0 oy
376 göst.
Diğer kategorisinde (1,314 puan) tarafından

Acıkçası hakaret icermeyen her düşünceye  fikire açığım ; 

Benim küçük kaynım kapali cezaevinde idi bu ay açığa alındı eve yoladilar 1 aylığına bingöl e ailesinin yanında eşim bende rapor alıp gidip gelicem diyor kardesimi gorcem diyor kaynım yeğenimi al sende gel yenge diyor benim kizim 1 yasında açıkçası yolda maf oluruz gitmesem acaba ayıp etmiş olur muyum ?  Biz istanbulda oturuyoruz 

9 Cevaplar

0 oy
(7,791 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Yol kac saat?
(1,314 puan) tarafından
18 saat suruyor canim
(7,791 puan) tarafından
Baya uzunmus canim ya yorumlardan anladigim kadariyla pek gidesin yok ama adam özellikle cagirmis bak esin bile demis o demis yenge gelin sizde diye...
Evet daha kisa süre önce ordaymissin ama simdi de kayninnicin gitsen? Hem bi moral olur ona da kizinda amcasini tanımış olur..
Haklısın cok zor ve yorucu olacak ama eğer iyi insanlarsa ve seviyorsan. Bu yola deger onlar diyosan git. :)
Bide soyle düşün gelen kardeşin olsa gitmez miydin? Oda bı kardes.
(1,314 puan) tarafından
Kayinlarim çok severim görümcelerimde kayanam da ama kayinpederim lanet gelsin çok hakaret eden biri herşeye karışan biri
(7,791 puan) tarafından
Kayinpederi bosver onun kasina hozune gitmicen zaten yani bence gitmelisin yine de sen bilirsin..
(1,314 puan) tarafından
Teşekkür ederim düşüncem için bende dediğim gibi bi tarafım gitmekten yana
-Reklam-
0 oy
(49 puan) tarafından
Bence git değişiklik olur hemde yeğenini görmüş olirsun zaten gece uyur :) 
(1,314 puan) tarafından
Biz 1 ay once ordaydik kayinpederime yardıma gittik eşim ile ama kaynım 1 hafta önce cıktı canım
0 oy
tarafından
Desteğe ihtiyaci vardır sizleri görmek hem moral olurm eşinin de hoşuna gider 
(1,314 puan) tarafından
1 ay once koyede idik ama kaynım yoktu ozaman 1 hafta önce cıktı açığa
tarafından
Bak kendin diyorsun o zaman yoktu diye daha sonra esin gittiginde gitmezsin
0 oy
(12,777 puan) tarafından
Şöyle dusun cnm ayni durum kardesin icin gecerli olsa esin ben gelmek istemiyorum dese üzülürsün demi bence git  mutluluğu na ortak ol
(1,314 puan) tarafından
Eşim gidelim demedi kaynım gel yenge dedi
(12,777 puan) tarafından
Sizi İstiyo demekki bence git
(1,314 puan) tarafından
Daha 1 ay once gittik kayinpederime yardim için ama kaynım daha 1 hafta oldu cikali
(12,777 puan) tarafından
İste bu sefer kaynin için git cnm cocugu gormek seni gormek istemiştir
(1,314 puan) tarafından
Ewet canım ama kayinpederim çok iyi biri degil çok hakaret eden biri o yüzden bi tarafım gitmeden yana bi tarafım değil
0 oy
(4,067 puan) tarafından
Bence git evt mafolrsn belki ama emn ol çk sevinecektr hepiniz içn çk güzl Bi değişklk oluck bnce ve herks bu drumdn memnun kalmıck inan 
0 oy
(38 puan) tarafından
Git bence kayninda demis yenge gel diye. Ailenin gelini olarak gtmelisin bnce
(1,314 puan) tarafından
1 ay once ailece gittik kayinpederime yardim için ama kaynım 1 hafta oldu cikali
0 oy
(5,323 puan) tarafından
Esin ne diyor bu konuda
(1,314 puan) tarafından
Eşim gidelim demedi zaten 1 ay once ailece gittik köye kayinpederime yardıma gittik ama kaynım daha 1 hafta oldu çıkalı
(5,323 puan) tarafından
Bence eşini yalnız bırakma. Amcası da görmek istemiş yeğenini sende git ☺️
0 oy
(534 puan) tarafından
Canım yaa bence gitmelisin hiç gördü mü yeğenini? Görmek ister şimdi o da içerden çıkmış.  Evet bayaa uzun bi yolculuk ama sen yine de azıcık dışını sıkıp gitmelisin ben olsam giderdim 
(534 puan) tarafından
O da amcası canlı canlı da görmek ister şimdi içerde zaten bunalımda herkes yanımda olsun ister:)
(1,314 puan) tarafından
Içim gitmeden yana ama işte bi tarafimda ne işin var diyor
(534 puan) tarafından
Yok kız git git amcasını da tanısın beben
(1,314 puan) tarafından
Haklisin canım kayinpederim çok iyi biri degil çok hakaret eden biri o yüzden bi tarafım gitme diyor
(534 puan) tarafından
Boşver kayınpederini ya 1 kişi için çoğunluğu üzme uzak durursun kaynını alın gezmeye çıkartın yatmadan yatmaya gidin gerekirse hem ona da moral olur gezmek
0 oy
tarafından
Ben olsam giderdim 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 179 göst.
2 Temmuz 2022 Aile kategorisinde yenigelin24 (301 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 426 göst.
19 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde ozgecangursoybursa (10,922 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 137 göst.
23 Ağustos 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 393 göst.

379,827 soru

11,369,891 cevap

34,853 kullanıcı

...