0 oy
831 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (32 puan) tarafından

Arkadaşlar siz olsaydınız bu elbisenin altına nasıl ve ne renk bir ayakkabı tercih edersiniz ?

image

28 Cevaplar

0 oy
(689 puan) tarafından
Kirmizi parlak hafuf topuklu 
(32 puan) tarafından
Hamileyim ya topuklu tercih edemiyorum ben :/ sizin önerileriniz bana fikir olacak birazda ☺️
(689 puan) tarafından
Hafif topuklu derken 2 cm 3 cm topuk demek istedim
(32 puan) tarafından
Hmmm peki sandalet tarzı mi yoksa burnu sivri ayakkabı tarzı mi
-Reklam-
0 oy
(3,099 puan) tarafından
Aynı görseldeki tarzda tercih ederdim 
(32 puan) tarafından
Ben denedim de bugün ayağım taraklı ya hiç yakışmadı ya :(
0 oy
(168 puan) tarafından
Siyah tek  bantlı ayakabi 
(32 puan) tarafından
Denedim aslında siyah bugün ama nedense yakışmadı gibi yada benim takıntım var ondandır istiyorum ki renkler birbirleriyle uyum içinde olsun :D
(168 puan) tarafından
Kırmızı rengi de hoş ama göze çok batar
(32 puan) tarafından
Bugün bir kombine rastladım aynı elbise ile kırmızı şal kırmızı çanta ve kırmızı burnu sivri ayakkabı çok hoş duruyordu gibi ama yinede kararsız kaldım
(168 puan) tarafından
Snaa ne yakisirsa onu yal
(32 puan) tarafından
Deneyeyim bakalım :)
0 oy
tarafından
Ay cok tatli kiz elbise mankenin ayağındaki tarzdan bi terlik yada yari kapali hafif topuklu bi ayakkabi mikemmel olur kirmizi patlatir beyazda nayif duru 
(32 puan) tarafından
Teşekkür ederim :) eşim beğendi bana attı bu elbiseyi alalım diye, ayakkabı ve çanta işi de bana kaldi şal zaten kırmızı olacak, kendisi mesleği gereğince işte uzaktaydı izine gelecek üzerimde de adam akıllı bir şey yok bunu atmış 1.2 tane aldım onlar normal alt üst takım altına ne giysem olur da buna bir şey uyduramadim gitti :) hamileyim birde ayaklar biraz şişmiş taraklı da
0 oy
(8 puan) tarafından
Beyaz spor ayakkabi
(32 puan) tarafından
Hmmm :) sizin önerileriniz bana fikir olacak ya ben biraz şık olmasını istiyorum aslında eşim mesleği gereğince uzaktaydı gelecek güzel bir kombin yapayım dedim elbiseyi zaten kendisi beğendi ayakkabı da bana kaldı :)
0 oy
(14,079 puan) tarafından
Beyaz hafif topuklu ayakkabı olabilir 
(32 puan) tarafından
Teşekkür ederim :) peki sandalet tarzı falan mı yoksa burnu sivri olan ayakkabı mı vs vs
0 oy
(1,072 puan) tarafından
Günlük beyaz spor ayakkabı gerisi kötü durar yada beyaz terlik resimdeki gibi topuksuz vs
(32 puan) tarafından
Teşekkür ederim :) ben kırmızı renk düşünüyorum ama çünkü biraz şık olsun istiyorum bu tabi beyaz renk bir ayakkabı ile de olabilir eşim izine gelecek hani sade ve spordan biraz uzaklasayim dedim :)
0 oy
(580 puan) tarafından
Kesinlikle kirmizi topuk boyu size kalmiş
(32 puan) tarafından
Bende şal çanta ve ayakkabıyı aynı renkte almayı düşündüm kırmızı renk yani umarım öyle göze batacak bir şey olmaz kırmızı rengin hastasıyım zaten tenimde beyaz ne bilim hani yakışır diye düşünüyorum  :/
(580 puan) tarafından
Şu an hayal ettim de çok hoş olur. Ben de beyaz tenliyim yakıştırırım kendime. Kırmızı kime yakışmaz :)))
(32 puan) tarafından
Oda doğru esmer beyaz ten fark etmiyor vallahi herkese yakışıyor :D
0 oy
(2,214 puan) tarafından
Beyaz sandelet tarzi olabilir 
(32 puan) tarafından
Hmmmm denemek gerek :) teşekkür ederim
(2,214 puan) tarafından
Yaz olduğu için bu sıcakta ötesini düşünemiyorum
(32 puan) tarafından
Mantıken öyle :)
0 oy
(280 puan) tarafından
Beyaz spor ayakkabı da çok güzel durur bence. 
(32 puan) tarafından
Biraz daha şık bir şeyde önerir misin :) eşim izine gelecek malum biraz spordan sadelikten uzaklasayim dedim
(280 puan) tarafından
Spor giymezsem babet giyerdim. Malum topuklu giyemiyorum. Sandalet gibi açık ayakkabı terlik de giymeyi sevmiyorum canım. :))
(32 puan) tarafından
Bende ayağım tarakli olduğu için çok fazla açık ayakkabı giymeyi sevmiyorum :) genel babet tarza bakmaya çalışıyorum
0 oy
(280 puan) tarafından

image

bak canım böyle bir şey bahsettigim
(32 puan) tarafından
Evet bunlar benim ayağıma yakışıyor aslında bunun kırmızına bakayım olmazsa renk olarak teşekkür ederim :)
(280 puan) tarafından
Rica ederim:))
0 oy
(762 puan) tarafından
Ben terlik tercih ederdim 
(32 puan) tarafından
Nasıl bir terlik :)
0 oy
(3,681 puan) tarafından
Hamileymissin canım kırmızı şık bir babet kırmızı şal ile kombin edebilirsin
(32 puan) tarafından
Teşekkür ederim benimde fikrim bu yönde ama bakalım umarım yakışır ayağımda taraklı ya bu konuda muzdaripim :)
(3,681 puan) tarafından
Babet güzel olur öyle ayak modellerinde canım kibar gözükür açık ayakkabı olmaz
(32 puan) tarafından
Evet bende genellikle babet tarzı bakıyorum :) umarım güzel bir tane ayarlabilirim adam gelmeden :D
(3,681 puan) tarafından
İnsaAllah canimm :)
0 oy
(6,047 puan) tarafından
Beyaz konvers ama uzun değil kısa konvers
(32 puan) tarafından
Çok spor durmaz mi sence :/ biraz şık öneri olsa eşim isine gelecek ya spor ve sadelikten biraz kaçmak istiyorum o şık giyinmeyi ve giyinmemi ister normalde ben spor takılan biriyim de işte eş rica edince bu konuda kiramiyorum
(6,047 puan) tarafından
İyide elbise fazlasıyla günlük ve spor. Fotoğraftaki gibi bir ayakkabı da giysen yine spor olacaksin
(6,047 puan) tarafından
Farklı bir elbise dusunebilirsin
(32 puan) tarafından
Bugün bir kombin gördüm işte aklım onda kaldı yinede fikir almak istedim aynı elbise ve onkadsr sık hale getirmiş ki kombinleyen kişi altında topuklu kırmızı bir ayakkabı omzunda kırmızı bir canta ve şal da kırmızı gayet şık olmuştu elbise çok hoşuma gitti açıkçası bunu kombinlemeye çalışacağım :)
0 oy
(39 puan) tarafından
Cok güzelmiş ya bayıldım mankenin ustundekınlerı al bence
(32 puan) tarafından
Kombin şekilde olsa alırdım da maalesef ayrı ayrı almam gerekecek :)
0 oy
(762 puan) tarafından

image

şu tarz olabılır mesela 
(32 puan) tarafından
Arkada bilek kısmı çok açıkta kalıyor ya denedim de bugün ayrıca mankenin üzerinde biraz daha uzun durmuş benim üzerimde biraz bileğin üstünde durdu aslında bileğimi de kapatacak bir şey olması gerek :)
0 oy
tarafından

tabikide terlik beyaz:)

(32 puan) tarafından
Peki :) teşekkür ederim
0 oy
(550 puan) tarafından
Beyaz babet

Kirmizi şal

Beyaz canta
(32 puan) tarafından
Diyorsun :) peki bu şekilde bir kombin yapmaya çalışayım bakayım teşekkür ederim :)
0 oy
(3,147 puan) tarafından

image

image

bu ayakkabılardan birini seçerdim canım 

(32 puan) tarafından
Evet çok güzeller ama gebelikten dolayı topuklu giyemiyorum :( gördüm yoksa bunları
(3,147 puan) tarafından
Çok topuklu değiller kız eğer bulabilirsen bunların babet olanında çok güzel olur
(32 puan) tarafından
Tamamdır teşekkür ederim :) şu kırmızıya yakın topuksuz bir şey buldum bakalım
0 oy
tarafından
Hamileymiş sin beyaz kısa konvers öneririm canım 
(32 puan) tarafından
Sık bir şey önerir misin düz taban olacak şekilde :) yani aslında çok spor dursun istemiyorum teşekkür ederim ayrıca fikriniz için :)

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 340 göst.
8 Haziran 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 227 göst.
29 Temmuz 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 672 göst.
12 Nisan 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde & efulimmmm & (6,166 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 393 göst.
14 Ekim 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,469 soru

11,359,618 cevap

34,836 kullanıcı

...