+1 oy
386 göst.
Diğer kategorisinde (1,243 puan) tarafından
Kizlar esim sürekli çalışıyor gunduz fabrikada aksam ek iş yapıyor nerdeyse hic yok gibi bisey evde cocuklsrda  onu çok özlüyor  e bende aksama kadar evde koşturuyorum bide kaynim bende kalıyor bugün akşam boştu hemen arkadaşını aradi onunla buluştu içecekler disarda daha öncede yapti bunu o çocuğu hergun görüyor zsten bide en ufak boşlukta hemen ona koşuyor kac ďefa konustum cocuklarls ilgilen vs diye ama anlamıyor bugün de gidince gelme dedim istedigin yere git bana sadece  ok yazdı gerizekali bu adam ya 

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Mal valla beyni yok ne kadar bu arkadaş meraklısı bu erkekler onlarla yatsınlar madem onlar birbininw karilik falan yapsın 
(1,243 puan) tarafından
Sorma bende bunu anlamıyorum adam resmen kumam oldu o derece yüzüne bile vurdum ama anlamıyor tanımasam birbirlerine aşıklar derim o derexe
-Reklam-
0 oy
tarafından
Çok haklısın eşin neden bu kadar sorumsuz. Sadece çalışması yetmez bazi şeyler parayla da alınmıyor maalesef. Hele ki çocuklar varsa sevgi ilgi alaka yani babadan da görmeleri gerekir diye düşünüyorum 
(1,243 puan) tarafından
Ona göre cocuklara oyuncak alinca yiyecek alinca yeterli büyük kizim konusamiyo her sabah diyoki baba iş no gitme diyo yani o kadsr üzülüyorum ki çok doğru söylüyorsun canim
tarafından
Üzüldüm gerçekten. Keşke bana da ilgili olsa . Sen ilgini sevgini eksik etme canımm . Onun için de değişmiyorsa yapacak pekte bir şey yok . İnşallah değişir evine çocuklarına sana daha da çok ilgili olur diye dua edelim
0 oy
(17,761 puan) tarafından
Yazıklar olsun onun insanlığına
(1,243 puan) tarafından
Ben bunca yıldır çözemedim insanlığını önce ailesi on plandadır sonra bütün bekar arkadaslarini on planda tuttu şimdi bu kankasi yine bıktım ya
0 oy
(4,859 puan) tarafından
Kayninin sende kalmasına takıldım 
(1,243 puan) tarafından
O ayrı bi konu canı onun için post bile actim liseye gidiyor kaynanamgil koyde bana iteliyolar çocuğu ***** kocam da kabul ediyor
0 oy
(2,610 puan) tarafından
Başlığı görünce Kumru dedim
(1,243 puan) tarafından
Yok ben kumru değilim
0 oy
(339 puan) tarafından
Bende gelme dedim al evi senin olsun yazmış salak 
(1,243 puan) tarafından
Gelmesinler bunlar ua wallahi zaten benim oturduğum evde babamin evi:D
(339 puan) tarafından
Seninki gene iyi benim ki kira boşanalım dedim 2 çocukla ne bk yicem bilmiyorum
(1,243 puan) tarafından
Canim her türlü sen haklı olursun da işte insan yuvasını bozmak istemiyor ana bunlar da  düzelmiyor ya
(339 puan) tarafından
Yok ya bağırıp çağırıp üste çıkılıyo acaba benmi abartıyorum diyorum ama  çok zoruma gidiyo
0 oy
(737 puan) tarafından
5 yıllık evliyim evliliğimin ilk 2 yılı mal arkadaşı ve benim mal kocam yüzünden çöp aynı böyleydi kumamdi resmen sonra büyük bir darbe yedi iş yapacaz diye benimkinin aklına girip arabayi sattirdi o kadar dil döktüm anlamadı arabayı satınca buna tekmeyi bir koydu ohhhhhhh benimki ahanda böyle mal gibi kaldı ne araba var elde nede para  22.000 sattı  4 ay sonra arabalar bir firladi oldumu sana 100.000 lik araba şimdi ne arkadaş nede birşey ev kuşu resmen araba üzüldüm halen araba içime bir dert resmen ama iyi oldu yedi kocaman kolum kadar bir kazık gördü babasının terekesini kim bilir son zamlardan sonra ne kadar oldu 
(1,243 puan) tarafından
Keske benimkide biyle kazık yese akillansa gerçekten öyle xok seviyor ki çocuğu anlatamam sana da üzüldüm canım çok geçmiş olsun gerçekten en azindsn evine dönmüş buna şükür
0 oy
tarafından
Benim eşim sadece uyumaya giriyor. Ben yularını saldım hem beynimden hem kalbimden azad ettim. 
(1,243 puan) tarafından
Bizde oyleyiz canim nasil yaptın onu ben yapamadım bi türlü:(
tarafından
Bak bugün 19.30da geldi işten. Apar topar yemek yedi hemen çikti. Nereye gidiyorsun ne zaman gelirsin asla asla demem. Ne hali varsa görebilir. Gittiği cehennemde geberebilir. Benim icin sorun yok. Ben kızımla iyiyim. O evdeyken fazlalık gibi gelmeye başladı artık.

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 513 göst.
2 Eylül 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 993 göst.
20 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 568 göst.
0 oy
5 cevap 486 göst.

379,740 soru