0 oy
283 göst.
Tatil-Seyehat kategorisinde (174 puan) tarafından
Eylül 13 15 gibi didim e giden var mı serin olur mu acaba oglumla tatil yapıcaz da denizden supheliyimm

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
AA  burdan bir arkadaşım var aynı tarihte gidiyor dün koştuk otel filan harika sanmıyorum ya bence olmaz nagi gel buraya 
(174 puan) tarafından
Hadi ya kim o:) hangi otele gidiyor acaba bende otel araştırıyorum var aklımda bir tane ama
tarafından
Dur diyim yazsin sana
(174 puan) tarafından
İyi olur canım :)
(7,972 puan) tarafından
Yazdimkiii
-Reklam-
0 oy
(60 puan) tarafından
Biz 5temmuz da gittik güzeldi ama aksam serin olabilir canım
(174 puan) tarafından
Hangi otele gittiniz canım
(60 puan) tarafından
Otel değil yazligimiz var oraya gittik altinkumda
0 oy
(12,746 puan) tarafından

Beni de götürün sessiz sessiz otururum :D

(174 puan) tarafından
Ya hahahaha gelll kız:D
0 oy
(1,043 puan) tarafından
Ben temmuz 25 te gittim keşke Eylül'de gitseydim  dedim bence şuan tam zamanı ')
(174 puan) tarafından
Nereye gittiniz canım
(1,043 puan) tarafından
Sagtur a gittim canim
0 oy
tarafından

Hayır en güzel zamanları. Pek serin olmaz. :) 

Hangi otel ?oraları iyi bilirim. Yorum yapabilirim
tarafından
Sizin gideceğiniz zamanlar doluluk oranı az olabilir. Öyle olursa güzel olur. Yani her yönden en lüks otel o şimdilik. Çocuk var ise asla sıkılmaz. Akşam etkinlikleri oluyor. Aracın yoksa merkeze uzak söyleyeyim. Biraz dış yarafta kalıyor. Başka Didim'de yeni açılan var AQuasis resort o da baya meşhur. Didim elegance var
(174 puan) tarafından
Arabamız var canım akşamları değişiklik için merkes de gezecek yerler var mı cok mu uzak? Oglum 2 yasında eğlenir mi acaba? Fiyatı da cok uygundeğil iyi bir yer olsun istiyorum. Diğer dediğin yerleerde bakayım bi
tarafından
En pahalı otel nerdeyse o. Gezilecek yer Didim'de pek yoktur ki. Bir Altınkum var o da bar ve restaurantlar dolu. Çocukla zor olur millet gece akıyor oraya. Apollon tapınağı var. Gece gezmesi için Mavişehir var. Yani gezilecek pek yeri yoktur :)
(174 puan) tarafından
Böyle aksam cıkıp dondurma falan yiyeceğimiz çarşı gibi biryer yokmu
tarafından
Altınkuma gideceksiniz o zaman. Otele araçla 15 dk filan
0 oy
(628 puan) tarafından
Aydınlıyım ben. Didim benim vazgeçilmezim. Denizi tertemiz. Koyları cennet gibi. Eylülde geceleri serin olur. Akşam için oğluna tedarikli git kıyafet olarak. İyi tatiller
(174 puan) tarafından
Cok tesekkürler canm
tarafından
Bozkurt neresi :)
(628 puan) tarafından
Efeler
0 oy
(7,972 puan) tarafından
Ben bennn aydin didim aquasis deluxse spa ya gitcem cnm 15 eylulden 22 eylüle kadar hava 30° hep baktık biz

Siz nereye gitceksiniz
(174 puan) tarafından
Bizde venosa yı düşünüyoruz canımm daha tam belli değil ama:) denk gelsek görüşür dük hahahags
(7,972 puan) tarafından
Iyi tatiller size o zaman cnm
Peki çocuklarla zor olurmu sence ya bndede var 1 tane 1 yasinda
(174 puan) tarafından
Ya bi zorlugu olmuyor gecen sene bu zaman oglum tam 1 yasındaydı gitmiştik ama eski cocuksuz tatil konforumda olmuyor tabi ki:)

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 68 göst.
9 Eylül 2023 Tatil-Seyehat kategorisinde Alyakus (2,353 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 108 göst.
30 Ağustos 2023 Tatil-Seyehat kategorisinde Alyakus (2,353 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 188 göst.
4 Ağustos 2022 Tatil-Seyehat kategorisinde ZeynApp (712 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 77 göst.
12 Temmuz 2022 Tatil-Seyehat kategorisinde Tugba szn (18 puan) tarafından soruldu

374,581 soru

11,203,550 cevap

34,505 kullanıcı

...