0 oy
895 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
düzenlendi
Anlamıyorum yani 7 24 başında bekleyince annemi oluyorum ben? 2 saat kapıyı kapatıp yemeğimi işimi yapınca kötü annemi oluyorum. Odada 2 kanepe beşik var birde TV duvarda asılı. Prizin önüne beşiği koyduk elini atacak hiç bir şey yok. Ayrıca 5 dakikaya bir bakıyorum napiyorlar diye. Abla kardeş oynuyorlar oğlum zaten tutunup kalkamıyor kızımda çok dikkatli asla düşmez adımlarını dikkatli atar. Sanki dışarı atmışım gibi tepki alıyorum camı ve balkona çıkan kapıyı açmasınlar diye de çivi çakıldı 10 tane boyanmadan önce. Odanın hiç bir tehlikesi yok burası oyun odası gibi oldu onlara. Yedi yirmi dört başında bekleyince anne olmuyorum ben ikide bir çocuğum düşer diye peşinden gidersem özgüvensiz büyür. Günün 2 saati birlikte oynuyorlar ve hiç zarar vermediler birbirlerine kızım zaten asla döven vuran bir kız değil

Silindi

26 Cevaplar

0 oy
tarafından
3 tane büyüttüm ben hiçte 7/24 peslerinde değildim düşe kalka büyüdüler çok şükür ozguvenleri gayet yetinde 
-Reklam-
0 oy
(3,100 puan) tarafından
Ağzı olan konuşuyor bacım çocukların yalnız başlarına hareket etmeyi de öğrenmeleri lazım bende kızımı mutfağa sokmuyorum iş yaparken cunki bi an dalgınlığıma gelebilir ve mutfak tehlikeli normal boş oturduğumda gelir ama iş yaparken yanımda olmaz güvenli bir ortam hazırlayıp sürekli kontrol ederek bende öyle yapıyorum işlerimi diğer işlerimde yanımda olur ama mutfak işi harici
0 oy
tarafından
Bende odada yalniz bırakıyorum bazen mecbur. Is yemek var bunlarıda yapmak zorundayiz. Bes dk da bir bakıyorum yada yanima çağırıyorum oynuyorsa sıkıntı etmiyorum. Benimde odamda hicbirsey yok sadece koltuk var duvara monte tv var
0 oy
(3,083 puan) tarafından
8 aylık oğlumu oda da yalnız bırakıyorm ben. 7/24 başında beklemeyi bende doğru bulmuyorum. Oyun çiti aldım oyuncaklarını koydum kapı Aralık sesini sürekli dinliyorum. Fark ettirmeden gözetliyorm. Bana ihtiyacı olduğunda hemen alıyorum yada oyun oynayacağım zaman oturuyorm yanına. Onun dışında dokunmuyorm.

Herkesin evinin düzeni farklı ortam guvenliyse bırakırsın. Başını bekliyorm nasılsa diye odanın içinde güvensiz eşya bırakmak asıl tehlikeli olan bu. Sana bunu diyenler de muhtemelen kendi odasının ortamına güvenmiyordur. 
0 oy
tarafından
Yemin ederim canım senin bu yaptıklarını aynısı ben yapıyorum bütün temizliği  yapıyorum en son onların odası temizliyorum ne var bunda linçleme hemen meraklılar emin olki o diyenlerde çocuğuna senin gibi güzel bakmıyorlardır adına oyun odası dersen en iyi anne oluyorsun yok odaya katıyorum dersen en kötü anne illaki adını afilli diyeceksin:D  yani onlar için temizlik yapmamız lazım yemek yapmamız lazım tamam çocuğun önünde kalkmayalım yemek ye yapmayalım temizlikte hem aç kalsinlar hem evi bo.k götürsün yaa bazen insanlar ne kadar iyilik abidesi çıkıyorlar .bende kızımı odaya bırakıyorum tehlikeli birşey ortada yok tv ünitesi çekmecesi bile bantladım kullanmıyorum içindeki ara sehpa vardı söktum düşün  prizler kapalı tam mis gibi oda keşke onlarda öyle yapsa akillari çalışmıyor biz ne yapalım.sen hiç bişey kafana takma ortada tehlikeli bişey olmasin 5 dakkada bir kontrol et önüne yiyecek koy yesin yanında dur sonra tekrar oyuna devam sende işine bak ohhh mis gibi .Allah sana bağışlasın çocuklarını 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 187 göst.
23 Nisan 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 461 göst.
27 Haziran 2024 Diğer kategorisinde Esrarengiz anne (6 puan) tarafından soruldu
0 oy
43 cevap 1,576 göst.
26 Haziran 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+2 oy
37 cevap 1,384 göst.