0 oy
268 göst.
Diğer kategorisinde (411 puan) tarafından
20 yaşındayım yaşımı gostermiyorum 9 aylık evliyim genetikde bizde 17-18 gibi gorundugum oluyor bu durumdan çekiniyorum ben kimseyle görüşmek istemiyorum utanıyorum yaşıtlarımın yanında çocuksu kalıyorum ne yapabilirim bilmiyorum

19 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bence cok hos  kuşum ☺️❤️ ben 28 yasindayim ama aslaa gostermiyorum.
(2,962 puan) tarafından
Bu güzellik gerçekten 18 yaşında gibi görünüyor ❤️ cok tatlisin masallah sana ☺️
tarafından
Yaaaa canimm kuzummmm ☺️❤️ optum kocamannn ❤️☺️
(2,962 puan) tarafından
Canimcimmm kocaman kocaman optum bende iyi geceler :) ❤️
-Reklam-
0 oy
(12,966 puan) tarafından
Yooo gayet güzel birşey bende yaşımı çok göstermem kimisi çok büyük duruyorsun der kimisi küçüksün der :D olgunluk önemli olan aklın başında olsun yeter. Utanacak birşey yok canım
0 oy
(3,457 puan) tarafından

Bende öyleyim bilmiyorum iyi mi kötü mu ama yalnız değilsin:D

0 oy
(930 puan) tarafından
Bende 3 çocuk anasıyım 31 yaşındayım kimse inanmıyor benim olduklarına minyon tipim boyum da kilomda fizik olarak iyiyim ama 
0 oy
(849 puan) tarafından
Bundan bir 10 sene sonra o kadar hoşuna gidecek ki bu durum yanında ki herkes yaşlı duracak sen hala çıtır gibi duracaksın :D Canım takma böyle seyleri kafaya makyajını biraz daha ağır yapabilirsin biraz daha olgun giyinebilirsin saç rengini değiştirebilirsin çok problem ediyorsan
0 oy
(1,243 puan) tarafından
Bende 35 oldum bitti gidiyo ama gören 30anca diyor ne var bunda biz yaşlara gelince de küçük olmak istiyceksin 
0 oy
(1,862 puan) tarafından
Kac yaşında evlendin
0 oy
(8,995 puan) tarafından
Bwbde 26 yaşındayım ama görenler 18 19 sanır bu beni Mutlu eder yaşlanma hiç ne güzel
0 oy
(3,148 puan) tarafından

Bende öyleyim canım gittiğim yerde kimse beni anne olmuş sanmaz:) gayet iyi bir şey yaşlandıkça anlarsın♥️

0 oy
(2,032 puan) tarafından
Valla bende hiç gostermiyorum yaşımı kızım boyum kadar kardeşin mi diyorlar yaşımı yazmayim hiccc
0 oy
(280 puan) tarafından

Evet bu yaşlarda kötü çekmeyen bilmez yaş ilerledikçe de çok güzel birşey. Ben de minyon ve yasimdan oldukca küçük gösteririm yani gösterirdim şuan öyle mi bilmiyorum. 20 yaşımda evlendim. Kapıya dilenci yeni taşınmış bir komşu  falan geldiğinde kapıyı açtığımda anneni çağır derlerdi:D  eşimle eczaneye gittik oğlum 2 yaşında bir teyze var orda sıra var yanına oturdum eşimi ve oğlumu gösterip yegeninle abin birbirine ne çok benziyor dedi :D o benim kocam o da oğlum dedim kadın bir dizine vurdu zılgıt çeker gibi ses çıkardı kaç yaşındasın sen dedi 23 dedim inanmadı. Daha çok var 

0 oy
(534 puan) tarafından
Sen yine iyisin ben 23 yaşındayım 18 gösteriyom ruhen 15 falan:))) 

Bikaç sene sonra hoşumuza gidicek bu durum bence sevinmelisin demek ki eşin de minyon olduğun için sevmiş seni:))
0 oy
(12,854 puan) tarafından
Bence çok güzel bir şey 34 yaşındayım herkes 24-25 zannediyor :)
0 oy
tarafından
Yooo çok seviyorum 29 yaşındayım 11 yaşında kızım var.disarida herkes ablası saniyor. Kol kola giriyoruz geziyoruz. Canım sen kendine güvenmiyorsun.uzun boylu olanlar napsin kendinde kısa olan varsa yanında 
0 oy
(2,323 puan) tarafından
20 yasindaymissin zaten iki yaş küçük gözükmen normal bence ben 27 yaşındayım 18 19 sanyolar ama hiç rahatsız olmuyorum boşver bence güzel bı şey
0 oy
(580 puan) tarafından
26 yaşındayım minyonum oğlumu parka götürdüğüm de hep kardeşin kaç yaşında kardeşin kreşe gidiyor mu işte kaç kardeşsin :)) hep bu tür sorular alıyorum. Ben de küçük duruyorum yüzüm küçük beden küçük ilerisi için şanslıyız :)))
0 oy
tarafından
ilerde dersin ki ahh iyiki boyleyim suan buna takilman ztn var olan yasindan.. takilma hayatini yasa
0 oy
(516 puan) tarafından
20 yasinda oldugun icin sevmiyosundur küçük durmayi. Ben 28 yaşındayım 29 olcak kasimda bana cooooook kisi derki 18 19 duruyorsun oyle hosuma gidiyorki sende yas aldikca ufak durmak isticeksin :)
0 oy
(308 puan) tarafından
Bunun güzelliğini ileriki yaşlarda göreceğiz :))) 

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 411 göst.
27 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 1,304 göst.
26 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Oylesinekimsee (393 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 395 göst.
11 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Kuzucuklarin annesi (2,592 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 75 göst.
19 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Asel hira (860 puan) tarafından soruldu

379,009 soru

11,344,907 cevap

34,808 kullanıcı

...