0 oy
601 göst.
Kültür-Sanat kategorisinde (534 puan) tarafından

Yada yapan var mı aranızda çok merak ettim . Bana gereksiz masraf gereksiz bi davet gibi geliyor . Sizin düşünceleriniz nedir merak ediyooorum :ermm: 

https://images.app.goo.gl/b5zQv7489wmcdoUR9 ahajshjsj bunu görünce aklıma geldi 

35 Cevaplar

+5 oy
(3,720 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Bunlar zengin insan işi bacım karıların derdi yok :D çocuklara bakıcı bakıyor evi yardımcı temizliyor karılar da boşluktan bunlarla uğraşıyor :D
(141 puan) tarafından
aynen oyle o balondan fickiran tuyler ne olcak ev batack uyy gelenme toza tuye pise isim gucum yok snki :D
(3,720 puan) tarafından
Valla bilmiyorum canım zengin olsam bende yapardım belki büyük konuşmak istemiyorum :D ben utanıyorum öyle şeylerden bizim ailede biraz hassas bu konuda :D
(3,720 puan) tarafından
Yaaa demi biz öyle şeyler yapmadan önce aayyy kim temizlicek diye düşünüyoruz ruhumuz fakir :D :D
(534 puan) tarafından
Ahaha aynen uğraşmaya deymez
(141 puan) tarafından
hahahajsjsjssj:D
-Reklam-
+3 oy
tarafından
Bu dönemde sosyal medya ve özentilik olmasaydı insanlar foto bile çekmezdi yaptığımız hemen hersey sosyal medyaya atılmak için değil mi 
(534 puan) tarafından
O kadar haklisin ki biraz da o sebep oluyo heralde akim başlıyo hurraaaa olan olmayan herkes yapıyo kız benim bi tanıdığım var borç batağında yüzüyo inat etti de yaptı partiyi bide kafede yaptılar birsürü masraf sonra boy boy videolar fotolar nerden baksan 1000 tutmuştur masraflar ama bize borcu var onu hala vermedi shdkdjdk
+2 oy
tarafından
Yeni nesil analar napcanı şaşırdı artık yakında çocuk yapmaya karar verdik partiside yaparlar :) 
(25,224 puan) tarafından
Önörmöyörlörrrrr
(534 puan) tarafından
Ahajahahah çocuk yaparken de gelir mi bi parti yakında :Dd
tarafından
Gelir gelir merak etme :)
(1,022 puan) tarafından
Kız turkiyede mi olmuştu hatrlamiyorm geredek icin parti yapmışlardı:))
(534 puan) tarafından
Aboooo ben duymadım onu
+1 oy
tarafından
Gereksiz kesinlikle 
+1 oy
tarafından

Saçma ve gereksiz buluyorum.

+1 oy
tarafından
Fazlasıyla gereksiz 
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Saçmalığın daniskası olarak buluyorum :D 
(534 puan) tarafından
Doktorlar da katılmış bu akıma muayenehane lerde cinsiyeti söylerken balon patlatıyolar
0 oy
tarafından
Ben yaptım çokda güzeldi 
(534 puan) tarafından
Güzel olmuştur eminim kuşum:)) hevesin varmış yapmışsın benim hiç yok ya
tarafından
Zevkli oluyor kuzum hani para harcaman gerek yok bi balon alıp eşinle yapsam bile güzel oluyor aklımda yoktu komşum yapalım mı sana dedi tamam dedim o hazırladı masayı fln
(534 puan) tarafından
Nasip olur mu böyle bi komşu :Dd
tarafından
Kolay kolay nasip olmuyor ya işte:D taşındım bi kaç sokak ötede bağı koparmadık
(534 puan) tarafından
Helal olsun beee:D
0 oy
(141 puan) tarafından
canm bnce gosteris olarak eglence olarak yapilan bise maddi durumu guzl olanlar yapiyo şaşayı gosterisi sevenler tabiki genel konusmuyorm kimide oyle sadece kendi arasnda etkinlik olsn diye esiyle bi balon batlatablr videoya alrsn hatra olur bn kizimda yapmadm ikinci gebeligim yapmayi pek dusunmuyorm kisiye gore degisir
(534 puan) tarafından
Aynen öyle tatlım fikirler görüşler farklı olabilir
(141 puan) tarafından
aynen oyle canım ❤
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Ben yaptım ama oğlumun dogum gününde sadece cinsiyet konfetisi patlattık yani cinsiyet partisi için bi mada falan hazirlamadim dışarıdan kimseyi cagirmadim sadece oğlumun dogum günü için annemler ve ablamlar gelmişti o sırada da kızımı öğrendik 
(534 puan) tarafından
Eğlence amaçlı yani .. yapılabilir öyle ama bazıları abartıyo ya masaydı mavi pembe pastaydı falan gereksiz masraf gibi geliyo bana
(9,626 puan) tarafından
Aynen canim eğlence amaçlı yani öyle şatafatlı bise değildi normal dogum günü masasiydi ek olarak bi konfeti patlattık o attığın video gibi bise değildi yani:)
(534 puan) tarafından
Ya ben onu gereksiz buluyorum zaten küçük şeyler belki yapılır da kuzuş bu tarz olanlar fazla
(9,626 puan) tarafından
Aynen o tarzlara bende karşıyım cok aşırı masraf oluyo hele bi tane dubai de yapılan varya adam gökdelenle ışık gösterisi yaptırdı 500 bin dolaramiydi neydi:)))
(534 puan) tarafından
Ya var israf başka bişey değil ne gerek var yani o kadar abartıya anlamıyorum ki parayı çok bulunca ne yapcaklarını şaşırmışlar :Dd
0 oy
tarafından
Tercih meselesi isteyen yapabilir :)
(534 puan) tarafından
Tabiki
tarafından
Saol deroşum❤️
0 oy
(253 puan) tarafından
Ay cinsiyet partisi yok 6 aylık kınasi hep saçmalık gerek yok bence
(534 puan) tarafından
Bence de ;-)
0 oy
tarafından
Yapan cok akrabam var ama ben saçmalık olarak görüyorum☺️
(534 puan) tarafından
Eğleniyorlar demek ki büyük parti yapanlar da ama biraz şey geliyo bana moda oldu hadi biz de yapalım mantığı yapmak için yapıyolar gibi..
tarafından
Aynen öyle cnm ☺️ ama gereksiz bence
0 oy
(5,132 puan) tarafından
Boş iş. Çocuk sağlıklı dünyaya gelsin dua etmek lazım 

Ne bileyim heves edenler yapıyor  herkesin kendi tercihi 
(534 puan) tarafından
Aynen öyle canım
0 oy
tarafından
Aşırı saçma buluyorum. Bir şeyi bağıra bağıra duyurup göstermeye çok karşıyım ben yaa
0 oy
(119,086 puan) tarafından
puuhahah kutu kadina gecirdi ☺ yok bee ben ssvmem oyme seyleri
(534 puan) tarafından
Efsane değil mi ama ahajajsh
(119,086 puan) tarafından
muhtesemdi yaa
0 oy
(14,079 puan) tarafından
Bana da gereksiz geliyor 
0 oy
(1,022 puan) tarafından
Bence de geresiz sonucta kizda olsa erkekte olsa Allah'ın verdigine razıyız saglik olsun yeter ki... balon patlatıp pembeye yada maviye sevinmek gereksiz kalıyor..
(534 puan) tarafından
Tabiki haklısın
0 oy
(4,067 puan) tarafından
Yapmadm gerekte duymadım onn yerine pembe Bi balon aldık eşimle elimizde tutup fto çektk hatra kalsın dye hepsi bu kmse faln yoktu yanmzda 
(534 puan) tarafından
Misss:))  biz de öyle yaptık mavi balon ultrason fotoğrafı öyle bi fotoğrafımız var
0 oy
(594 puan) tarafından
Ben yapmayı düşünmüyordum şahsen ama eltim yapmak istedi bize ama sonradan çok güzel bi anı olarak kaldı yani illede olsun değil çok gerekli bısey değil ama güzel anı kalıyor :) 
(594 puan) tarafından
Hahah ilk kızımda eltim yaptı ikinci kızımda da biz onlara supriz yaptık yani öyle balonlu pastali felan değilde 30 tane minik kağıt katladım sadece 1 tanesine cinsiyeti yazdım gerisine komik sözler gülücük felan yaptım ikinciyi de öyle oyunla öğrendik aile arasında güzel anı kaldı buda :))
(534 puan) tarafından
Aaa çok mantıklı kız güzelmiş bunu yapardım ben bilseydim arkadaşlarla yapılabilcek bişey aslında
(594 puan) tarafından
Evet eğlenceli oldu bidaha beben olursa fikir olsun :))
(534 puan) tarafından
Allah olmayana versin kuşuuuum:DdD
(594 puan) tarafından
Amiiiinnn Allah herkesin gönlüne göre versin :)))

İlgili sorular

0 oy
23 cevap 283 göst.
0 oy
3 cevap 143 göst.
8 Ocak 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde busey_578 (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 136 göst.
10 Eylül 2021 Aile kategorisinde Biranne42 (18 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 330 göst.

378,094 soru

11,316,760 cevap

34,761 kullanıcı

...