0 oy
94 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (253 puan) tarafından
Kızlar iyi günler kizimda makat çatlağı var doktor krem verdi onu kullanıyorum birde ilaveten kendim kantaron yagi+bepanthol u karıştırarak uyguluyorum doktor a verdikleri mi kremi kullanacagim zaman sordum kulakcopu vs ilemi yapayım diye hayır sen dışından sur yeterli kulakcopu fln zarar verir dedi bepantholle kantaronuda karıştırıp dış tarafindan sürüyorum bunlar kayganlastiriciya makatin içine girer demi kendisi ya böyle bir soru sormak mantıklimi ama çok aklıma takılıyor ondan sordum cevap verenlerle teşekkür ederim

3 Cevaplar

0 oy
(607 puan) tarafından

Evet gider makata. Doktor gerek görseydi kantaron yağini da söylerdi ama sormak istiyorsan sor dövecek hali yok ya :D

-Reklam-
0 oy
tarafından
Geçmiş olsn cnm hiç bilmiyorum yaa postun çıksın yukarı belki bilen birleri çıkar 
(253 puan) tarafından
Tesekkur ederim
0 oy
(594 puan) tarafından
Kulak çöpü çatlağın büyümesine neden olur canım merak etme o ulaşır yara yere bide lansinoh meme ucu kremi varya onu tavsiye ederim ben kızımda haftasonu farkettim çatlak ve doktora götürsene kadarki sürede her popo acısımda sürdüm ondan gittigimizde hiç bısey kalmamıştı kapanmıştı çatlağı çok şükür 
(253 puan) tarafından
Çok sagolun verdiğiniz bilgi için
(594 puan) tarafından
Rica ederim canım şifa olur inşallah

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 50 göst.
19 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Bizanneyiz (251 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 80 göst.
10 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Musmutlu (421 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 119 göst.
10 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Musmutlu (421 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 72 göst.
25 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Ikra ece (497 puan) tarafından soruldu

396,399 soru

11,857,526 cevap

35,954 kullanıcı