0 oy
606 göst.
Kültür-Sanat kategorisinde (534 puan) tarafından

Yada yapan var mı aranızda çok merak ettim . Bana gereksiz masraf gereksiz bi davet gibi geliyor . Sizin düşünceleriniz nedir merak ediyooorum :ermm: 

https://images.app.goo.gl/b5zQv7489wmcdoUR9 ahajshjsj bunu görünce aklıma geldi 

35 Cevaplar

0 oy
(568 puan) tarafından
O parayı smalı bi bebeğe bağışlamayı daha mantıklı buluyorum. Cinsiyet partisi çok ergence geliyor bana. 
(534 puan) tarafından
Kesinlikle o kadar organizasyona paralar yatırılıyo nerden baksan bini bulur
-Reklam-
0 oy
(4,430 puan) tarafından
Boşuna eziyet yavrum bence millete na bakiyon sen tek dertleri gezmek tozmak parti yemeği yapan ayrı evi temizleyen ayrı çocuğa desen iki üç dadı e ne kaliyo onkara suslenelelim onu yapalım bunu yapalım;))
(534 puan) tarafından
O kadar haklisin ki :DdD
(4,430 puan) tarafından
Valla istemesemde öyleyim biz yapmaya kalkınca peşimizde çocuk evi doyur hazırlık yap geleni agirla gideni ugurla e bitti hadi bı temizlik.  Sonuç pert :D
0 oy
(2,581 puan) tarafından
Ben yapmadım ama ikinci çocukta yaparım heralde eşim bı ara görmüş bak millet ne sürprizle heyecan kata kata söylüyor ben telefonda söylemiştim eşim ister bende yaparım heralde
(534 puan) tarafından
Benim eşim yapalım desem dalga geçer benimle heralde :DdD
(2,581 puan) tarafından
Benim eşim sever öyle şeyleri ikinci çocukta yapmazsam söylenir der hani sürprizin ki ilk cocukta öyle şeylere pek denk gelmedim der durur bak millet neler yapıyor bana alf atiyor
0 oy
(7,098 puan) tarafından
Bencede gereksiz ama illa bir anı kalsin isteniyor sa aile arasında küçük bisiy yapılabilir 
(534 puan) tarafından
Aynen bence de ben de öyle düşünüyorum
0 oy
(2,321 puan) tarafından
Yok yapmadım :)
0 oy
(476 puan) tarafından
Çok istedim yapmayı ama son dakika cinsiyeti eşime ağzımdan kaçırınca boşverdim bende. Zaten oyle videolardaki gibi yapmıycaktım ailler olacakti sadece toplasan 10 kisi anca normal misafir agırlar gibi kek kurabiye falan koyacaktım ekstra sadece cinsiyet balonu olacaktı ama işte eşime söyleyince boşverdim yapmadım :)
(534 puan) tarafından
Ahaha tüh yaa kısmet olmamış desene:)))
(476 puan) tarafından
Sorma 2. çocuğu da düşünmüyorum :D birde cocuğumun sanssızlığı pandemi de ne mevlüt ne diş buğdayı hiç bişey yapamadık insallah 1. Yaş doğum gunü olur :)
(534 puan) tarafından
Ayyy inşallah biz de öyle mevlüt falan yapamadık evde annem geldi okuduk öyle kendimiz
(476 puan) tarafından
Bu pandemi herşeye engel valla
0 oy
(10,877 puan) tarafından
Covid olmasaydı yapardım gebeyken. Neden amac birlik olmak görüşmek olurdu yoksa kimene bebegimi ne olacagından. Ama covid doneminde mevlut bile yapmadım
(534 puan) tarafından
Öyle canım ya covidden ne yapabildik ki zaten . Saygı duyarım yapmak istersen insallah bi sonraki bebeğinde yaparsın:)))) ama gereksiz para saçıyorlar yavrum ya ona anlam veremiyorum hani gerekli bişey olarak görmüyom
(10,877 puan) tarafından
Yok kız ne bebegi daha=D 1ö de oyle birsey yoktu. 2. De de covid vardı. Aslında yapmak istemiştim ama oyle gördügüne gibi degil yani. Otele tatile gidecektik. Bir balon alalım yemekten sonra cafede yapalım demiştim. Ama sonra vazgeçtim vazgectim
(534 puan) tarafından
Sağlık olsun canım nasip diyelim :Dd
0 oy
(174 puan) tarafından

Bende yaptımmm heyecanlıydı ama Kendim organize etmedim uğraşmazdım onla sanırım. Gittiğim doktor kliniği nin öyle bir sürprizi vardı birkaç es dost çağırdım öyle oldu :D

(534 puan) tarafından
Sen uğraşmadıysan masraf yapmadıysan ne güzel olmuş :))
0 oy
tarafından
Saçmalığın daniskası bence

Imkanim olsada yapmam ne gereksiz 
(534 puan) tarafından
Öyle canım ya
0 oy
(731 puan) tarafından
Çok gereksiz bir harcama bu partiyi parası çok olupta neye harcıyacağını şaşıran aileler ben o partiye vereceğim parayla bebeğime değişik değişik birsürü ciciler alırım lazım olacak çok ihtiyac var aman kalsın partisi :) 
(534 puan) tarafından
Doğru dedin valla kuzum
(731 puan) tarafından
Para harcicak daha gerekçeli şeyler var eksik hiç bitmez şimdi ki bebeklerin döneminde neler neler var anneye bebeğe yardımcı olacak faydalı şeyler
(534 puan) tarafından
Aynen öyle zaten masrafı bitmiyo ki çocuğun her gün bişey çıkıyo
(731 puan) tarafından
En basiti 1 ay giydiği diğer ay olmuyor
0 oy
tarafından
Edeben uygun bulmadigim için yapmıyorum. Ben karnım belli olmadan söylemedim eşim hariç kimseye 
0 oy
tarafından
Bence gereksiz ya ilk bebeğim olacak cinsiyet balonu patlat dediler aman şuralar hep kirlenir ne gerek zaten doğru düzgün p*pomu çekip iş yapamıyorum hamile olduktan sonra dedim :))) 
(534 puan) tarafından
Ahahahah zor ya birsürü uğraş
0 oy
(1,850 puan) tarafından
Bu pahalılık ta çok gereksiz bence 

O partiye harcayacağım parayı çocuğum için harcarim.nasi olsa kimseyi memnun etmek mümkün değil gereksiz bence
(534 puan) tarafından
Aynen bi kulp bulurlar yapınca da yok kısır olmuş mu hiç yok pasta bayattı:Dd

İlgili sorular

0 oy
23 cevap 284 göst.
0 oy
3 cevap 143 göst.
8 Ocak 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde busey_578 (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 136 göst.
10 Eylül 2021 Aile kategorisinde Biranne42 (18 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 332 göst.

379,412 soru

11,357,022 cevap

34,833 kullanıcı

...