0 oy
136 göst.
Diğer kategorisinde (808 puan) tarafından
Kizlar öyle olan varmı  tedavisi nedir yada

7 Cevaplar

+1 oy
(1,031 puan) tarafından

Bu cnm       v

image

(808 puan) tarafından
Özle gittim bu tek başına anlam ifade etmiyor kreatinin fln bi kaç değerim de yükselmesi lazimmis
-Reklam-
0 oy
(318 puan) tarafından
canim bende olmustu ve kan sulandirici kullaniyordum dr unun vermesi lazim
(808 puan) tarafından
Hapı da mi var bende bugün öğrendim hastanedeyim  muayeneyi red ettim diye ortada kaldım oyle
(318 puan) tarafından
canim tedaviyi red etme cünku kan pihtilasmasi sonucu bebek beslenemiyor dr bna oyle demisti. evet onun hapida var igneside durumuna gore dr hangisini uygun gorurse kullan bence bebegini riske atma derim
(808 puan) tarafından
Sonra vaz geçtim dedim dr yok öyle bisi dedi bakmadı bidaha
(318 puan) tarafından
hmm
en iyisi baska dr a da görün cunku bu durum cok önemli
(808 puan) tarafından
Ama fibrojen dr kan pıhtılaşması değil dedi her gebelikte yükselen bir değer dedi
0 oy
(1,031 puan) tarafından
Tedaviyi red etme canım kabul et , kanın çok koyu demek normal insana göre normal insanda bı yeri kanadiginda en fazla 100sn de durması gerek diye biliyorum senin ki daha hızlı donuyu ama köyü oyuzden sulandırıcı ilaç kullanmam gerek doktorun seni takip etmeli tedavi olmazsa pıhtı atar kalp kalbi zorlar kan canım geçmiş olsun 
(808 puan) tarafından
Ama fibrojen dr kan pıhtılaşması değil dedi her gebelikte yükselen bir değer dedi
(1,031 puan) tarafından
Bak cnm foto aticam şimdi postunun altına oku
(808 puan) tarafından
Tamam
0 oy
(534 puan) tarafından
Canım muayeneyi reddettim diye ortada kaldım öyle yazmışsın da ne bekliyodun ki doktorların ayaklarına kapanıp yapma demesini mi anlamadım 
0 oy
tarafından
Ne akla hizmet tedaviyi reddediyorsun sorabilirmiyim ?? Sen doçentmisin doktordan dahami iyi bileceksin ?? 16. Haftada kan sulandirici igne verdi bana doktor kilomdan dolayı pıhtılaşma olmasın diye doğuma kadar kullanicam . Bide ortada kaldım demişsin . Hemen gidip başka.bi doktordan randevu al hangi ilacı hangi tedaviyi uguuluyorsa kabul et . Pıhtılaşma büyük bir problem farkında değilsin galiba 
(808 puan) tarafından
tarafından
Farketmez her riski goz önünde bulunduruyorlar benim daha önce düşüğüm yok ilk bebegim kan pıhtılaşmamda yok ama kilomdan dolsyi olmasın diye her ihtimale karşı iğne verdi bana kullanıyorum doğuma kadarda kullanicam . Ben doktordan daha iyi bilemem degilmi bu senin içinde geçerli
0 oy
tarafından
Kan sulandırıcı iğne verirler göbekten yapman için. 
(808 puan) tarafından
tarafından
O zaman coraspin verir herhalde fibrojen ne demek bilmiyorum
0 oy
tarafından
Lan sulandırıcı çok mühim ben bundan önce 2 bebeğimi karnındayken kaybettim bu yüzden doktor 1 gün beklememek gerekiyor hamile olduğunu ögrendigin  gün başlayacağız dedi ki öyle de oldu yoksa Allah korusun bu bebeğimi de kaybede bilirdim. Şimdi çok şükür 38 haftalık olduk çok şey borçluyum bu iğnelere ve doktorlara
(808 puan) tarafından
tarafından
Ama bilemeyiz ki doktorun verdiği tedaviyi uygula muhakkak o doktora güvenmiyorsan başka doktora git. Ama muhakkak tedavi ol yoksa Allah esirgesin bebeğini kaybedersin

İlgili sorular

+1 oy
6 cevap 265 göst.
2 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Muhat20 (14 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 86 göst.
6 Ekim 2021 Diğer kategorisinde ipekipek (1,995 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 31 göst.
1 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Azrainci (189 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 67 göst.
22 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde AlpereninAnnesi (759 puan) tarafından soruldu

382,069 soru

11,438,728 cevap

35,007 kullanıcı

...