0 oy
157 göst.
Diğer kategorisinde (33 puan) tarafından
Merhaba arkadaslar benim hikayemi önceki postlarimdan bilen biliyor. Hamileyken bebegime spina bfida ve hidrosefali teshisi konuldu doğum yaptım aynen denilen gibi doğdu 49 gun yogun bakımda kaldı ve sonra malesef bebegim melek oldu vefat etti. Ben simdi yeni bir gebelik düşünüyorum genetik test yaptirdik eşimle birlikte test sonucumuz temiz çıktı ama doktor bu testlerle bidahaki çocuğunuzda bu hastalik olurmu onu belirleyemeyiz dedi ve bende korkuyorum açıkçası size sorum şuki ilk çocuğu spina bfida ve hidrosefalili olan arkadaslarin ikinci çocuğundada aynı teshis konuldumu onu öğrenmek istiyorum şimdiden teşekkür ederim 

3 Cevaplar

0 oy
(12,852 puan) tarafından
Folik asit değerin nasıl canım bunun da çok etkisi oluyor diye bı yazı okumuştum 

Allah'ım sabır versin inşallah sağlıklı bir şekilde bebeğinin alırsın kucağına 
-Reklam-
0 oy
(775 puan) tarafından
Canımm diye sarılasım geldi benim ilk çocuğum öyle şuan 15 yaşında sizinkinin durumu demekki ağır olanlardanmış Rabbim cennette kavuşmayı nasip etsin Sabırlar versin eşinle sana 

Şimdi asıl konuya gelecek olursak ben 2. Ye hamile kalmadan önce kan değerlerime baktırdım folik asit kullandım hamilelik öncesi 2. Ve 3. Çocuklarım gayet sağlıklı lar Hamd olsun 
0 oy
(20 puan) tarafından
merhaba sizi hatırladım öncelikle Rabbim sabırlar versin tekrar yaşatmasın böyle acı.evet benim ilk çocuğum spina bifidalı şuan 11 yaşında yaşıyo çok şükür bu sipina bifida ile doğan tüm bebekler yaşamaz anlamına gelmiyo kesinlikle üzülmeyn.ve şimdi 4 tane oldu çocuklarım 1. hariç hepsi gayet sağlıklı elhamdülillah içini ferah tut ama gebelık düşünüyorsan 3 ay önce folik asite başla gebeliğin 3. ayına kadar devam et mutlaka 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 590 göst.
18 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Hilaltmz (72 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 248 göst.
1 Temmuz 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kuzucuklarin annesi (2,585 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 147 göst.
23 Mart 2021 Aile kategorisinde Senbihterziyagilsin (142 puan) tarafından soruldu
+1 oy
9 cevap 394 göst.
24 Ocak 2020 Aile kategorisinde Kurgucubiri (9,651 puan) tarafından soruldu

378,093 soru

11,316,909 cevap

34,762 kullanıcı

...