0 oy
269 göst.
Diğer kategorisinde (1,794 puan) tarafından
Şimdi beni engelleyen kişiler olduğundan şüpheleniyorum ama engellenince nasıl oluyor. Fotoğraf ve durum yazıları falan görünmüyor sadece isimleri var. Ama eşimden baktım ikisinin fotoğrafları görünüyor eşimde. Engelllenmismiyim telefondan mi silinmisim tam olarak nasıl anlaşılır

6 Cevaplar

+1 oy
(2,323 puan) tarafından
Engellemisse çevrimiçi olduğunu goremezsin silmişse eğer her şeyi gözükmese de çevrimiçi olunca yazar mutlaka ona da girip beklemen lazim çevrimiçi olacak mı diye
(2,323 puan) tarafından
Son gorulmeleri gözükmez canım onu da gizli yapmış olabilirler gir o kişiye mesaj yazma bölümüne yukarda çevrimiçi yazacak mi bekle gündüz bak bı bakalım illa çevrimiçi olacaktır olmuyosa bil ki engellemiş boşver üzme kendini
(1,794 puan) tarafından
Normalde açıktı canım hele görümcem hiç çıkmazdı. Üzülmüyorum görüşmemek en iyisi ama çok ayıp yaptıkları. Evlerine yemeğe cagirmislardi eşimle gittik onun yanında hiçbir şey yok gibi davranıyorlar yemek sohpet falan. Sıkıntı varsa azcik dürüst olsunlar bide eşimle konuşurken beni de sorup selam söylüyorlar
(2,323 puan) tarafından
Sinsi iki yüzlü insanlar demek ki bilerek öyle yapıyorlar kendilerinde suç bulunmasın haksız olmasınlar diye sen boşver kendin mesafeni koy eşinle de tartışma bu konular için
(1,794 puan) tarafından
Yok zaten tartismam ama gerekeni yaparım neyi hakediyorlarsa o artık.. teşekkür ederim canim yardımın icin
(2,323 puan) tarafından
Rica ederim canım
-Reklam-
0 oy
tarafından
Numaranıda sılmıs olabılırler engellemısde olabılırler ıkı durumdada proifilide durumuda goremıyosun canm
(1,794 puan) tarafından
Sağol canım çözdüm şimdi engel yemişim şaka gibi
0 oy
(182 puan) tarafından
Ikiside olabilir aslinda telefondan silinincede  fotograf gozukmuyor bunu anlamak icin o kisiye a.b fln yaz gonder eger 2 tik gidiyorsa engellememis demektir canim birde eger bu ne yazarsa yanlis oldu dersin :)
(1,794 puan) tarafından
Birşey yazmam kız iletişim kurmak zorunda kalmayayim engellemisler adiler
0 oy
(395 puan) tarafından
Engellemiş de olabilir seni silmiş de olabilir komşunun telefonuna ekle numarayı vhatsappdam bak resmî görünüyormu görünürse engellemiştir görünmüyorsa iki seçenek de olabilir
(395 puan) tarafından
Eşin kayıtlı olabilir ama
(1,794 puan) tarafından
Eşim kayıtlı zaten kardeşi ve dayilarini niye silsinler uyuzlar
(395 puan) tarafından
Tamam işte silmezler sen hiç numarası kayıtlı olmayan birinden bakarsan numarayı kaydedip profil resmî herkese açık mı diye bakarsın resim var ise seni engellemişlerdir
(395 puan) tarafından
Resim yok ise seni yA silmişlerdir yada engellemişlerdir yani ikisinde olabilir ama bakman lazım
(1,794 puan) tarafından
Valla sinirlendim su an üçünude sildim telden
0 oy
tarafından
Esin telinden bak ne zaman çevrimci oldu kendi telinden gir bak sende çevrimci olursa engellememiş numara silinmiş ,eğer çevrimci görünmez ise engellemiş demek belki de çocuklar yanlışlıkla silmiştir ha bir diğer yöntem ise bi mesaj at iki tik olursa silmemiş olmazsa engellemiş engellemişse attigin mesajda gitmez görmez yani o iletişime geçemez 
(1,794 puan) tarafından
Teşekkür ederim canim
0 oy
(14,079 puan) tarafından
Kesin engellemişler son görülme yoksa 
(1,794 puan) tarafından
Evet yok sildim bende

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 229 göst.
5 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Dln (2,589 puan) tarafından soruldu
0 oy