0 oy
305 göst.
Diğer kategorisinde (16 puan) tarafından
Yaa acaba sorun bendemi bilmiyorum cok sorguluyorum kendimi iticimi geliyorum  yoksa baskın karakter degilim biraz ondanmı cocukluk  arkadaslarım var gün yaptık ama hic yokmusum gibi davranıyolar gibi hissediyorum kimi zaman bu normal mi ben mi anarmalim nasıl arkadas bulabilirim bir dost diyebilicegim insanı bilmiyorum ...

7 Cevaplar

+1 oy
(3,419 puan) tarafından
Boş ver canm nerde çokluk orda b.okluk derler
-Reklam-
0 oy
(2,323 puan) tarafından
Bazen oluyor öyle zaten insanın bir iki dostu olur belli olmaz kimlerle taniscan etcen 
0 oy
(16 puan) tarafından
Karşındaki insan sana nasıl davranıyorsa sende öyle yaklaş canım fazla iyi niyetli olmak yaramıyor çünkü mesafeli ol ve ulaşılmaz o zaman daha kıymetli değerli olursun
0 oy
tarafından
Dostluk zamanla olur. Birşeyler paylaştıkça. Arkadaş ooooo elini sallasan ellisi 
0 oy
(308 puan) tarafından
Gel kız ben sana arkadas olurum :) benimde taa ilk okuldan arkadaslarım var hepsi neredeyse 15 16 senelik :D yeni biriyle tanışamama sorunsalım var :) 
(16 puan) tarafından
Ahh canım benimm bunu demen bile yeter benimkilerde òle cok eski arkadasız hepimiz ama yok gibi sayıyolar ya insanı zoruma gidiyo
0 oy
tarafından
Benimde hiç arkadaşım yok ama ailem biraz baskıcı 
0 oy
(3,148 puan) tarafından
Benimde yok tüm arkadaşlarım bekar fingir fingir geziyorlar en benim çocuk var nası yetişcem bir de hepsi memlekette ben gurbette arkadaşım yok demek bile çok gelir 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 134 göst.
6 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Sehergenc (866 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 67 göst.
0 oy
25 cevap 579 göst.
2 Mayıs 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde Berfinnn (237 puan) tarafından soruldu

379,206 soru

11,351,497 cevap

34,822 kullanıcı

...