0 oy
644 göst.
Diğer kategorisinde (1,661 puan) tarafından
Kızım gelecekde bana hesap sorarmı... Benimde annem babam boşandı anneme öfkeleniyorum bazen ... Ama öfkelenme sebebim bu boşandı ve bize sahib çıkmadı bizi ellere muhtaç bırakdı ... Acaba kızımda bana kızarmı 

17 Cevaplar

+3 oy
tarafından
Hiçte kızmaz merak etme benim babam annemi aldattı zamanında paraları har vurup harman savurdu cezaevine girdi çıktı annem yinede boşanmadi çocuğum vsrt bilmem ne diye . Senelerce birbirlerini yediler huzursuzluk para muhabbeti hiç bitmedi en sonunda annem 56 yaşında mezara girdi babam 60 yaşında şeker hastası 50 kiloya kadar düştü şeker bacağına vurdu diz kapağı yamuldu . Neden oldu bunlar stresten senelerce birbirlerini yediler ben şimdi diyorum ki keşke bosansalarmis daha huzurlu bir ortamda büyürdum herkes kendi hayatina bakardı  emin ol senin çocuğunda böyle düşünür. Bazı çocuklar babasız buyumeli kimse kusura bakmasın 
tarafından
Napalim kuzum hayat annemi ve babamı gerçekten çok seviyorum ama ayrı ayrı birlikte asla anlaşamıyorlardi hep bı para muhabbeti annem sürekli babama çemkirir sen beni batirdin ben sebni bitirdin sen beni rezil ettin babam sürekli anneme çemkirir arka arkaya sigara yakarr . Noldu şimdi degdimi o kadsr huzursuzluğa ben şimdi annemle babam ayrılmasın diye çok güzel bir ortamdami büyüdüm . Sağlıklı kararlar vermek lazım o yüzden dayak yiyen huzursuz olan aman çocuğum babasız büyümesin diyenlere uyuzzz oluyorum büyüsün abii bazı çocuklar babasız büyüsün
tarafından
Amin Allah razı olsun canım çok saol
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Mutsuz bir ailede büyümektense ayrı mutlu ilgili sevgili bir anne ile büyümek var işin ucunda sen annen gibi olacaksan ayrılma.
0 oy
(1,866 puan) tarafından
Sorun ne bilmiorm ama huzurlu bir ortam verrsen sahiplenirsen asla kizmaz kizin sana
0 oy
tarafından
Sen eğer ki ayakların üstünde durup çocuklarına bakarsan kimseciklere vermezsen çocuklar sana bunu söyleyecek hakkı bulamaz. Bazı evlilikler gerçekten bitmeli...
0 oy
(12,958 puan) tarafından
Çocuklarımız en değerlimiz. Onlar için herşeyi yaparız. İleride kendi babalarını tanıyınca sana demeyecekler mi neden kendini heba ettin bu adam için ? 

Kendi mutlu olacaksın ki evlatların da mutlu olsun 
0 oy
(15,644 puan) tarafından
Sen mutlu olmazsan kızın da olmaz bir evde huzur yok ise her birey etkilenir babası kızına yine babalık yapsın yapacaksa ama olmuyorsa da zorlama su akar yolunu bulur 
0 oy
(1,314 puan) tarafından
Mutsuz huzursuz bir ortam da büyümekten ise babasız büyümesini tercih ederim kendi adima söyliyorum 
0 oy
tarafından
Kızını birakip gitmezsen sana kızmaz 
0 oy
(5,311 puan) tarafından
İllaki sorgulayacaktır çocuklarınmız önemli olan bunu her iki tarafı zedelemeden ona tercihinin doğru oldığunu anlatmak inandırmak  hayatta sorgulamadığımız bir durum varmı 
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Keşke benim annem babamda bisansaydi da geçmeyen travma laf kalmasaydi beynimde... İnan mutsuz yerde çocuk yetiştirmek zor
tarafından
☹️☹️☹️☹️☹️
0 oy
(197 puan) tarafından
Kızmayı bilmem ama belli bir yaşa gelince neden diye hesap soruyorlar kimin haksız olduğunu araştırıyorlar didikliyorlar tecrübe sahibi olarak söylüyorum 
0 oy
tarafından
Mutsuz bir ailede büyümesinden çok daha iyidir bence ayrı olmak 
0 oy
tarafından
Sorun ne önemli olan bu bence aldattı mı seni psikolojik veya fiziksel şiddet mi gösterdi? 
(1,661 puan) tarafından
Postlarıma baka bilirsin canım istersen yazdım oraya
0 oy
(1,154 puan) tarafından
Benim annemle babam biz küçükken boşandı ilk başta öfkelenebilir sana ama sonradan iyi ki diyecek ben hiç baba eksikliği hissetmedim dayım vardı Allah razı olsun annem biraz daha büyüyünce karşısına aldı bizi ya marka ya sosyallik ikisini birden yetiştirmem dedi bizde sosyallik dedik ha 3 kardeş arasında boşanma aşamasında pedagoga sadece ben gittim daha sonra annemin arkadaşı oldu kabullenmedim karşı çıktım babamı istedim ama annem iyi ki boşanmış demeyi hiç bırakmadım çünkü ödev yaparken bile onların  kavga sesiyle yapar bir yandan da ağlardım  bence doğru karar boşanma bir kere düşünülürse zaten yapılacaklar yapılmış düzelmiyor demektir
0 oy
(1,664 puan) tarafından
Ah annecim senin postlarin hep üzüyor  beni... Allah kalbine ferahlık versin tez zamanda huzura kavuşursun inşallah...

Sadece kendi mutluluğu  için değil ki o yavrun içinde kurtulmalısın artık öyle huzursuz mutsuz bi ortamda büyümesin...
0 oy
(1,283 puan) tarafından
Bende keşke anam babam boşansaydı diyorum aynı şekilde baba nin annesi ve babasıda boşanmış olsalardı şu an büyük bir aile krize olmaz ortada mutsuz bir ailede büyümek bir çocuk için en büyük travmalardan bir tanesidir

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 538 göst.
5 Haziran 2021 Aile kategorisinde adiniferihakoydum (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 305 göst.
17 Haziran 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 363 göst.
20 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Minik1mucize_ (383 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 581 göst.