0 oy
456 göst.
Aile kategorisinde (188 puan) tarafından

Kizlar eşimle sürekli gerilim halindeyiz allaha şükür bi sorunumuz yok ama bana saygısızca davranıyor sürekli küfür  ederek hep uyardım sevmiyorum oyle yapma güzel şey söylemek istemezsen bile ismimi soyle o bile yeter diye ama yok bugün iyice sacmaladi ve siniri aştı  dışardan geldi yemek  yicek misin dedim 23.00 de geldi bu arada işleri vardi bilmiyon mu sen ac olduğunu  küfürler hazırlayacak da yicez falan dedi ses etmedim gittim hazırladım  sofraya gelmedi  hadi hazır gel dedim sesimi bile yükselmedim sürekli dövmekle  tehtit ediyo zaten korkuyorum kizlar  şuan  deli gibi ağlıyorum  cok ağrıma gitti neyse yedi hic konuşmadı oturma odasına oturdu bende o odaya oturdum telefonla konusuyo gülerek ama espriler falan  neyse ses etmedim teli kapatıp yatak odasına yattı  ordada tel oynuyo bende oraya girip  kzii mi uyutmak için oturdum  kalktı yine oturma  odasına  biriyle konuştu saka  muhabbet neyse tekrar yatak odasına girdi benle bi problemin  mi var başkasıyla oyle konuşup bana ters davranmak niye dedim üzerime yürüdü öldürürüm  seni  kes sesini  yat diye bağırıyor ağladım sadece karşında aciz gibi korkuyorum çünkü dovse  bile benim onu döveceğim  belli  cok zoruma gidiyo kızlar napicam boyle sürekli 

10 Cevaplar

+2 oy
(12,264 puan) tarafından
Köpek maması aldı bugün kardeşim 

Baya büyük  senin kocana da yeter benimkine de 
(15,823 puan) tarafından
Kız Allah seni napmasin yaa valla istemsizce guldum
(12,264 puan) tarafından
Aynı sıkıntı buda arızalı baskana yemek ulan ne yememiş beee
Allah yemekle sınar valla manaya muhtaç kalır
(15,823 puan) tarafından
Bulupta bunuyo bunlar bacimmm eşimin bı arkadaşı var oğlan Zengin 35 yaşlarında falan eşimle her buluşmasında dermiş ne güzel yuvan var çocukların var ben düzgün birini bulup evlenemedim diye kıymet bilmez insanlar bunlar Rabbim vicdan merhamet versinn inşallah
(12,264 puan) tarafından
İnan Bizim ev sahibi de öyle 8 yıl biriyle konuşmuş gezmiş evlenmiş 8 ayda boşanmış
Vallahi adamın ağzından duydum maşallah maşallah Mehmet  kıymetini bil abim ben bir deliyle evlendim 8 ayda bitirdi beni zor dayandım
Ne güzel bir  yuvan var dedi ama anlayana
(12,264 puan) tarafından
Adam da burisuru hastalık çıkmış adam biz taşındıktan bir yıl SONRA banyoda kalp krizi geçirdi genç yaşta hayata veda etti
Kendi ağzından duydum çok isterdim bir evladım olsun
Ama artık evlenmeye tövbe ettirdi beni dedi
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Hicbir sorunumuz yok diyorsun 

Şiddet küfür var mış canm başka ne olmalıydı acaba
0 oy
(516 puan) tarafından
Boyle adamlari alip afganistana gönderceksin yaa sen nesin cocugunun annesi karısı ve bir anne babanin evladisin nedemek öldürürüm döverim kes falan yaa iflah olmaz boyle erkekler valla bak yazik hayata bir defa geliyoruz ve hayatımızı verdigimi insanlara bak ( boyleleri icin diyorum) Allah yardim etsin 
(188 puan) tarafından
Malesef öyle dine küfürler ediyo allah  bildiği  gibi etsin dedim sen hala neden konusuyon ki diyo
0 oy
(12,862 puan) tarafından
Üstüne gitme muhatap olma 

Başkasına tavuk sana horoz oluyorsa hiç de umursamam böyle kocayı 
0 oy
(1,277 puan) tarafından
Onun yumuşak bir anında otur yanıma derdini anlat ona sadece beni dinler misin de hiç konuşmadan beni on dakika dinle sonra naparsan yap de ... İçinden geçen herşeyi soyle sana nasıl davrandığı ne yaptığı ne kadar çok seni uzdugu senin onun için yaptıklarını anlat... Bende bı ara eşimle boyleydim artık birgün dayanamayip hiç konuşmadan beni biraz dinle dedim anlattım herşeyi beni nasıl uzdugunu onun için nasıl cabaladigimi çocuklar için çok yoruldugumu üstüne onunda beni nasıl uzdugunu anlattım .hiç ses etmeden evden çıktı ... Aradan bi uc saat geçtikten sonra beni arayıp özür diledi benim ona soylediklerimj çok düşünüp haklı olduğumu anlamis şimdi çok iyiyiz baya bı anlayışlı oldu.ama tatlı dille biraz sitemli anlat anlar belki 
(643 puan) tarafından
Kesinlikle erkeklerin beyinleri kıt bizim gibi düşünemiyorlar tatlı dille bı erkeğin yola geleceğini düşünüyorum bende
(1,277 puan) tarafından
Hmm anladım canım... Allah yardımcın olsun.nasil bir tip olduğunu tahmin ettim şimdi az çok kuzenim eşi var oda öyle davranıyor çok sorumsuz saygısız biri laftan anlamaz tipler Allah ıslah etsin
(1,277 puan) tarafından
Benim eşim mesela ben zıtlandıkca oda öyle olur ama biraz yumuşak davranirsam.tatli dille derdimi anlatirsam oda yumusuyor anlıyor ben bunu beşinci yilimda anladım şimdiye kadar çok kötü kavgalarimizz olurdu ah keşke ozamanlar anlasaydim dilinden anca şimdi cozebildim
(188 puan) tarafından
Bn hep susuyorum  ama
(643 puan) tarafından
Meleklerin annesi aynı durumdayız gerçekten benim 4 yıl olacak bende aynı şeyleri düşünüyorum ama bence bu herkes için geçerli bi evlilik rayına oturabilmesi için bi miktar zaman alıyor maalesef
0 oy
(383 puan) tarafından
Hic bir sorunumuz yok derken neyi anlatmaya calistin bilmiyorum canim ama bu gecinsizlik kufur saygisizlik en buyik sorunnn  Allah yardimcin olsun insalkah
(188 puan) tarafından
Yani  geçim derdi yok  morali yerinde aramızda o anlık tartışma bisey yoktu cnm
(383 puan) tarafından
Ozaman insan gibi gecsin karsina  karsilikli konusup  ne derdi oldugunu anlatsin anlatsin ki ona gore cozum yolu bulunsun sanad yazik
(188 puan) tarafından
Bekleyeceğim  ne derdi varsa  söylesin o zaman  a kadar görmeyeceğim yuzunu
0 oy
(2,266 puan) tarafından
Muhattap olma soru sorma kendisi konuşmadıkça konuşma acmısın bile deme kendisi sorsun haketmiyor hiçbir şeyi allaha havale et
(188 puan) tarafından
Bugün çok kırdı kalbimi cok allaha bıraktım o bildiği gibi yapsın
0 oy
(643 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım
(188 puan) tarafından
Saol cnm
0 oy
(2,768 puan) tarafından
Niye karşısında dik durmuyorsun ? Bundan yüz buluyolar zaten nasılsa susar oturur kafası 
(188 puan) tarafından
Sizde arkamdalar ama değil iste larda kalıyor az önce annemle konuştuk e artik iki cocuk var diyo kadın yani essek gibi boynunu buk  diyo bükelim baklm allah sorsun bizim hesabımızı da zamanında okumadı  babam iyi baklm onun dediği  olsun demişti şimdi de buna tm diyor
(2,768 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun inşâellah kuzum. Dua etmek lazım Rabbim huzur versin o kocanada merhamet en çokta..
(188 puan) tarafından
Saol cnm allah razı olsun  çocuklar olmasa belki bende bu dünyaya sığardım  ama sığamadım  ne koca  evine ne ana baba evine
(2,768 puan) tarafından
Benimde 2 evladım var Rabbim hiçbirinin acısını göstermesin. Eşinden gizli para biriktir damlaya damlaya göl olur hesabı zamanı gelir aılene bile eyvallahın kalmaz
(188 puan) tarafından
Para vermez ki cnm hic ben daha  harçlık verdiğini görmedim
0 oy
tarafından
Boylelerı hiç bir boku haketmiyor

İlgili sorular

+1 oy
42 cevap 358 göst.
+1 oy
5 cevap 218 göst.
21 Şubat 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy