0 oy
287 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (4,274 puan) tarafından
tarafından kapalı
Kizlar patatesli kıymalı bi yemek yapmak istiyorum fırında yapan oldumu öyle hiç nasıl yaptığınızı söylermisiniz ?
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

7 Cevaplar

0 oy
(101 puan) tarafından
Ben patesleri kızartın köfteleri yaparım bir patets bir köfte şeklinde dizerim aralea biber domateste atarım salçalı sos yapar fırına atarim bazense dizmekle uğraşmam patesleri düz tabana dizerim üzerine köfteyi basarim salçalı sos patates oturtma yaparım öyle.
(4,274 puan) tarafından
Sağol canım
-Reklam-
0 oy
(1,862 puan) tarafından
Patatesleri yuvarlak doğuyorum, kıymayı soğanlı kavuruyorum, o patatesleri tepsiye diziyorum üstüne kıymayı koyuyorum salçalı su koyup onun üstüne de kaşar at fırına 
0 oy
(13,806 puan) tarafından
Patates oturtma yap canim guzel olur. 
0 oy
(580 puan) tarafından
Patatesli sulu köfte

Firinda patates köfte

Kıyma soslu patates (patatesler halka şeklinde doğranır tepksinin ilk katına patates ortasına kıyma sos üstüne tekrar patates firinda kızart üstüne sonradan kaşar rendele kizart)

Firinda patates dizmesi (bir patates bir köfte araya varsa soğan domates biber koy)
0 oy
(27,340 puan) tarafından

Patatesi hasla teraygi ile püre haline getirip borcama ser.

Kıymayı güzel kavir soğan ile bahartini tuzunu kat.

Onuda purenin üstüne dök üstüne kaşar rendele ver fırına ön numere oluyor

0 oy
(1,691 puan) tarafından
patates oturtma cok guzel olur canim
0 oy
tarafından
böyle yapıyorum çok lezzetli oluyo mis gibi ❤️

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 197 göst.
16 Eylül 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde Gülhira (924 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 361 göst.
13 Nisan 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 391 göst.
3 Mart 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde Ecem'in Annesi ☺️♥️ (3,107 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 463 göst.
21 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde İmren bebeğin annesi (1,777 puan) tarafından soruldu

378,402 soru

11,326,585 cevap

34,780 kullanıcı

...