0 oy
640 göst.
Aile kategorisinde (169 puan) tarafından
Kızlar eşimin ailesi aşırı meraklı ve insanı sıkbogaz eden, sürekli dipdibe olmak isteyen insanlar.Benim rahatsız oldugum şey her haltı anlatıyor. Mesela annesi arıyor ya o an ne yapıyorsam anlatır. Geçen mesela başı agrıyor, agrı kesici içti diyor. Dışarı çıktık gecen. Yok sahıle gıttık, ordan kıtap almaya ugradık dıyor. Bugünde kardesı ıle konusurken ben işe basladım, ders saatlerimi söyluyor, atıyorum salı persembe cuma gıdecek dıyor. Benım rahatsız oldugum şey herseyı bılmelerıne gerek var mı? Saatlerımı söylemek istemiyorum. Annesı sürekli emrıvakıler yapacak, plan yapacak. Gitmek istemiyorum. Herseyı bılmek ıstemesınden aşırı rahatsızım. Sizce uyarayım mı. Tembıh ettım maaşımı söylemıyecek. Her haltı söyluyor. Eve gıren cıkan, fatura, aklınıza ne gelırse 

19 Cevaplar

0 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Bence tek konusabildikleri bu..başka.iletisim.kuramiyolar..
(169 puan) tarafından
Ayyy o kadar haklısınki. Konuşacak şeyleri yok. Ev iş ben. Aşırı sıkıcı
tarafından
Yani o yüzden hep bunları konuşuyorlar işte .bence sıkıcı değilde üzücü
-Reklam-
0 oy
(2,323 puan) tarafından
Ay benim eşim de böyleydi ilk başta ama ben söyledim o da söylememesi gerektiğini anladı soyle bence güzellikle 
(169 puan) tarafından
Onlar yabancı degıl bısey olmaz dıyor
(2,323 puan) tarafından
Sorun yabancı olmaları değil ben sevmiyorum bizim ozelimiz olsun ikimizin biz aileyiz artık falan diye kanına gir azcik öyle ailene deme falan diye konuşma
(169 puan) tarafından
Aslında cok konustum. Düzelip gene aynı oluyor. Bence konusacak konuları yok o yüzden
(2,323 puan) tarafından
Hahahha yok ya bazı adamlar böyle annesine her şey anlatır hep onla paylaşmaya alışkın oldukları için
0 oy
(400 puan) tarafından
Uyar canım ama huylu huyundan vazgeçmez bunu bil
(169 puan) tarafından
Vazgeçmek zorunda
0 oy
(3,148 puan) tarafından
Küçük çocuk bu kadar değildir bacım kaynanandan ziyade eşinin ağzına fermuar lazım 
(169 puan) tarafından
Evet her detayı anlatıyor ve rahatsız oluyorum ya. Acayıp rahatsızım. Geziyoruz de yeter. Ne gerek varki detaya
0 oy
tarafından
Tabiki uyar konuş 
(169 puan) tarafından
Bıdaha yapsın o an uyarcam. Rahatsızım. Benım dahıl oldugum ve bu evle ılgılı bırsey anlatma dıycem
0 oy
tarafından
Bence uyar canım evin icindelermis gibi bilmelerine gerek yok hiç 
(169 puan) tarafından
Dimi yaa. Anneside didik didik soruyor. Aşırı meraklı
tarafından
Hiç gerek yok mesafe her zaman iyidir
0 oy
tarafından
Aynı benimki yemin ederim ya
0 oy
(224 puan) tarafından
İnan benim eşimi anlattın sanki bende çok rahatsız olurum herşeyi bilmelerine gerek yok gerçekten
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Ben bazen 2 ye kadar fln uyuyom esimde coxuk uyaninca onu aliyo annesi wrarsa bulaşık yikiyo fln diyomus :D bi kere de duydum öyle yaptığını asdff 

O kadar bağımsıziz yani ya anlatsin okula gitcek o da de kes yani ne uzatiyon. 

Faturayı bizde konusuruz cnm ya kime ne gelmis diye :D $ -€ gibi fatura takip eder olduk..
0 oy
(1,020 puan) tarafından
O nedir ya? Evlilik mahremiyettir. Kızlar analarıyla böyle iletişim kurmuyor erkek kısmı bu şekilde olur mu 
0 oy
(5,132 puan) tarafından
Eşinin yaşı kaç ki? 

Benimki asla öyle herşey anlatmaz,  maaş fatura ne bıleyım market alışverişi sorar annesi bazen o uygun bi yol bulup cevap vermiyor 
0 oy
(1,850 puan) tarafından
Bana alttan alttan hesap veriyor gibime geldi kuşum
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Aynı benimki g.ötünde kurd görse söyler sinir oluyorum
0 oy
(294 puan) tarafından
kesinlikle uyarmalisin . ne gerek var dört duvar arasında yaşanan herşeyi anlatmaya . 
0 oy
(2,226 puan) tarafından
söyle kesinlikle bu ne böyle aşırı rahatsız edici 

her şeyi bildiklerinde müdahale etme yetkisi görüyorlar kendilerinde önüne geçmelisin 
0 oy
(545 puan) tarafından
Bende hiç hoşlanmam bu durumdan sonuçta siz bir ailesiniz her detayı vermeye gerek yok yani özel denen bişey olmalı eşinin ağzına fermuari çek sen :) uyar kesinlikle azcik susmayı da bilsin bence yabancı olmayabilirler ama kapı kapanınca onlar aile dışında kalıyor valla herşeyini anlatmaya ne gerek var 
0 oy
(715 puan) tarafından
O evde ne yaşanıyorsa bu sizin arasında olan bir şey başkalarına ne bence her konuda uyar onu valla ben eşimi hep tembihlerim söyleme sakın diye biliyorum annesi boşboğazlık yapçak çünki bu erkekler böyle 
0 oy
tarafından
Tabi ki uyar canım benim de en rahatsız oldugum şey sikbogaz edilmek merak benim de benzeri durum var ama sınır koydum 
0 oy
tarafından
Ben de rahatsız olurdum haklısın canım hani napıyonuza verilen cevaplar neyse de tatil günleri ders saatleri falan abartı

İlgili bir soru bulunamadı

381,110 soru

11,409,304 cevap

34,946 kullanıcı

...