0 oy
758 göst.
Diğer kategorisinde (1,661 puan) tarafından
Meseka bir kağıd olsa ona imzalataam ki kağıtda boşanmamıız,, kızımın velayetinin bende kalmasını ve de nafaka ödemeyi kabul etdiği yazsa sonra bunu mahkemeye versek olur mu?... Eve geldi öyle kaba konuşuyor ki umrunda bile değilim bırak sevmeyi saygısı bile yok ******** köp.ek

15 Cevaplar

+2 oy
(4,875 puan) tarafından
Usulsüzlükten hakkınızda dava açılır. Haklı iken haksız duruma düşersnz 
(4,875 puan) tarafından
Okumadım demesine gerek dâhi yok .
Şikayette bulunur .
Araştırma sonucu sizin sonradan doldurduğunuz açığa çıkar.
(1,661 puan) tarafından
Ha yok canım onu kast etmedim ven yanlış ifade etmişim galiba ... Avukats bir kağıd hazırlatsam ve bunu eşime ne olduğunu söylemeden imzalatsam bnu kast etdim süreç uzamasında çabuk bitsin diye
(4,875 puan) tarafından
Şahit istenir canım yada noter onaylı olması gerekiyor.
Öyle bir durumda genelde kişinin kendi el yazısıyla yazması ve altına şahit noter huzurunda imzalaması gerekir.
Yani ben hazirlatym kendisine bir sekilde imzalatrm  vs düşünmeyin.
Avukatta böyle bir riske girmez
(1,661 puan) tarafından
Anladım canım teşekkür ederim bilgilendirdiğin için
(4,875 puan) tarafından
Rica ederim eğer ki bebeğiniz küçük ise zaten öncelik size verilir. Hakkınızda hayırlısı olsun Rabbim işinizi kolaylaştırsn.
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Olur mu öyle sey kuzu ya ?? Hayretler icinde kaliyorum bazi postlara .Nitelikli dolandiriciliktan hakkinda suc duyurusu yapsinlar istiyorsan dene kuşum.
tarafından
Tövbe estağfirullah kuzu .Halideciğim bence sen yat uyu .uykun gelmis gibi sjsjsjjdjd
(1,661 puan) tarafından
Canım inşAllah kimse benim durumuma düşmezde böyle çareler bulmaya çalışmaz sana da iyi gecelee teşekkür ederim
(48,634 puan) tarafından
kagidin altinda kendi istegiyle imzaladi diye not dusmeyecek ya Allah hakkinda hayirlisini versin
tarafından
Tabi ki dusurmesin kuzu kimseyi.Tabi ki.Ama yanlisa yanlisla cozum bulamazsin.Hapse mi girmek istiyorsun?? Biz yardimci olmaya calisiyoruz.Lutfen toparla kendini.Lutfen...
(1,661 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
+1 oy
(7,791 puan) tarafından
Mahkeme cocugu sana verip nafaka baglar zaten dava acin yeterli neden basla baska islere bulasma ihtiyaci duyarsiniz ki?
0 oy
tarafından
Noter imzalı olmalı diye biliyorum 
0 oy
(945 puan) tarafından
Şarhoşken ver eline imzalar belki, ama boş kağıdı kimse imzalamaz
0 oy
(48,634 puan) tarafından
tabiki.olmaz 
0 oy
(534 puan) tarafından
Canım benim neden böyle alengilli işler düşünüyosun ki velayet zaten öncelikli olarak sana verilir valla haklıyken haksız duruma düşersin hapis cezasına kadar gider 
(1,661 puan) tarafından
Süreç uzamasın diye (
(534 puan) tarafından
Biraz sabır canım usulen ilerlemekte fayda var
0 oy
(308 puan) tarafından
Sadece kağıtla olmuyor canım mahkeme de dile de getirmesi lazım ki eğer ben bu kağıdı imzalarken kendimde değildim diyip bilir kişide onaylarsa sen suçlu duruma düşersin 
0 oy
(671 puan) tarafından
Cnm kızın kaç yaşında ama velayet belli bı yaşa kadar zaten anneye verilir. Kocanın sağlam sigortalı bir işi varsa zaten belli bir kısmı nafaka olarak hem sana hem çocuğuna bağlanır. Sağlam bir avukat bulman yeterli. Böle işlere hiç bulasma.
0 oy
tarafından
Canım herkesin başvurduğu gibi sende mahkemeye başvur bu şekilde suçlu sen olursun bütün haklarını kaybedersin 
0 oy
(10,878 puan) tarafından
Hayır hiç bir işe yaramaz adına girersin içeri. 
0 oy
(1,862 puan) tarafından
Canım adam demicek mi bunu ben imzalamadım diye, o zaman napcan? Suçlu olacaksın al başına belayı öyle şey mi olur, dolandırıcılık diye bişey olmaz o zaman herkes böyle yapar:) mahkeme çocuğu sana verir zaten e nafaka da bağlar 
0 oy
(1,020 puan) tarafından
Yok daha neler kim veriyor bu akılları 
0 oy
(2,139 puan) tarafından
Canım sakın yapma böyle birşey bu suç sayılıyor. Öyleyse herkes birbirine boş kağıdı imzalatsın sonra kafasına göre doldursun olur mu öyle şey. Ayrıca aklı biraz çalışan insan boş kağıdı imzalamaz. 
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Sizin ewlilik gerçekten bitmiş al karşına konuş ta imzalasin

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 765 göst.
4 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Esmaaytekin (8 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 122 göst.
16 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Isteoylesine (166 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 85 göst.
26 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Princess_s mother (570 puan) tarafından soruldu
+1 oy
34 cevap 1,798 göst.
19 Ekim 2023 Aile kategorisinde Ben anne (3,632 puan) tarafından soruldu

379,210 soru

11,351,536 cevap

34,822 kullanıcı

...