0 oy
341 göst.
Aile kategorisinde (1,238 puan) tarafından
Üst komsum var vurdum duymazin teki korona belirtileri var öksürük ateş eklem ağrısı vs msj atmış böyle böyle 1 haftadır böyleyim dedim neden gidip test vermiyorsun yok çocuklar okula gidecek kim götürüp getirecek zaten çocuklar taşıyıcı hade onlar da çıksa herkese bulaşacak dedim sen hergun merkete parka gidiyorsun korkmuyorsun demi başkasına bulaşır diye yok ben evde izole ediyorum kendimi ama çocukları her dakka aşağıda gidip geliyolar test vermiş akşam sabah pozitif allahım belasi kapiya gelip limon istemişti 2 gün önce yaw madem supeleniyorsun gidip neden başta test vermiyosun

14 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kapanma yakında gelir bu gidişle. Düşüncesiz. Oğlum okuma gidiyor vallahi korkuyorum böyle insanlar oldukça.
(1,238 puan) tarafından
Allahım yaa deli oldum Manyak kari
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kul hakkına giriyorlar bunlar 
(1,238 puan) tarafından
Düşüncesiz bildiğiniz ya her konuda boule çocuğu nerdeyse ölecekti zorla yolladık hastaneye apantisi patlamış çocuğun Manyak kârı
0 oy
tarafından

Kafalarında bı sorun var bunların kesin. Bunlar bilgileri yüzünden kızımı okula göndermeye korkuyorum.

Hasta olur söylemezler diye. 
(1,238 puan) tarafından
Aynen bide uyariyo başka kimse bilmesin diyo
tarafından
Ben senin yerinde olsam söylerdim.
(1,238 puan) tarafından
Tabiki uyaracam binadakileri
0 oy
(2,321 puan) tarafından
Böylesinin ağzının üstüne kürekle vuracaksın
(1,238 puan) tarafından
Ne küreği sopayla vuracaksın
0 oy
(2,462 puan) tarafından
Şikayet edin. HES uygulamasında ihbar var :) geziyorlar sürekli diye. Nasıl vicdan ya biri ölse onun yüzünden.. 
(1,238 puan) tarafından
Düşüncesiz dedim şikayet edecem diye gece gidip test verdi korkuttum bayya
(2,462 puan) tarafından
Biz korona olduk evden adım atmadık dışarı telefon dan polis arıyor mesaj geliyor telefon dışarı çıkmış gözüküyor. Boş yere para cezası yazcaklardı:) böyleleri bulmuş bak yolunu. Allah akıl versin
(1,238 puan) tarafından
Işte her allahın günü de parkta markette
0 oy
(16,504 puan) tarafından
Düşüncesizler

Kimseyi düşünmüyorlar bencıller
(1,238 puan) tarafından
Evde izole oluyomus çok bilmiş
0 oy
(375 puan) tarafından
Buyuk kul hakkı.  Hem de cok buyuk..birilerine bulastiracak allah korusun o kisi olse nasil kalkacak bu vicdan azabinin altindan. Gerci bunu düşünen bi insan olsa zaten boyle davranmaz. Allah bildiği gibi yapsın 
(1,238 puan) tarafından
Şikâyet edecem seni dedim gidip vermiş test
(375 puan) tarafından
Iyi demissin. Hala dışarda görürsen de kesinlikle şikâyet et
(1,238 puan) tarafından
Dedim zaten çocuklarını okula gönderme diye de ekledim
0 oy
(504 puan) tarafından
Allah'ım akıl versin bunlara ya ne manyak insanlar var hiç düşünmüyor aynısını başkası yapsa kıyameti koparirlar bize bulaşır diye nefis iste
(1,238 puan) tarafından
Yanı her konuda boule kendi çocuğu hastalanir agirlasmadan götürmez doktora
(504 puan) tarafından
Vicdani yokmuş desene
0 oy
(597 puan) tarafından
Vallaha uvey gorumcemi ozden daha cok severim Allah bilio ama kadin olumden donmus bize bisey soylememis ayni arabada doger gorumceme gittik. Kadin herkeze korona bulastirdi. Yok ben korona degilim dedi ama etrafda baska hasta yoktu ilk o bulasitrdi yegenine sonra hepimiz tek tek hasta olduk... Cahillikbaska bise degil... 
(1,238 puan) tarafından
Hade büyüleri geçtim de bu çocuklara bebeklere yazik deil mi
(597 puan) tarafından
Iste... Aha esimde simdi cok zor atlatio ben idare ediom biraz toplandim sukur ama inanki bebekler cocuklar Allahim cok zordu. Oglumu inleyerek gordum ya Allah hic bir anneyi oyle caresiz koymasim
(1,238 puan) tarafından
Amin amin rabbim şifa versin inşallah eşinize de vallahi bu cahil düşüncesiz insanlar yüzünden kaç kişi geçiriyor bu hastalığı
(597 puan) tarafından
Gercekden illet biseymis cnm. Hele terliosun ya aninda tansionun dusuyor inankinefes alamiosun gozun karario. Hele sicak dus almak olmekden beter bayilcan saniosun. Rabbim yasatmasin kimseye
(1,238 puan) tarafından
Amin amin inşallah canim
0 oy
tarafından
İnşallah yasaklar gelir inşallah 
(1,238 puan) tarafından
Inşallah canım
0 oy
(2,244 puan) tarafından
Büyük vebale giriyor kul hakkına giriyorlar ama anlamıyorlar işte 

Bizde termal köye gitmiştik büyük kızım havuza girmek istedi kadın erkek ayrı olan termal yeri tamam dedim gittik Küçük kizimida çocuk havuzuna koydum bir kadın vardı kızı bir yaşında benim kızımda 14 aylık ben kızıma havuz bezi takıp koydum baktım bebeğinin üstü açıldi altında hiç bir şey yok külot bile yok ben bakınca da ay unuttum takmayı dedi bende hemen kapıda resepsiyon var ordan alabilirsiniz dedim bana ne derse beğenirsiniz ay yok zaten 4 saattir içindeyiz çıkacağız dedi ben şok oldum o bebek yani oraya herşeyini yapmıştır  ben kızımı hemen çıkardım ama çıkarana kadar oldu olan o gün döndük evimize ertesi gün ateşlendi vücudunda döküntüler oldu doktora götürdüm el ayak ağız hastalığı olmuş dedi doktor hatta post açmıştım burda doktorda havuz suyundan olabilir başka bebeklerin idrarından daha çok bulaşir dedi şimdi o kadın benim kızımın vebaline girdi bile bile ne acılar çekti kızım Allah kimseyi böyle sorumsuz etmesin
(1,238 puan) tarafından
Postunu görmedim kuzum bidakine çok dikat et çocuk sonuçta bizden daha çabuk hasta oluyolar
(2,244 puan) tarafından
Ya neden görünmüyor acaba bir arkadaşta dedi ben görüyorum
(2,244 puan) tarafından
Şimdi bir daha bakarmisin sana zahmet
(1,238 puan) tarafından
Gördüm kuzum şimdi kötü olmuş yaaa
(2,244 puan) tarafından
Sağolasın
0 oy
(775 puan) tarafından
Eskiden de insanlar hastalanırdı gidip sorardık geçmiş olsun derdik bi ihtiyacın var mı falan şimdi vay halimize post sahibine değil bu sözüm insanlar olarak tümümüz böyleyiz
(1,238 puan) tarafından
Evet malesef normal bi hastalık olsa hep gider sorarız ama bu böyle bsy deil
(775 puan) tarafından
Aslında çok abartılan bi hastalık ben zamanla bunu kavradım 2 yıldır hiç grip bile olmadım gezdik işe gittik parka gittik okula gittik oğlum fizik tedavi için hastanelere gitti vs. Eğer çok bulaşıcı olsaydı bizi bulurdu diyorum
(1,238 puan) tarafından
Onu bilemeyiz kuzum bende aynı şekilde heryere giderim gelirim tabi maskem hep ağzımda olur henüz ben ve eşim.gecirmedik yinede dikatli olmakta fayda var
(775 puan) tarafından
Rabbim korusun diyorum nne aşı oldum ne geçirdim bir an evvel bitmesini diliyoruz
0 oy
tarafından

Benim komşum covid o olmuştu ailece, birde herkesten saklıyorlardi , sonra sağlık ekipleri kapıya geldi öyle öğrendik.

Komsumun oğlu covid olduğu halde çıkıp gidiyordu, baktım olmadi ,polisi aradım şikayet ettim, polis eve gelince cocukda dugundeydi , bir güzel ceza yazdılar ,sonra yerine oturdular

(1,238 puan) tarafından
Komşumunda çocukları hep dışarda malesef
tarafından
Eğer karantinadaysalar ve çıkıyorlarsa şikayet et
(1,238 puan) tarafından
Canım 1 haftadır olmuş daha dün gece test verdi
0 oy
(731 puan) tarafından
Tamamen düşüncesizlik madem belirtin var neden çocuklarına kendine test yaptırıp izole olmuyor sun karantina almamak için aslında bulaştığını biliyor lar keşke şikayet etseydin en başta inşlh sana temas edip bulaşmadı ben abim coviddi temas ettim belki bulaştı diğe evden adım bile atmedim hiç bir belirtim yokken pozitif çıktı şok oldum tamamen insanların günahına giriyor benciller 
(1,238 puan) tarafından
Dediğim gibi 2 gün önce gelip limon istedi ve bana dün akşam belirtilerim var diye bahsetti 1 haftadir böyleymiş git test verdim şikayet edicem dedim gidip vermiş bu sabah da pozitif
(731 puan) tarafından
Eline filan dokunmadın inşlh allah korusun umarım sana da bulaşmadı
(1,238 puan) tarafından
Valla verdim limoni artık değdi ki değmedi mi belirmiyorum
(731 puan) tarafından
Sende limonlu ılık su iç ne olur ne olmaz
(1,238 puan) tarafından
Aynen kekik falan kaynatıp içtim bugün

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 350 göst.
2 Ağustos 2020 Aile kategorisinde busraerpolat (327 puan) tarafından soruldu