0 oy
229 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (143 puan) tarafından
Selam kizlar delta virüsü olanlar varmi sizdeki belirtileri neydi cevaplarsaniz sevinirim

4 Cevaplar

0 oy
(731 puan) tarafından
Covidim pazar günü bitiyor abim covid çıktı şüphe ettim temas olduğu için 2 gün sonra yaptırdım hiç belirti yoktu pozitif çıktı halende yok çok rahat atlattım zerre etkisi olmadı bebeğim de sağlıklı 
(731 puan) tarafından
Henüz 14+3 haftalığım aşı olabilmem için 15 haftayı doldurmam gerekiyor muş ben bulaştığında 13 haftalık tım 2 haftayı doldurucam hatta 20 gün verdiler karantina delta olduğu için bügün aradılar oda normal covid gibi 14 güne düşmüş
(3,527 puan) tarafından
Maşallah maşallah diyeyim bünyen kuvvetliymiş
(143 puan) tarafından
Cok gecmis olsun kuzum
(731 puan) tarafından
İş tamamen düzenli beslenme ve yemeğe bakıyor limonlu ılık su içtim sürekli süt içtim işimi gücümü yemeğe verdim yemesem düşecek tim allah sakındı bizi Allah rağzı olsun umarım başımıza gelmez hiçbirimiznde
(3,527 puan) tarafından
Amin canım çok geçmiş olsun
-Reklam-
0 oy
tarafından
Sukur normal kovid bile olmadim inşallah olmadan da biter su nalet sey
tarafından
Bildiğim kadari ile virüste ates kolay düşmüyor canim yigenim yakalandida bayagi 10 gun atesler icinde yandi
tarafından
Öksürük yoktu canim isal kusma ates
(143 puan) tarafından
Insallah usutmedir bizimkisi
tarafından
Oksuruk de hırıltı varmı canım benim oğlumda öyle bende var aynı olduk oğlum da başladı bana geçti ikimizde öksürük kaldı ama onun dışında ateş felan olmadı hirilti varmı sizdede
(143 puan) tarafından
Oksuruk var genelde gece oluyor az biseyde hırıltı var bendede gıcık seklinde öksürük cocuklarda ayni gicik seklinde ateş oksuruk başlamadan 2 gun önce oldu sadece gece sabaha kadar ateslendi ama 37 lerdeydi cok yuksek degilfi genel olarak iyiler cok şükür bende tereddute kapildim acikcasi hastane test almadi belirtiler yok diye bende genel olarak iyiyim sadece burun tikanikligi bogazimda dolgunluk var oksuruk birde
0 oy
(597 puan) tarafından
Gecen hafta carsambadan beri tat kayi yasiyorum. Oglum 8bucuk aylik cayir cayir yandi 3 gece. Korktum havale gecirecek diye... Esimdeki belorti bigaz agrisiydi
(143 puan) tarafından
Covitmisiniz peki şuan
(1,539 puan) tarafından
geçmiş olsun canım
Ateşi kaç derece oldu canım ilaç vermene ragmen düşmedi mi dirençli miydi ateşi oğlunun
(597 puan) tarafından
Evt cnm ben bazi kagit kurek sebeplerinden dolayi test yaptiramadim almanyaya bildiri gitmesin diyr ama gorumcmein kizida rsimde positiv ve dogal olarak bende (ztn tat ve koku kaybim var). Kendi kendimi karantinaya aldim test yaptirmadan 20gun bi yere cikmicam. Ogluma naptiysak fayda etmedi. Iliksu, sirekli su, carpol surubu hic bir sekilde ise yaramadi sadece anlik dusuyodu ama bir saat sonra yine ayniydi. En son ozel hastaneye goturduk enfeksion dedi ama meger heoimiz korona delta versionuymusuz ve oglumda kesin koronaydi ama bir hastaneye gittigimizin ertesi gunu ogrendik. Antibiotik fayda etti ogluma. Dokzor enfeksion diye verdi ama biz yinede devam kullandik. Sabah aksam biter doz antibiotik. Gunde 4 kez carpol 4 saat arayla ve cok miz miz oldugunda carpodan 3 saat sonra pedifen verdik. 3gun boyle devam ettik 3gun sonra pedifeni komple biraktik carpol verdik ve antibiotik. 5gunun sonunda hic birini vermedik iyicr ilaca alismasin diye ama atlatti. Ha birde ishaldi. Oshale katsi bir toz verdi bir kacik yogurtla yedirdik ama o pek fayda etti diyemem 4gun sonra ztn toparlaninca ishali bitti
(1,539 puan) tarafından
Anladım canım çok geçmiş olsun  bilgi içinde teşekkür ederim ayrıca
0 oy
(3,446 puan) tarafından
Ses gitti, tat koku gitti

Ateş, normal grip belirtilerni 10 la çarp 

Göz çukurlarım oyuluyordu sanki..

Ben bittim şimdi annemle babam da çıktı
(3,397 puan) tarafından
Canim ailenle temaslimisin oyleysen kaç gun sonra ailen pozitif cikti bende ailemle temasliyim onlar 5 gun oldu karantinadalar bende hic bir belirti yok iki günlükken test yaptırdım negatif cikti
(3,446 puan) tarafından
Ben değildim de kardeşimden bulaştı hepimize ben ağırlastktan bir hafta sonra babam da çıktı iki gün sonrası da annemde
(143 puan) tarafından
Temasli olunca test verip negatif çıkınca karantinaya alindinizmi
(3,446 puan) tarafından
Ayrı yerlerdeyuz ben kendi evine döndükten sonraki sabah kötüleştm aramızda 100 km var
(3,397 puan) tarafından
Yok bitanem alınmadık baya da yakin temasliydik filyasyona bildirdi Annemgil ama bize resmi olarak bildirilmedi oyle olunca da esim çalışıyor rapor gerekli dediler resmi karantina olmayinca da mecbur ise gidiyor

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 168 göst.
2 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Tugce12. (580 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 251 göst.
13 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Annemnerdeeee (1,856 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 92 göst.
9 Kasım 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 77 göst.
18 Ocak 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde denizanne (514 puan) tarafından soruldu

379,880 soru

11,371,899 cevap

34,854 kullanıcı

...