0 oy
439 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (18 puan) tarafından

Kilo almak istiyorum 1 ay önce doğum yaptım 61 kiloydum dogumdan sonra 1 ayda 50 kiloya düştüm  nasıl kilo alabilirim önerileriniz var mi pek istahim yok bu arada ve bünyem zayıflamaya cok meyilli :( iğne ilac vs bile olabilir artık 

22 Cevaplar

0 oy
(7,972 puan) tarafından
Kilo alma haplari var multivitamnler
(18 puan) tarafından
Neler mesela birde kesin aldırır mi
-Reklam-
0 oy
(1,433 puan) tarafından
Kan ilacı kullanırsan iştahın artar, emzirme dönemi kullanılan vitaminler var elenatal 3 kullanıyorum ben zayiflamami durdurdu
(18 puan) tarafından
Kan ilacı pek bisey yapmiyo bana malesef
0 oy
(119,309 puan) tarafından
gayet iyisin ben 42 kiloydum suan 45
(18 puan) tarafından
Canım iyiyim ama sürekli düşüyorum buda kalıcı değil 40 kadar inerim daha :(
tarafından
Kız sevda doğuma kadar 70 80 i bukursun diye düşünüyordum ama 45 nedir yaaa Allah aşkına sen nasıl şişko olacan bu kiloyla en fazla 60 gene benden zayifsin ben ne anladım bu işten
baci ben kuzeyde 10 kilo almistim tas catlasa 60 olurum
tarafından
Şuan senin yorumu  okurken elimde sıcacık tandır ekmeği vardı geri bıraktım yerine :)) yemiyom anam bende 60 a düşecem  oldu mu
puuhahahahaha
0 oy
tarafından
Bende alamıyorum. 48 kiloda kaldım çıkmıyor bir türlü :(
(18 puan) tarafından
Almaya değil vermeye meyilli bu bunyeler :((
tarafından
Evet benm de öyle ve çok sıkıldım bu durumdan. Ha yemeğe gelince de öyle az az da yemem. Baya yerim yani
0 oy
(7,675 puan) tarafından

Ben sana vereyim kilo :D

(18 puan) tarafından
Ah keşke verebilsen :(
(7,675 puan) tarafından
Keşke :D
0 oy
(2,323 puan) tarafından
Kelin ilacı olsa başına sürer canım ama sürekli bebe bisküvisi süt ye gece yatarken
0 oy
tarafından
Hergün sütün içine cicibebe kırıp yiyebilirsin çok kilo aldırıyo tecrübeyle sabit :)
0 oy
(2,886 puan) tarafından
Cicibebe ve süt 
0 oy
tarafından
Karadut özü al aktaran düzenli kullan mutlaka 
0 oy
(1,399 puan) tarafından
Emzirmektrn oluyor canım kilo kaybı bende 60 kilo ile hamile kaldım doğumda bütün kilolarim gitti şuan 55 kiloyum ve zayıf gözüküyorum benim iştahım var çokta yerim yemekte seçmem kahvaltıyı falan güzel yaparım ama olmuyor alamıyorum çocuk çok emiyor çünkü süte gidiyor hepsi yoksa bu yedigimden bu kiloda kalmam imkansız çocuk 2 yaşını doldursun sütten kestikten sonra bakalım inşallah alırım tek tesellim bu
(18 puan) tarafından
Canım ben doğum yaptığım gün düştüm 52 kiloya :( simdi emzirirken dahada zayiflicam 50 oldum bile :(
0 oy
tarafından
Tereyağ bal şekerli şeyler kilo aldırırlar canım et ye 
0 oy
tarafından
Eşime orf vitaminlerini vede protein ocexgini kullanıyordum kısa sürede kilo aldi
0 oy
tarafından

Ah cnm belanımı ariyon 

0 oy
(4,061 puan) tarafından
Bende öyleyim döndüm yaptimdan beri öküz gibi yiyorum süt olsunn o olsun diye verdim hepsini geri aldım 
0 oy
tarafından
Biz nasıl kilo vercezzzzzzzz
(18 puan) tarafından
Cok basit Boğazını tutcan:D
tarafından
Kız ben diyete girdimmi ölümüne giriyorum . Eşim bana agxinnkokuyor diyor bazen düşün o kadar yemem yani
(18 puan) tarafından
Ahaha o kadarda değil hiç değilse naneli şeker at ağzına laf söyletme eşine :D
tarafından
Aman çok ta umurumdaydi :) ..kokulu kokulu öperim onu bem :))) . Şaka şaka . Takmamis gibi gösteririm ama dişlerimi fircalarim
0 oy
(886 puan) tarafından
Gel berber yatalım ameliyat masasina verim sana 10 kilo sen mutlu ben mutluuu
0 oy
(38 puan) tarafından
Ay ne guzel 50 kiloda oyle cok az degil ki niye almak istiyorsn
0 oy
(7,946 puan) tarafından
Ay bende vermek istemiyorum kilo doğum yaptım 22 gün oldu en son 55.50 çıktım tartıda bu arada 45 kg ile hamile kalmıştım şuan hiç bı pantolonum olmuyor üzülmüyorum ama inşallah vermem sen ne kadarken verdin 10 kilo
(18 puan) tarafından
Doğum yaptiktan hemen sonra 61den 55 oldum 2 günde sonra 52 sonra suan 50 1 ay oldu
0 oy
tarafından
Troid rahatsızlığın var mı ona baktırman gerek 
0 oy
(263 puan) tarafından
Vereyim canım bende fazla :D

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 223 göst.
0 oy
7 cevap 164 göst.
17 Aralık 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde alfiaa (46 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 339 göst.
2 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Eso9090 (164 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 192 göst.
17 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Gonulgungor (240 puan) tarafından soruldu

379,745 soru

11,368,074 cevap

34,850 kullanıcı

...