0 oy
170 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,094 puan) tarafından

mrb kizlar dün gece üstüm acık uyuya kalmışım bugün belim ayaklarım sızliyor başım ağrıyor bogazim agriyo acaba koronami oldum yoksa sogukmu aldm :'(

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kuzum herkeste farklı belirtiler oluyor ben mesela sasece 5 gün çok yoğun ishal 6 günde yoğun ateş yaşadım başka hiçbir belirti yaşamadım muhtamelen tutulmuşsundue kuzum corona olduğunu sanmam 
(1,094 puan) tarafından
Bencede çünkü kimseye çıkıp gelmedim yarina kadar beklim gecmezse test yapcam
-Reklam-
0 oy
(580 puan) tarafından
Herşey olabilir bilemeyiz bunu öğrenmek için bi covid testi yaptırın :)
(1,094 puan) tarafından
yarina kadar beklim gecmezse test yaparim
0 oy
(4,589 puan) tarafından
Üstün açıkta uyuduysan üşütmüş olabilirsin bilemem. Bu korona herkesi paranoyak yaptı :))) Tabii yine de test vermek daha sağlıklı olur bunu bilmek için. 
(1,094 puan) tarafından
Hic deme bacim ya
0 oy
(1,037 puan) tarafından
Acaba hergun korona miyiz diye uyanıyoruz .birkaç gün bekle geçmezse test yaptır canım ama yinede kimseyr yaklaşma nolur nolmaz
(1,094 puan) tarafından
Aynen vala bacım artik ne olsa hemen koronamiyiz diye korkuyoruz tabiki cikmam yarina kadar beklicem gecmezse test yapcam
0 oy
tarafından
Hiç boğazım şişmesi öksürmedim belim fln agırmadı sadece çok şiddetli baş ağrısı ile uyandım resmen gözlerim çıkacak dı sorma üşüyüp titremeye başladım okadar ateşim çıktı sesim gitti zamanla 
(1,094 puan) tarafından
Gecmis olsunb diyelim ozamn inslh korktugum basima gelmez
0 oy
(14,079 puan) tarafından
Üşütmüş olabilirsin herkeste aynı belirti olmuyor için rahat değilse test ver 
(1,094 puan) tarafından
Bemde öyle düsünüyorum gece cok soguktu esimi bebegimi örtüm kendimi hic düşünmedim
0 oy
tarafından
Hiç belli olmaz test şart 
(1,094 puan) tarafından
Bakim yarina kadar grcmezse test yaparim
0 oy
(8,552 puan) tarafından
Bogazına bak bı telefonun ısıgını acıp beyazlık yada kızarıklık varmı

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 161 göst.
6 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Musmutlu (401 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 98 göst.
31 Temmuz 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nar (872 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 81 göst.
28 Aralık 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mbbatnngghu (306 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 101 göst.
6 Nisan 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ........isimsiz (43 puan) tarafından soruldu

384,946 soru

11,513,442 cevap

35,174 kullanıcı

...