0 oy
196 göst.
Diğer kategorisinde (3,794 puan) tarafından
Çok sakin bugün burasi . Size bi animi anlatim da gülün . Ben ilk okula basladimda birinci sinif hocamiz cok asabiydi devamli doverdi bizi bende gitmek istemiyodum okula. Bizimkilerde beni zorla götürüyordu. Bi gün gene sabah giyittiler beni hadi okula bakım bizde köyde yasiyoduk babam da is için merkeze iniyordu merkez ve okul zit bizim eve biri asa da biri yukarda kalıyor konum olarak neyse babam beni tuttu okula götürüyor okul göründü yoldan 3 4 dk lik mesafe kaldi dolmuş geldi babam mecbur bincek bana dedi sen doğru okula kaytarmadan dedi he hi deyip postaladim babami gözden kaybolunca dolmuş hoop ben gerisin geriye evin yolunu tuttum . Öğretmen ler merkezden arabaları ile geliyodu müdür un arabasi çıkmasın mi karşıma hoppala aldi beni arabaya doğru okula millet derse gitmiş tabi bomboş bahçe filan müdür odasına geçti doğru sınıfına dedi tmm dedim  hadi bakalım bidaha kaçmaya çalıştım ben okul bahçesinin giriş demir kapısini hademe kapatiyodu baktım açık koskos ciktim eve doğru ben . Okulun hemen yanında teyzem lerin evi beni camdan görmüş yola doğru giderken kesti yolumu dedim karnim agriyo eve git dedi öğretmen hastayim diye yolladi dedim iki de mizmiz iki de ay oy yaptım teyzem aldi evine götürdü aradi bizimkileri doğru hastane ye . :D   ne firildak biseydim ben 

10 Cevaplar

0 oy
(2,545 puan) tarafından
Hahhaha :DD çok iyiymiş ya :Dd
(3,794 puan) tarafından
Birinci sınıfın yarısını gitmedim kiz ben valla kaçarak
(2,545 puan) tarafından
Aaa ne diyorsun :D hakkaten haylazmısın bacım :D
(3,794 puan) tarafından
He valla kiz
-Reklam-
0 oy
tarafından
Dolandirici olabilecek potansiyele sahipsin biliyin demi ahhahahhah
(3,794 puan) tarafından
Bunun sorumlusu öğretmen ama :)kiz günlük dayak mi atılır ya . Çıta vardı elinde ya biz daha çocuğuz sen ogretmezsen biz ne bilelim bi soru soruyordu bilmeyene paat
tarafından
Bizimkide babasi marangoz olanlardan dayak aleti isterdi cita bende once getireni doverdim ahahhaha
(3,794 puan) tarafından
Erkek ti bide gücü kadın gücü gibi hafifde değildi
tarafından
He lan bizimkide yarma gibiydi :)
(3,794 puan) tarafından
Bizimki ufak boylu göbekli birşeydi ay hiç sevmezdim ya. Allah'tan ikinci sene başka öğretmen geldi
0 oy
(470 puan) tarafından
Sendeki de ne sans önüne bı ben çıkmamışim :D
(3,794 puan) tarafından
Sorma kiz ama köy un tek ana yolu vardı
0 oy
(400 puan) tarafından

Kız güldürdün valla :D

(3,794 puan) tarafından
Allah da beni guldursun :)
(400 puan) tarafından
Amin inşallah :)
(3,794 puan) tarafından
Amin amin canım gulmekten geri koymasin Rabbim
0 oy
tarafından

Hahahaha sesli güldüm sonunda kaçmayı başarmışsin ya helal olsun sana :D

(3,794 puan) tarafından
Ilk okulda sadece birinci sınıfta oldu o da o ogretmen yüzünden lisede de arkadaş kurbani oluyodum. Millet kaciyodu beni de kaçırıyorlardi.
tarafından
Aman Allah korusun işte arkadas çok önemli çocuklarımız okula gidiyor arkadaşlarını tek tek soruyorum valla rabbim korusun insallah
(3,794 puan) tarafından
Kiz benimkilerin akli anca okuldan kacmaya yarıyodu . O da şundan çoğu köyden gelmiş oluyodu lisede merkezde tabi. Gezmeye kaciyolardi. Ama evet arkadaş önemli Allah'ım çocuklarımızı korusun
tarafından
O zamanlar yapılan bir çok şey masumdu şimdi ise işin boyutu değişmiş küçücük çocuklar herşeyi biliyorlar
(3,794 puan) tarafından
Öyle valla
0 oy
(4,665 puan) tarafından
Jsjsjsjs benimde çok olmuştur hatırlattın kiz 
(3,794 puan) tarafından
Bahaneyle eskiyi hatirlattim işte kiz
0 oy
(14,079 puan) tarafından

Hahahahaha sende az değilsin ha :D

(3,794 puan) tarafından
Kız hic unutmam liseye yeni basladim anam bi müdür yardımcısı vardı lan bi yakışıklıydi sorma . Sinifa geldi velilerin nosunu almaya  anne baba yada ev teli o zamanlar ev teli de vardi tabi. Sira bana geldi anne baba yada ev hangisini biliyorsan söyle dedi bende sey dediydim. Onlar yerine benim numara olmaz mi  dediydim :D
(14,079 puan) tarafından
Hahahahahaha :)))
(3,794 puan) tarafından
Kiz valla:D
Ama baya yakışıklıydi kiz
0 oy
(3,099 puan) tarafından
Hahahahah Allah iyiligini versin emi kiz:D bends bi anımı anlatayim bari 3. Sinifa gidiyordum sinifta sevdigjm bi cocuk vardi okul cikisi hadi beraber gidelim dedik neyse dedim ben seni evine birakiyim cocukluk iste cocugu evinin onune biraktim sonra ben evin yolunu bulamadim kayboldum gittim birinin evine agliya agliya Allah razi olsun yemek falan hazirladilar bana amcami taniyorlarmis amcam gelmisti almaya sonra bidaha ayni seyi yapmadim
(3,794 puan) tarafından
Kiz sen onu değil o seni bırakacak ti eve :D
(3,099 puan) tarafından
Hahahaha saflik kiz iste seviyoz ya guyaa cocukluk:D
(3,794 puan) tarafından
Ertesi gunde çocuğa deseydin başlatma lan evinden kendin git evine:)
(3,099 puan) tarafından
Ondan sonra zaten o cocukla okuldan cikip eve gitmeye cesaret edemedim gene kaybolurum diye:D
(3,794 puan) tarafından
Almissin dersini e tabi:)))
0 oy
tarafından
Eskinin cambazları :)) 
(3,794 puan) tarafından
Çocukluk varya bulunmaz hazine .
tarafından
Bende yapmıştım ortaokuldaydim rahatsızlığımdan dolayi sürekli tahlil yapılıyordu bir gün hemşire kan alırken hava kaçırmış damara kolum mosmor oldu. Ama ne ağrı var ne bişey gayet iyiyim. Tam da sınav haftasi ders çalışmamistim. Gittim sınıf öğretmenime dedimm tamm dedi diğer öğretmenlerle konuşurum sınavların iki hafta sonra girersin. Ama beni görsen off açıyor kolum açıyor haldeyim. Ta kiiii rapor kısmına kadar annemi okula cagirmis rapor alalım diye. Annemle konuşmuş annem bozuntuya vermemiş. Ama o eve bir girdim Allah seni napsin kız sen nasıl birşey oldun başıma nasol ağlıyor raporu almış. Al git gözüm görmesin seni dedi. Sınavlara iki hafta sonra girdim ama annem o ara demedigini bırakmadı
0 oy
(280 puan) tarafından

Ya ben de yaşadım aynısını. Annem beni okula bırakır arkasını döndüğü gibi kestirmeden ondan önce eve giderdim:D kadın beni kapıda gördüğünde cinnet geçiriyordu artık. Bizim de çok kötü bir öğretmenimiz vardı. Iki sopayı üst üste koyar sıra dayağına çekerdi hergün. Yetmezmiş gibi bizden küçük oğlunu sınıfa getirip bakiciligini yaptırırdı. Ne günlerdi. Çok ağlardım hergün. Ne salakmisim diyorum babama söylesem bir dakika barınamazdı halbu ki o okulda. Coccukluk işte korkuyorsun. 

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 217 göst.
13 Ocak 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Sekerportakali (1,831 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 268 göst.
0 oy
6 cevap 108 göst.
29 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Kubra_87 (421 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 182 göst.
17 Ekim 2023 Aile kategorisinde Casperiye (4,079 puan) tarafından soruldu

378,243 soru

11,320,778 cevap

34,765 kullanıcı

...