
0 oy
(3,457 puan) tarafından
31 de kontrole gittim doktor nst girmemi istemişti ama bebek doğum pozisyonuna gelmiş dedi acaba ondan mi
(2,443 puan) tarafından
Bana da baş aşağı dedi gelişimi gayet güzel dedi ama bilemedim bende. Belkide o yüzden istemiştir
(3,457 puan) tarafından
Belkide diğer kontrole kadar zaman var şimdi istiyim demiştir cnm sıkma canini
(2,443 puan) tarafından
Olabilir canım çok sağol
0 oy
tarafından
Benim 32+4 tü galiba ilk NST'ye girişim , ayın 7'sinde tekrar gireceğim. Bebisler artık erkenden geliyor malum erken doğum çoğaldı sanırım o yüzden istiyorlar :)
(2,443 puan) tarafından
Olabilir canım :)

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 87 göst.
24 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hatice Beren (166 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 56 göst.
20 Nisan 2022 Aile kategorisinde mehal (619 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 366 göst.
22 Mayıs 2019 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Bebegimherseyim (337 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 105 göst.
2 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Pamira (1,027 puan) tarafından soruldu

381,522 soru

11,422,453 cevap

34,980 kullanıcı

...