0 oy
69 göst.
Aile kategorisinde (9,596 puan) tarafından
14+2 hamileyim ve birkaç haftadır inanılmaz bir baş ağrısı yaşıyorum resmen beynimin içinde fırtınalar kopuyo gibi hamilelikte yaşayan var mı

2 Cevaplar

0 oy
(1,995 puan) tarafından
evet canım kan basıncı artıyo bi duş al bol suu iççç 
(9,596 puan) tarafından
Kafamı koparıp camdan atasim geliyo bazen su çok içerim ama çok agridiginda duşu denicem teşekkür ederim
(1,995 puan) tarafından
öyle oluyo canım ben bilmiodum hamile olduğumu işaç içiodum geçsin diye ağlayasım geliodu ama sen içme ben bilmiodum hamile olduğumu içtim ağrı kesisi
-Reklam-
0 oy
(534 puan) tarafından
Başımın ağrısından ağladığımı, ağladıkça daha çok ağrıdığını bilirim kaç kez serum taktırdım bilmiyorum kafamı eşarpla sıkarak araplar givi dolaşıyodum evde Allah yardımcın olsun bebisim 
(9,596 puan) tarafından
Kafamı koparıp camdan fırlatmak istiyorum bazen öyle ağrıyo ben ki ilaç serum sevmem günde 3 kere ağrı kesici parol içtim yetmedi serum taktirdim
(534 puan) tarafından
Çok da ağrı kesici içme bebeğim ya ben hamile olduğumu bilmiyodum başım ağrırken majezik falan içmiştim doktor bişey olmaz 1 taneden ama yine de abartma demişti
(9,596 puan) tarafından
Parol içiyorum onun zararı yok diye
(534 puan) tarafından
O daha hafif evet bana da onu vermişlerdi öğrendikten sonra ama yine de sen çok içmemeye bak oksijen al bol bol su eşarpla sık karanlık yap her yeri göz bandı falan ben öyle öyle atlattım ama geçecek sonra azcık sabret ♡
(9,596 puan) tarafından
16 aylık oğlum eşarp sarsam oyun sanıp çekip aliyo sıpa

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 82 göst.
0 oy
5 cevap 57 göst.
16 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Nurtopum (689 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 64 göst.
9 Aralık 2023 Diğer kategorisinde ceylancan (1,717 puan) tarafından soruldu

396,373 soru