0 oy
624 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Eski postlarimdan bilmeyen varsa okuyabilir meseleyi. 

Kaynanam kaynimi aramış durumu kendi tarafinca anlatmış. 

Tartışırken oğluna birşey ogretememissin dedim yeni evliyken eşimde anneme demişti . Ve çok ağlayıp üzülmüştüm.  Babasız büyüdüm ve anneme hiç laf getirtmedim namusuma bile kimse laf etmedi. Annem bu sözü duyupta gözümün içine üzülerek bakması beni yıkmıştı. Babasiz buyuyenler anlayacaktır ne demek istediğimi. Okadar başımız dik iken eşimin anneme birşey ogretememissin kızına demesini halen unutamıyorum. Benim annem hem anne hem babaydi. Eşim bunu anlayack kapasitede bir insan değil. Yaşasa bile anlamaz. 

Ben kendi eşim için söyledim bu sözü ogluna ogretememissin birşey dedim. Kaynanam kaynimi arayıp Funda dedi ki bebelerine birşey ogretememissin . Kaynimda demis ki yengem benide mi beğenmiyor benim neyimi biliyorda konuşuyor demiş. Oğluyla aramı bozduğu yetmediği gibi yalanlarla bu sefer kaynimla bozmaya çalışıyor. Ki eşimle ilgili kaynanamın arkamdan konuşmalarıyla ilgili tartıştım. Kaynima niye laf söyleyim arkasından? Birde telefonda kaynanam bunlari kaynima anlatirken eşimde oradaymış. Birde bana ben değiştim biz haksiziz artık herşey başka olacak diyordu. Annesini niye susturmamis anne Funda böyle demedi kii abartarak konuşma eşim bana söyledi bu lafı kardeşimi karistirmadi niye diyemedi ? Lanet olsun onun adamligina.

Ne bu dünyada nede diğer dunyada iki yakaları bir araya gelmesin. 

Yalanlarınin içinde bogulsunlar inşallah ..

Anneme geldiğim beri hiç ağlamamıştım . Ama bugün içimde bir sıkıntı.. kalbim ise dahada umutsuzlukla doldu . 

Allah elime düşürmesin hiç birini . 

7 Cevaplar

0 oy
(2,829 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Eski postları okumuştum canım.. Eltin sana iyilik mi yapıyor kötülük mü yapıyor anlamış değilim. Arayıp iyice dallandırıp budaklandırıyor gibi geldi bana sen bilirsin tabi. Allah yardımcın olsun inşaAllah tez zamanda bi çözüme kavuşur bu yaşadıkların.

Aklımda hala hamileyken paylaştığın evde fotoğrafların geliyor, bebeğin beşiğinin yanında verdiğin poz, sonra hastanede elin yüzün şiş paylaştığın üzücü foto.. Doğumdan sonra her şey güzel olacakmış gibiydi oysa.. Nazara mı geldiniz noldu böyle tuhaf..

Çok yazmam herşeye ama seni çok net hatırlıyorum.. ❤️
tarafından
Canımsın... Unutulmamak ne güzel bir duyguymus. Eşimden görmediğim sevgiyi sizlerden görüyorum yaptığınız yorumlarla beni unutmayarak ❤️ eşimin gözünün onundeyken beni bu kadar görmedi.. ❤️ herşey olacağına varıyor kuzumm ❤️
(2,829 puan) tarafından
Allah önce onun gönül kapısını açsın inşaAllah❤️
tarafından
İnşallah kuzumm inşallah ❤️
-Reklam-
0 oy
(10,877 puan) tarafından
Sen kanını ara anlat
tarafından
Kim neye inaniyorsa inansın. Kaynimlik bir durum yok ki ben ne için tartisiyorum. Konuyu degistirmek için kaynima böyle anlatılıyor.
(10,877 puan) tarafından
Ne dicek peki canım. Olanı anlatsa sen manyak mısın demicek mi insanlar
tarafından
Kaynimla konuştum bir şans ver dedi bakalım
0 oy
(15,823 puan) tarafından
Canim boşanmada net isen hiç biriyle muhattap olma hatta numaranı degiss seni uzmelerine izin verme
tarafından
Eşim hergun geliyor kızı görmeye. Kızımı benden ayiramazsin kendin babasız büyüdün kizimizidami babasız buyutcen diyor. Bunları ben çok düşündüm. Birazda sen dusunseydin dedim. Kızın için yuva kurmaya calissaydin ozaman dedim şimdimi aklın başına geldi evet diyor. Geç kaldın dedim ...
(15,823 puan) tarafından
Dediğin gibi başta yapaymis bunları eğer düzeleceğine inanıyorsan bı şans ver yoksa huzursuz bı yuvada büyüyeceğini ayrı büyüsün babasindan
tarafından
Kaynım aradı konuştuk bir şans ver dedi. Kaynanam ve esim kaynimdan korkarlar. Çok sinirli biri diye.
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Canım artık konuşma onlarla ararlarsa açma hepsini engelle 
tarafından
Kaynimla konuştum bir şans daha ver yenge ben konuscam dedi kii kaynanamda eşimde kaynimdan korkar. Kaynım sinirli biri lafını çekinmez o yüzden korkarlar.
(4,698 puan) tarafından
Kendin bilirsin konuşma ki diyecekleri sözleri diyemeyip canları yansın
tarafından
Zamanında yaptım canım hattımı değiştirdim yinede canları yanmadı.
0 oy
(1,501 puan) tarafından
Eşin de kaynanan da sinsiler net
tarafından
Kesinlikle öyleler
0 oy
tarafından
Adam olsa zaten o kadın benim namusum eşim hayat arkadaşım sesinizi kesin uğraşmayın eşimle derdi. Ama iş işten geçince ağlayıp zirlayip pişman olurlar pislikler 
tarafından
Ahh ahh 4 yıldır bekliyorum bunu demesini...
tarafından
O adamdan bir cacık olmaz kuzum ya☹️
0 oy
tarafından
Kusura bakma ama eşinde iş bitiyor ve gerçekten ara bulmak gibi bir çabası yok 
tarafından
Aynen öyle ama bakalım ...

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 387 göst.
15 Mart 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy