+1 oy
835 göst.
Diğer kategorisinde (3,769 puan) tarafından

NİYETİM KAVGA TARTIŞMA DEĞİL ORALARA ÇEKİP POLEMİK YAPMAYİN BENDEN SİZE EKMEK ÇIKMAZ

RİCA EDİYORUM SİZİN ÖZGÜRLÜK DİYİP KARŞI GELEN DÜŞÜNCEYE BİLE SAYGI DUYMAYİ BİLMEDİĞİNİZ ÖZGÜRLÜĞÜNUZU SAVUNMAYN :) 
SANKİ KÜFÜR ETTİM HAKARET ETTİM DE NEYDEN RAHATSZ OLDUNUZ ANLAMİORM;) 

31 Cevaplar

0 oy
(1,661 puan) tarafından
Ne oldu canım neye kızdın
(3,769 puan) tarafından
Kizmazdm cnm :)
(3,769 puan) tarafından
Kizmadm yani
-Reklam-
0 oy
(1,772 puan) tarafından

Ne oldu ki yine kaçırdım :ermm:

(3,769 puan) tarafından
Boşver cancağızim çokta önemli değiller o şikayet edenler bahsedlck kdr
(1,772 puan) tarafından
Sende takma o zaman kuzum aman ağzı olan konuşur cekemiyolar demek ki ❤️
(3,769 puan) tarafından
Üzülüyorum cancağızim onlar için tabiki herkes dört dörtlük olamıyor nrml birşey bu ama doğru şeyleri yanlış anlayck kdr yorgun kalpleri nasıl desem bilemedm :)
(1,772 puan) tarafından
Herkes kalbinin ekmeğine yer canım ☺️☺️
0 oy
(9,000 puan) tarafından
Anam yine biseyleri kaçırmışım
0 oy
tarafından

Boşver kuzum hiç umurun olmasin bu dünyanın birde öte taraf-ı var kimse unutmasin;)

(3,769 puan) tarafından
Aynen cancağızim kimse dört dörtlük olamaz ben buna birseytdemem bende deglm çünkü ama bu böyle diyede hiç mi doğrulari knsmayacgz anlamiormki
0 oy
(945 puan) tarafından
Yine bişeyler olmuş ve ben kaçırmışım noldu gıııı
(3,769 puan) tarafından
Eşcinslliğe saygı duymadgmi ve kısaca Lut kavminfn bahsettim öyle uzun uzunca örnek yerine cnm ve şikayet edilmiş baya kapatlms
(3,534 puan) tarafından
Sevda bende saygı duymuyorum Rabbimin lanetlediği bir şeye nasıl saygı duymayı bekliyorlar? Evlerden ırak Rabbim kimseyi sınamasın
(3,769 puan) tarafından
Amin inşallah cancağızim inşallah ❤️ kinamoorm ölmesinler zarar görmesinler onlarda insan eyw ama saygı hayir
0 oy
(1,207 puan) tarafından
Ne oldu canım hayirdir inşallah
(3,769 puan) tarafından
Eşcinslliğe saygı duymadgmi ve kısaca Lut kavminfn bahsettim öyle uzun uzunca örnek yerine cnm ve şikayet edilmiş baya kapatlms
(1,207 puan) tarafından
Anlamadım yani burdakiler saygı mı duyuyormus
(793 puan) tarafından
Sevda cnm nie okdar zorlarina gtmiski o postuna bnde yazicaktim nie bulamadm diyodum bnde saygi duymuyorum nie  duyuyim  Allahin yasakladgi sey  postunda hakaret yoktu okudum bn onu
0 oy
(3,156 puan) tarafından

Kaçırmışız yine bir şeyler :D

(3,769 puan) tarafından
(3,156 puan) tarafından
Doğru söyleyeni 9 köyden kovarlarmış zaten takma sen kafanı boşver...
0 oy
(930 puan) tarafından
Linç girişimi hazır bekliyor millet boşver 
(3,769 puan) tarafından
Aynen cancağızim ❤️
0 oy
tarafından
Ne oldu kaçırdım yine 
0 oy
(2,444 puan) tarafından

Bak şimdi canım sıkıldı. Yine ben yokken bişeyler olmuş :)

(2,444 puan) tarafından
E doğru demişsin ama bizim kadınlarımız kocası eşcinsel olsa veya aldatsa ortalığı yıkarlar. Biz çıplak gezen kadınlardan bahsedince veya eşcinsellerden sanane derler. Böyle de geniş bir milletimiz var malesef.
(3,769 puan) tarafından
Ölmesnler zarar görmesinler onlarda insan eyw ama biz bunları dmiorz ki ztn :) hani diorx ki dinimizde böyle böyle ve Allah'ın saygi duymadığı şeye ben saygı duyuyorum demek Cook aci
(2,444 puan) tarafından
Ay bugün bi post gördüm biri yorum yapmış caiz değil bu diye. Post sahibi de napalım her şey haram demiş yazmakla yazmamak arasında çok gittim geldim sen düşün yani ne haldeyiz :)
(3,769 puan) tarafından
Yanlış yaparsın insanız bende çok düştüm kalktım halada düşer kalkrm imtihan dünyasındayiz önemli olan kalkmasni bilmek lazım
Yanlış yapıyorum diye doğrulardan tamamen mi vazgeçeym elbbet tabiki yanlış yapa yapa doğruları bulabliorz bazen
Nefse ağır gelen şeyler dünya da en tatlı görünenlerdir:)
(2,444 puan) tarafından
Öyle valla haklısın
0 oy
tarafından

image

.             

(1,207 puan) tarafından
Helena ya senin yorumlarına bayiliyorum ne zamandir soylicem çekindim artık kendimi tutamadim :)))
(3,769 puan) tarafından
0 oy
tarafından
Konuyu özet gecsene ne oldu 
(3,769 puan) tarafından
tarafından
Katılıyorum sana sonuna kadar haklısın Allahin yasakladığı şeyler bunlar Eşcinsellige bir Müslüman olarak bende sayhi duymuyorum
0 oy
(849 puan) tarafından
Kocam bey muhabbeti mi canım
0 oy
tarafından
Boşver canım buradakiler için canını sıkma ** ürür kervan yürür bırak egoları tatmin olsun :) 
0 oy
(1,414 puan) tarafından
Sonuna kadar haklısın da valla ben eleştirmeyi bırak konusunu etmeye bile korkuyorum kınarım da başıma gelir diye.. 2 tane oğlum var aman aman evlerden ırak..
(3,769 puan) tarafından
Ben de kinamiorm kuzum ölmesinler zarar görmesinler onlarda insan eyw ama saygı hayir nrmlestrmye clsmk hayır
(1,414 puan) tarafından
Allah hidayet versin ne diyim ki.. kırmızı bile giymezdi erkeklerimiz kız rengi diye.. şimdi ise durum ortada.. Allah yavrularımızı korusun.. Onların yerine biz utanıyoruz ve onlar bu utanılacak hallerinden faydalanıp para kazanıyorlar.. Ve gençlerimiz de yöneliyor..
(3,769 puan) tarafından
Maalesef cancağızim
Hani yanlış yaparsın ama Allah'ın izniyle dönersin çabalarsin
Bizim en büyük eksiklrmzdn biri ne bliormsn cancağızim biz Allah'a göre değil kendimize göre yaşıyoruz maalesef nefis ile mücadele zor
0 oy
(3,832 puan) tarafından
Ay ne zaman girmesem şuraya olay oluyor ne oldu bilmiyorum ama sıkma sen canını her lafa kulak asma
(3,769 puan) tarafından
Eşcinslliğe saygı duymadgmi ve kısaca Lut kavminfn bahsettim öyle uzun uzunca örnek yerine cnm ve şikayet edilmiş baya kapatlms cnm
Ve üzülüyorum sadece cnm
(3,832 puan) tarafından
Burda herkes kendi düşüncesini kabul ettirmenin derdinde düşünceye saygı yok ki canım
0 oy
(2,244 puan) tarafından
Doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlar canım üzme kendini biliyorduk aslında 
(3,769 puan) tarafından
Öyle gün gelecek ki bir vakit namaz kıl diye yalvaran müslümanlar olmayacak şimdi güzelce yazmak uyarmak bile okdr suç olmuş ki vahh bizim halimize abla
Dört dörtlük olamayız tabiki elbet yanlışlarmzda var brimde çok vardır ama yanlış yapıyorum diye doğrulardan tamamen mi vazgeçeym onlar o kafada
(2,244 puan) tarafından
Aynen Allah yardımcımız olsun inşaAllah
0 oy
(6,919 puan) tarafından
 Sevda hayırdır    
(3,769 puan) tarafından
Eşcinslliğe saygı duymadgmi ve kısaca Lut kavminfn bahsettim öyle uzun uzunca örnek yerine cnm ve şikayet edilmiş baya kapatlms cnm
(6,919 puan) tarafından
Tobe tobe    boşver sen uyarinj yaptın bilmeyene  söyledin   gerisi Rabbim bilir  üzülme canım boşver doğru söyleyen dokuz köyden kovulur
(3,769 puan) tarafından
Rabb'im hepimizi ıslah eylesin inşallah cancağızim ❤️ hepimiz insanız yanlış yapriz Nefise gelen şeyler dünya da tatlı yanlışlardir en çok mücadelemzi Rabbim hakkıyla yapanlardn eylesin
(6,919 puan) tarafından
Amin amin amin inşallah
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Anam şurda iki egleniyrz,fikir alışverişi falan filan

Milletin istediği cevabı vermek zorunda da değiliz yani
(3,769 puan) tarafından
Bu yorumun kötü mü iyimi blmiorm:) oyzdn birşey yazmiorm
(14,428 puan) tarafından
Ne anlamadın kız,bekledikleri yorumu yapmamışsın kapatmışlarya postunu
(3,769 puan) tarafından
Anlayamadımdi cancağızim kbkma.s
Anldm ama şimdi:)
0 oy
(391 puan) tarafından

Buradaki bazi kisiler

normal hayatta 2 kelimeyi bir araya getiremeyen ama buraya gelince aslan kesilen kişiler. 

Bende çok gördüm onlardan ama dediğin gibi ekmek çıkmadı benden onlara 

(3,769 puan) tarafından
Bendede şimdi çıkmaz çünkü kızmıyorum sinirlenmdm sadece gülüp geçiyorum

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 506 göst.
0 oy
2 cevap 149 göst.
14 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
7 cevap 527 göst.
0 oy